При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 940
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 037
Ето и на мен ми остана време да се включа!
Честито на знаещите пола,да се родят бебчетата здрави! Heart Eyes
Честито и на рожденничките,да са най-обичаните жени!  bouquet
Аз направих вторите изследвания (в 20г.с.) и ми излезе че имам някаква анемия,хемоглобина ми е 107,но пълнежа на ...нещо си(така и не разбрах) бил много нисък!Та сега дестина дни пия таблетки Витана(швейцарски витамини,минерали-няма ги още в БГ) и след това пак изследвания.
Вчера ме подгони параноята,че не чувствам бебчето,но вечерта като легнах ме побутна малко.Вие имате ли такива периоди-бебето да не е много активно?
Иначе за килата не ща да ви казвам-вече съм десет отгоре,ще се гръмна!Корема ми е доста голям,но..каквото такова.Като знам колко трудно си върнах с предната бременност заветните 50кг. Shocked
Важното е всички да сме здрави и да родим здрави деца!Пожелавам ви го! Praynig

# 241
  • София
  • Мнения: 4 063
Предния път пих през цялото време Матерна. Констанца си е наред с всичко, кг ми бяха много. Сега не пия нищо и пак са ми в повече, така че изключвам от Матерната да съм качила толкова кг. .....

  Ха-ха! Адашке,защо ли и аз се надявах да са от Матерната. Ама неее,от папкане са! Като чета аз съм една от водещите по наддаване,не че се хваля де Joy. Нищо, да сме добре ,пък после в другия форум,за отслабващи Laughing
 
  Я да ви питам,от къде си купувате дрешки? Четох ,че сте писали за Манго и Мола. А в кой Бенетон има за бременни? И изобщо,ако някой е видял нещо хубаво някъде нека да каже,а! Нещо не ми се носят дънковите гащеризони,дето всички бременни ги имат. Сигурна съм ,че ще стигна до тях,като знам какво буре ставам #Crazy ,но ако има нещо различно ще се радвам.

  Весел ден на всички!

# 242
  • Мнения: 4 546
Бобченка и Арвен, честит рожден ден     bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на Бобченка и Арвен да сте живи издрави  bdbaloni като гледам времето ще ви върви по вода Simple Smile Леко бременеене и с усмивка да дочакате най-големите си подаръци през август 1stroller

# 244
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Беличка, честит

Бобченка, Арвен.......НАЗДРАВЕ! Много щастие ви пожелавам!

# 245
  • Мнения: 1 216
И сега за всекиго по нещо:
На Рожденничките - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
На болничките - леко оздравяване!
На очакващите ремонт - слънчево и сухо временце!
А за килцата - всички качваме повечко или по-малко и за жалост рецепта няма. Бебоците да растат и хувавеят, а иначе ние все ще има за какво да се оплакваме, налис се хормонални бомби сега  Joy

# 246
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Предния път пих през цялото време Матерна. Констанца си е наред с всичко, кг ми бяха много. Сега не пия нищо и пак са ми в повече, така че изключвам от Матерната да съм качила толкова кг. .....

  Ха-ха! Адашке,защо ли и аз се надявах да са от Матерната. Ама неее,от папкане са! Като чета аз съм една от водещите по наддаване,не че се хваля де Joy. Нищо, да сме добре ,пък после в другия форум,за отслабващи Laughing
 
  Я да ви питам,от къде си купувате дрешки? Четох ,че сте писали за Манго и Мола. А в кой Бенетон има за бременни? И изобщо,ако някой е видял нещо хубаво някъде нека да каже,а! Нещо не ми се носят дънковите гащеризони,дето всички бременни ги имат. Сигурна съм ,че ще стигна до тях,като знам какво буре ставам #Crazy ,но ако има нещо различно ще се радвам.

  Весел ден на всички!



