При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 968
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Марш от компа, да може да стискаш 10 Crossing Arms.
Майтап, чак за сряда ми трябват Laughing.
Айде лека нощ и приятни бебешорски сънища Hug!

# 226
  • Мнения: 564
Аз имам предвид 4-те мои палеца - ръце и крака и тези на бебчо  Joy!!!Но определено лягам, надявам се най-после да спрат кошмарите свързани със 1: нещо си...Ще сънувам сини  stork-boy сънища от днес  Joy

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз да докладвам.Бебчето е добре расте си-но беше надупено и пол не се видя.Аз си мисля че щом нищо не виждат за пола,значи ще е бебка,,пък и пулса и беше 157.Имаше нещо че при момиченцата е над 140.Д-ра ми даде бележка за БХС но аз мисля да не ходя....

# 228
  • Мнения: 1 216
beli4ka,  няма нищо по-прекрасно от тази новина. Радва се на беб и весели пролетни дни!!!!

# 229
  • Мнения: 287
Благодаря ви ,любими ,за успокоението за Аугментина! Hug Странно е това ,което казва Лулумба ,4е се пие 5 дена (10 табл.) ,а в опаковката са за 7 дни (14 табл.) и не бива да се спира ле4ението  newsm78 Странно е и това ,4е бебока много рита откакто го приемам  newsm78 ,но като цяло ве4е знам ,4е се препоръчва масово на бременни съм много по-спокойна!
sonita ,мерси за сайта!  bouquet
Enti ,ти си ми за кураж!Дано и двете да се излекуваме 100%. Grinning
beli4ka ,честитоооо!  bouquet

# 230
  • Мнения: 14
Ако трябва да бъда честна малко ви завиждам, че живеете в София. Тук при нас е някакво безумие Sad Ходих на 3D и честно казано нищо по-различно от това което ми казват на консултации не чух. Пола на бебчо ми казаха на консултация Sad  
А що се отнася до килограмите за съжаление аз ту качвам, ту свалям започнах от 55 после качих до 59 след това смъкнах на 57 сега съм закрепила 60  Grinning
Но имам друго притеснение настинала съм (по мое мнение доста сериозно), но според лекарката ми съм с лека настинка и ми каза да си вземам хапчета за смучене и да пия чай, но ставам все по-зле от ден на ден  Cry а ще съм извън града за повече от седмица. Според вас да се консултирам ли с друг лекар newsm78

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
До тези които вече знаят пола я кажете при вас вярно ли е това за пулса под 140 удaра в минута момче над 140 момиче?

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 22:32 от _MEGI_

# 232
  • Враца
  • Мнения: 173
Ох ето ме и мен най накрая. Трябваше да пиша как мина прегледа ми от вторник, но ми се загуби нета за известно време Tired. Та да се оплача -  не видяхме пола на бебо  Crossing Arms, вече найстина нямам търпение. Док ме накара да си направя БХС, въпреки че не бях съгласна много като гледам какви са резултатите обикновенно, но си казах че няма да обръщам внимание каквото и да ми кажат, така или иначе съм на фетална на 02,04.

Беличка браво за момъка   bouquet в сряда съм пак на преглед и док ми обеща че вече ще ми каже какво е  Praynig

За килата - аз се меря само на моя си кантар в къщи и на него показва че съм качила само 3 кг. а коремчето ми не е ниекак малко  newsm78

# 233
  • Мнения: 183
Честито на всички мами разбрали пола  Hug Да са ви живи и здрави Simple Smile Много хубави снимчици , бебоците са много сладки Simple Smile Чакам с нетърпение и моя преглед , който е на 27 Simple Smile

# 234
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте мацета с тумбацета Simple SmileHug
Мен ме нямаше за седмица и сте изписали  сума темички Simple Smile Много се радвам, но едва наваксвам с хубавите новинки!
beli4ka, честито ти мъжленце!!! Много да те слуша и ритка (за твое удоволствие  Wink) и август месец да те зарадва с гръмогласна поява Simple Smile))  Hug

