Направиха ми лапароскопия

  • 12 278
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
имам въпрос, движите ли се активно след лапорото или повече си почивате?

# 16
  • Мнения: 249
Аз почивах повечко първите 2 седмици, защото много се уморявах

# 17
  • Мнения: 3 010
имам въпрос, движите ли се активно след лапорото или повече си почивате?

На мен док ми каза да се движа, но аз се уморявах. На третият ден излязох на разходка и тогава усетих, 4е бързо се уморявам, имах придърпвания, леко приведена бях. Но пък на 5-6 ден ве4е работех  Laughing и вървях по 20 мин до работа. На 10 ден ве4е бях изцяло възстановена, само раната на пъпа ми бавно заздравява!

# 18
  • Мнения: 769
Умора чувствах 1-2 седмици след лапарото, кексихме лееекинко 4-5 дена след операцията, раничките ми заздравяха за около 10 дни - сменях си марличките сама, конците ми ги махнаха след 1 седмица. Само белезите много грозни се случиха при мен.. Twisted Evil

# 19
всичко ще мине и отмине, само горе главите и чудесата предстоят. Grinning  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 422
всичко ще мине и отмине, само горе главите и чудесата предстоят. Grinning  bouquet
Нека да дойдат тези две желани чертички хайде хайде.... EFP EFP EFP newsm32 newsm32 newsm32

# 21
Нека да дойдат тези две желани чертички хайде хайде.... EFP EFP EFP newsm32 newsm32 newsm32
[/quote]

хайде да идват тези чертички, и да са повече, че да има за всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Нека да дойдат тези две желани чертички хайде хайде.... EFP EFP EFP newsm32 newsm32 newsm32

хайде да идват тези чертички, и да са повече, че да има за всички.  bouquet  bouquet  bouquet
[/quote] Praynig

# 23
Нека да дойдат тези две желани чертички хайде хайде.... EFP EFP EFP newsm32 newsm32 newsm32

хайде да идват тези чертички, и да са повече, че да има за всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Praynig
[/quote]

# 24
Здравейте,момичета Simple Smile!На мен ми направиха лапароскопията на 11.12.07.Според доктора се е наложило да прекъснат лявата тръба ,тъй като десният яйчник е иззел функцията на левия,а има и опастност от извънматочна бременност.Дясната каза че е проходима .Три седмици по късно реших че, съм готова за опити,но се оказа ,че влагалището ми е ненормално сухо.Обадих се на моя доктор,който е на мнение ,че съм направила възпаление на влагалището и съм получила дисбактериоза.Моля Ви пишете ми някой друг имал ли е такъв проблем и как? го е разрешил? Thinking

# 25
  • Мнения: 945
Здравейте, аз вече забравих, че са ми правили лапаро. Само много грозни са ми белезите и не мога да ги понасям. Обезобразяваме се заради тия бебчовци, а те са се заинатили! След лапарото започна да ми тече по малко кръв около ову, но сега и тази тенденция изчезва и всичко започва по старому, даже цикълът ми взе да се намества към 29 дневен, а се беше поскъсил след фенестрацията.

# 26
  • Мнения: 4 324
 hmt какво каза д-ра по въпроса, не предписа ли някакво лечение?

Общи условия

Активация на акаунт