С теб май не само сме адашки, ами имаме и еднакви тревоги. Килограмите са ми голяяяма мъка, дрехите още по-голяма. Не искам да нося "бременен" гащеризон пък. Има едно магазинче, което не е специално за бременни, но за по-фините кореми има доста добри дрешки. Магазинчето е на ъгъла на "Ангел Кънчев" и "Патриарх Евтимий". На витрината все има много готски туники и панталончета на ластик. Спортни са и за това май много ми харесват, но с моето голямо дупе............

# 247
  • Мнения: 3 388
И пак за Аугментин-а. И тук изписват прием от 5 дни  Peace

# 248
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Уф, че съм заплес  ooooh!  Embarassed
АРВЕН, извинявай  Embarassed ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН smile3525

# 249
  • Мнения: 3 388
Arven, Bob4enka, да сте живи и здрави, обичани и щастливи мами   bouquet

# 250
  • София
  • Мнения: 1 380
 bdbaloni
Честит рожден ден, Бобченка и Арвен - да сте живи, здрави, щастливи и много усмихнати, а август най-хубавите подаръчета.  newsm07
Добре дошли на новите мами и честито на всички разбрали пола и видяли малките човечета.   bouquet
Дидка и моето бебче преди няколко дни нещо се беше кротнало - само едно две побутвания от време на време, ама пък последните 2-3 дни какво е активно нямам думи - непрестанно се врътка и мести на някъде по всяко време на денонощието. Така, че според мен си е нормално понякога да е по-кротичко, а пък и те са още мънички, така че едва ли ние долавяме всичките им движения.
Меги и моето детенце беше застанало така с дупето и не му видяхме пола последния път, така че ще си чакаме за някой следващ път да ни се разкрие.
Виждам, че си говорите за килограми - аз вече съм +5, като последния месец съм качила цели 3. Е, явно ще сме на диета след като родим какво да се прави.
Приятен ден от мен!

# 251
  • Мнения: 3 388
Беличка, честито момченце Hug

# 252
  • Мнения: 361
Честит рожден ден на Арвен и Бобченка newsm51Лелеееееее,колко много рожденнички,през ден някой има рожден ден,добре, че не се виждаме на яве всеки път да се черпим, че тези +5 и +10 кг дето сме ги качили до сега,отдавна щяхме да сме ги подминали  newsm09
беличкачестита синя новина smile3501какво стана, как минава прегледа?Какъв диск трябваше да носиш?

# 253
  • Мнения: 995
Честит рожден ден, Бобченка и Арвен


nbirthday newsm67

# 254
  • Мнения: 564
Здравейте мами  Hug!
Аз се приготвям усилено за утре  Heart Eyes  married  lalalala!!! Голямо вълнение ще е, сигурно бебчето и то ще си ритка  Heart Eyes..Никога не съм си мислела, че като подписваме с милото ще сме 3-ма  Joy..
Адриана, прегледа мина разкошно, бях при д-р Врагалева, тя е младичка, но за мен е много добра, толкова старателна и внимателна, оглежда всичко по 5 минути и обяснява какво гледа..Както и Манчева беше писла, много е мила!!!! Дискчето си е обикновенно CD, просто го дай на доктора преди да почне да те преглежда и той ще прецени кога да направи запис, защото на ФМ‌ оглеждат всичко поотделно и целият преглед не е толкова забавен..т.е не се разбира какво точно се гледа в момента..На мен ми направи 2 клипчета 3Д много успешни..На едното бебчо се прозява и търка очички, ритка, мятка се..сладурско е много, дори родата каза, че им прилича на мен  Sunglasses  Crazy  Blush..Вижда се доста добре! Направи снимчици на пишлето  Heart Eyes и на всичко което може да се различи от непрофесионално око. Ще останеш доволна  smile3521..Апаратурата е прекрасна! За ФМ‌ и за 3Д ми взе 60 лева. Гледа ни почти час. Това е общо взето, наслади се на преживяването и успех   bouquet  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт