Наклон на количката 30 градуса - откога може?

  • 2 341
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Благодаря!

# 16
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
"На сайта им пише след 6 м."
Мисля, че производителят знае най-добре и щом препоръчва след 6-тия м., може би има защо.

# 17
  • Мнения: 2 309
Аз я повдигнах на 5 месеца, не съм бързала.

# 18
  • Мнения: 2 271
Моята дъщеря на 5м седеше сама.Без да я повдигам или облягам.За всяко дете си е различно.

# 19
  • Мнения: 51
Ние започнахма да го слагам в стол за кола на 2 месеца и пиедиатърката каза,че няма проблем.Днес сме на ортопед и ще го питам и нетго.

# 20
  • Мнения: 11 004
Ние започнахма да го слагам в стол за кола на 2 месеца и пиедиатърката каза,че няма проблем.

Столовете за кола за новородени не ставаха ли още от изписването от болницата?

# 21
  • Мнения: 177
Аз мисля на 5-6 месеца, че е нормално

# 22
  • Мнения: 95
"На сайта им пише след 6 м."
Мисля, че производителят знае най-добре и щом препоръчва след 6-тия м., може би има защо.
newsm10

# 23
  • Мнения: 374
Аз започнах да повдигам дъщеря ми след 4-ия месец по малко. Доколкото знам при момченцата е по-късно.

# 24
  • Мнения: 51
Ние започнахма да го слагам в стол за кола на 2 месеца и пиедиатърката каза,че няма проблем.

Столовете за кола за новородени не ставаха ли още от изписването от болницата?
Ползвахме го и тогава,но слагахме една възглавничка на дъното да не е толкова свит малкия.

# 25
  • Мнения: 3 205
НА въпроса от заглавието - с този наклон детето е практически легнало. Даже този наклон се препоръчва при новородени с рефлукс или със склонност към често повръщане.
Нашата лятна количка я ползваме откакто Иво стана на 1,5 месеца (30 градуса е най-легналото положение). Иначе почнах да я повдигам на следващото ниво чак към 7-я месец, защото той дотогава не проявяваше интерес към сядането.

# 26
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз взех-сентро комплето още не съм я пробвала, но ми изглежда доста добре и удобна а и е за възраст 0+
а за наклона педито ми каза да си вдигна матрака на кошарата на 30градуса,такаче спокойно можеш да ползваш количката

# 27
  • Мнения: 1 691
И нашата количка (лятна на Чико) няма напълно легнало положение. От миналата седмица слагам малкия, но му подлагам нещо под дупето, така че е почти изцяло легнал.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 424
Не мисля,че има проблем, тъй като още като ни изписаха от родилният дом, педиатърката ни каза да повдигнем матрака на кошарата на 30 градуса, защото малката много връща кърма
а в болницата леглото на бебето беше повдигнато, за да не връща мляко. Peace

# 29
  • Мнения: 117
Аз мисля на 5-6 месеца, че е нормално
Peace

Общи условия

Активация на акаунт