Аз ли сгреших или някои хора са безчувствени?!

  • 4 557
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Мила, хич да не ти пука от такива льохмани!
Ти ще видиш като родиш за какъв цирк става дума. С количката с триста зора се мъчех да отворя 1 врата на магазин, а една нагла жена (не беше даже пенсионерка), не само че не я задържа ами се мушна в магазина. Че като се разкрещях.
Преди и аз плачех - от хормоните е!
Ако вече беше родила, не само нямаше да се разревеш, а щеше да накараш кондукторката да събере стотинките от пода и след това да пуснеш жалба срещу нея. Mr. Green А тръгнеш ли по институции - е там вече е предизвикателство. Трябват ти здрави нерви, висок глас и УПРАВИТЕЛЯЯЯЯЯЯЯ (ДИРЕКТОРАААА, НАЧАЛНИКАААА) Hug

# 16
  • Мнения: 649
Не се притеснявай. И аз имах подобни проблеми, но вече спях да се тормозя, заради такива идиоти. От бременността си по-чувствителна, но не си хаби нервите за други, имаш бебе да гледаш.

# 17
  • Мнения: 160
Мила,а с колко неща ще се сблъскаш още след като родиш CrazyБезхаберие,наглост,хитрост и бюрокрация.Въоръжи се с търпение и воля,защото ще ти трябват,за да се съхраниш за бебчо HugУспех Heart Eyes
Peace

# 18
  • Мнения: 393
Ох, аз пък се разплаках като четох темата  Embarassed Това е от бременността сигурно!
И аз съм такава смотана като теб и се обиждам и разревавам от най-малкото. Да не ти пука, трябва да сме силни, колкото и да е трудно!

# 19
  • Мнения: 2 677
айде,приятна и безпроблемна разходка Wink

Много ясно! То простотията по хората ходи. А на колко още ще се нагледаш за жалост... Така че изобщо не им се връзвай! Свиркай си и мисли позитивно!
Успех и леко раждане!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 975
Ами какво да ти кажа - тя простотията не ходи по гората, нали #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не се возя в градски транспорт, ама как съжалявам, че не съм била там да видиш как щях да ги разпердушиня  #Cussing out
Много съжалявам, мила  Hug Пази си нервите и бебчо, леко раждане ти желая!

# 22
  • Мнения: 160
мила възмутена съм,
разбира се че ти нямаш никаква вина.какви кретени има.просто си имала малшанса два пъти да попаднеш на такива.успокой се.всичко се връща  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 618
Е ,това е огромна простотия  Close луди щях да ги направя .

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Хич не е трябвало да слизаш. Като не ти харесва парите, да те вози безплатно. ДЛЪЖНА е да ги приеме - това не е въпрос на личен избор и настроение. Това си е официална валута в БГ. За сметка на това пък не е имало нкакво право да те блъска - нали е разпиляла стотинките - в смисъл, това си е дребно хулиганство... и тук няма никакво значеие дали си бременна или не.

# 25
  • Мнения: 536
Миличка,защо се разстройваш от хорската простотия,то ходи по хората нали си чувала тази приказка!Това е върха на гадостта ,но карай по-спокойно ,не си струва заради такива да се разтройваш още повече ,че си в деликатно състояние и сега си много по-чувствителна.

# 26
  • Мнения: 585
Простотия за съжаление има в голямо количество навсякъде около нас и доста безчувствени хора , и аз съм срешала подобно неуместно отъношение докато бях бременнна , но пък мен от хормоните ме избиваше на скандали и бой и честно казано не се разстройвах ,а такъв панаир им вдигах ,че всички отстъпваха на момента .Така че не се давай , и се опитай да не поемаш нешата навътре гадно е да се отнасят така към бременна жена , но с такива хора можеш да се разбереш  само ако се държиш по- зле и от тях търси си правата по всякакъв начин изхождайки от сътоянието си и се разправяй с тях от позицията си че са ти длъжни

# 27
  • Мнения: 3 500
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out, но всъщност какво ти пука. Тегли й една "м....." на ум и не всеки, който се държи по този начин с теб. Аз ако бях щях да вдигна скандал, щото съм скандалджийка  Mr. Green, но никога нямаше да сляза от трамвая.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 098
О, мила аз също като теб бих се почувствала унижена и със сигурност щях да се разплача. Знам, че не се заслужава, но немога да проумея как може да има толкова посредствени хора.  #Crazy

# 29
  • Мнения: 475
Леле,още повече полудях!Що за простотия е това??!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outЛуди щях да ги направя!Ти що си мълчиш?На тях така им е удобно.То верно,че е глупаво да им слизаш на нивото,но като си мълчим караме простаците да се чувстват царе.Дано не ти се налага повече,но следващия път при подобна случка си кажи всичко,което ти идва.Най-малкото ще ти олекне.И на мен докато бях бременна ми се случиха подобни неща,но въобще не им оставах длъжна.Спомням си как насолих един мъж,който отказа да ми отстъпи място в маршрутката (а те както знаете карат като луди и направо си е риск за живота да се возиш на такова чудо),щото видиш ли той се прибирал от работа и бил уморен,а аз къде съм тръгнала с тоя "мях"??!!Казах му,че отивам да раждам (много му разбира на него главата) и ако не стане ще родя бебето в краката му и той като почервеня....Слезе по-рано,супер сконфузен.Та,мила,тъпанари под път и над път.Важното е да не си го слагаш на сърцето и да си пазиш нервите,защото бебчето ти е най-важно.Желая ти леко раждане и хубаво бебче  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт