Почистване на фугите

  • 56 477
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 349
 Имам същия проблем, newsm45
Преди търках с четка и препарати от Frosch (за леко замърсени)   през Domestos (за средно) и Зебра (за много) .Сега използвах Medix обезмаслител универсал  с аромат на портокал. Напръсках, изчаках и почистих с гъбата с абразивно покритие и моп. И като се почна - фаянс, врати, шкафове, плоскости - цялото великденско почистване.
Доволна съм newsm44

# 16
  • Мнения: 1 449
Кислол за бели и замърсени фуги. И мирише по-малко от Савото.

# 17
  • Мнения: 189
Аз един ден се вбесих на фугите в банята, сложих едни ръкавици и намазах и плочки и фуги с белина (това имах под ръка). Ами там където гипса не успя да падне, фугите станаха страхотни.  Mr. Green
Жалко, че хич не пасва на зелените идеи.

# 18
  • Мнения: 2 591
и аз ползвам препарат за мухъл! не е Саво, но действа по същия начин

# 19
  • Мнения: 166
Аз ползвам един много обикновен и ефтин препарат направо се чудя колко е ефтин за ефикасноста си.Казва се FAIENSE na PERILIS той е за фуги и плочки ама върши чудеса просто като залееш фугите с този препарат и след 20 мин. са побелели.Просто е жесток.

# 20
  • Мнения: 6 461
С препарат за фаянс и теракота.
Вземам всеки път различна марка.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Мацки, като чистите фугите с разтвор с Доместос, как ви се отразява на носа? Мен, така ме удря, че цял ден нищо не мога да помириша.  Crazy
А САВО, вярно ли че само няколко часа мирише в банята? Защото аз съм го ползвала в кухненския бокс, където избива мухъл по тавана, който е мазан с латекс - мирише цяла седмица. Е, изпръсквам половината тубичка, де, понеже мухълът е обикновено много.  Rolling Eyes
Има ли някой още доволен от този МЕДИКС за почистване на баня като ddoychinova? Че не искам да се тровим с приятеля ми с миризмите на Доместос и САВО.  Sick

# 22
  • Мнения: 159
 Аз използвам "Mr. Proper" universal. Слагам две капачки от препарата в пет литра вода и действам. Чистят се и фугите и фаянса.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Меглио- чисти всичко.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз използвам "Mr. Proper" universal. Слагам две капачки от препарата в пет литра вода и действам. Чистят се и фугите и фаянса.
Мерси, ще пробвам някой от двата препарата.   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 107
Момичета,чета че някои споменават за импрегнант за фуги.Аз сега направих ремонт на банята и майстора ми остави фуги 3-4 мм, въпреки че исках по малки.Та сега много ми се иска да ги мина с импрегнатор за фуги на фирма БОРО, но чета на места че фугите си сменяли цвета от него. Моите са бели и сини фуги.Някоя от вас ползвала ли е този импрегнатор или подобен на друга фирма?

# 26
  • Мнения: 360
Момичета,чета че някои споменават за импрегнант за фуги.Аз сега направих ремонт на банята и майстора ми остави фуги 3-4 мм, въпреки че исках по малки.Та сега много ми се иска да ги мина с импрегнатор за фуги на фирма БОРО, но чета на места че фугите си сменяли цвета от него. Моите са бели и сини фуги.Някоя от вас ползвала ли е този импрегнатор или подобен на друга фирма?
Ползвах БОРО, цвета на фугите ми си е същия. newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 107
fearyfly, преди колко време импрегнирахте фугите в банята и как точно,с четчица ли става?И най-важното има ли ефект?

# 28
  • Мнения: 186
Има ли някой още доволен от този МЕДИКС за почистване на баня като ddoychinova? Че не искам да се тровим с приятеля ми с миризмите на Доместос и САВО.  Sick
Аз съм доволна също!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 381
Има ли някой още доволен от този МЕДИКС за почистване на баня като ddoychinova? Че не искам да се тровим с приятеля ми с миризмите на Доместос и САВО.  Sick
Аз съм доволна също!!!
Взех си Мистър Пропър за баня, обаче, май, миризмата му е по-добра, отколкото почистването. Другия път ще сложа и малко Доместос във водата, където съм сложила няколко капачки Пропър и дано има по-добър ефект. Надявам се ароматът на Пропър да неутрализира другата. А следващия път ще си купя МЕДИКС, да пробвам и него.

Общи условия

Активация на акаунт