Аз бях на село, ремонтираме вилата на Еленския балкан чак и не е удобно да се прибираме до Варна често, та стоим там по седмица поне...умирам от скука мацки...по цял ден копая, садя цветя, храсти...(нали аз отговарям за градината  Blush) и готвя, мета, прахосмуча. Добре, че си занесохме единия телевизор, че иначе  #Crazy Скоро ще се сдобия с лаптоп и ще си пуснем БТК ADSL, та да имам някаква връзка със света Simple Smile) Чакам си и ITV Partner-а  #Cussing out #2gunfire Иначе съм щастлива че съм сред природата и се надявам, че усилията, които влагам в зеленчуковата градина ще дадат сочни резултати след време Simple Smile Така ми се ядат домашни зеленчуци ...няма да изброявам, да не ви се доядат Wink

В събота съм на ФМ...ее най-сетне, наближава заветния ден...откога го чакам Simple Smile)) На другия ден пък с мъж ми правим 1 година от годежа  Mr. Green

Бебонитко вече много ме рита, умирам от кеф Simple Smile Преди само докато лежах го усещах, а сега и докато си домакинствам нещо усещам ритници, та се поспирам да се насладя, ухилена като преялото ми булдоче. Интересното е, че започнах да го усещам на 2-3 пръста под пъпа в дясната страна на тумбака - по-голямата Simple Smile) А от 2 дни го усещам около пъпа...качило ли се е, обърнало ли се е Simple Smile))

Кроки, пожелавам ти бързо оздравяване и не се притеснявай за Аугментина, щом го предписват масово на бременни , значи няма да ви навреди  spoko

Лека вечер на всички, аз ще лягам и утре щ ви дочета  Hug  bouquet Целучки на тумбачетата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 235
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро, поспаланки  Hug
Бели4ка, честито ти момченце   bouquet
Меги, относно пулса и пола, при мен не е вярно - преди месец моят лекар като ме гледа измери пулс около 140 /не помня точно/, а и на ФМ и лекарят при който мисля да раждам казаха момиче. Знам и за други такива случай, както и обратното - над 150 и се ражда момченце  Simple Smile
V-twin, сега може да ти е трудно - садене, копане и т.н., ама после кеееф  Grinning
хайде до после. Отивам да събуждам мъжете си, че малкия ще закъснее за училище.
И още нещо:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБ4ЕНКА! МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВА БЕБКА ПРЕЗ АВГУСТ!

# 236
  • Мнения: 11 607
БОБ4ЕНКА и АРВЕН, ЧРД! Здраве, любов, весел празник и живо и здраво Бебче август месец!
 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2
Мами, много се радвам за вас!!! Че на този етап всичко с Бебченцата ви е добре и нормално! Погалете тумбаците, мами! И хубав ден!

на mentina  и на Слави - честита ни нова кутийка!

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 09:26 от Мама Цоцоланка

# 237
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АРВЕН!!!
   ura newsm59  ura
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,БОБ4ЕНКА!!!
 baloni bdbaloni baloni
БЪДЕТЕ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВИ,МНОГО ОБИЧАНИ И ВСЕ ПО-ЩАСТЛИВИ!И ТО СЕ ЗНАЕ,СЛАДКИ БЕБЧЕТА ПРЕЗ АВГУСТ!

Лек ден на всички ви!

# 238
Добро утро, момичета

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АРВЕН И БОБ4ЕНКА!!!!Бъдете много здрави, щастливи и най-вече обичани!
МEGI на прегледа когато казаха, че бебо е момченце, пулса му беше 158, незнам дали има връзка между пола и пулса newsm78.
Лек ден на всички!
Аз отивам на зъболекар Mr. Green

# 239
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета!
За Бобченка и Арвен - честит рожден ден, мамчета! Желая ви много щастливи мигове с тумбаците ви!



Меги, със сигурност го знам - момченцата имат по-висок пулс Peace. Подготвяй се за синьо щъркелче stork-boy.

Мамчета, ние вчера си харесахме мебели за спалнята - легло, гардероб, ракла и ъглов шкаф за телевизора - масивен чам, естествен цвят - много е семпло, изчистено и красиво, че ми писна от масивни и тежки мебели, претрупващи стаята. Днес и за пердета се огледах и ми се зави свят Crazy - разнообразието е огромно, при тапетите също. Остава да проверя и килимите и да започвам - ох, сърбят ме ръчичките за ремонти smile3508...

Общи условия

Активация на акаунт