kогато сте много ядосани

  • 2 254
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
 Е, рядко бих си затраяла. По-скоро ще си кажа каквото мисля, пък после-бързо ми минава!

# 16
  • Мнения: 2 407
Пускам си някой филм или готина музика.Или звъня на някоя приятелка.

# 17
  • Мнения: 1 536
Поне една седмица ми държи,но  ми минава по-бързо ако се разкрещя и си излея душата  Rage
и аз съм същата

# 18
  • Мнения: 5 468
Един път съм била безумно ядосана, до умопомрачение и налетях на една служителка в Паспортна служба да я душа. Не можах да й докопам шията, иначе щях хубаво да я нашаря Close. Между другото, никога не съм налитала на бой на никого по света.
Какво правих ли... Ами крещях, виках, псувах, ритнах няколко саксии Crazy, накрая ходих да търся директора, обаче той, пиЧЪТ имал си приемни дни, а тоооочно този, разбира се, не бил такъв. Ходих и от другата страна в полицията да псувам, ама не ми обърнаха никакво внимание.
Отидох си, мислех кървави отмъщения известно време, но ми попремина и така си остана Thinking, тази простачка, дето ми надраска паспорта и го направи невалиден, за да ми покаже, колко ме държи в ръцете си.
Брей, сега като го пиша, пак ми се повдига кръвното и съм готова за мъст Joy #Cussing out.

Ядосвала съм се и друг път, но ми минава след като се поразвикам.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Валидол под езика, Ню, и светът е с една идея по-хубав.

Не си спомням кога съм се ядосвала до последния си нерв. Отдавна е било. Пазя си силите, явно.

# 20
  • Мнения: 480
Лелеее, Ню, сега звучи много смешно  rotfImao Извини ме, ама туй то - смех, смееех
Аз пък като се ядосам и хич не ми минава бързо. Направо имам чувството, че ще гръмна. За това гледам да му се навикам, навикам на тоя дет ме е ядосал, та докато прегракна. Тогава може и да ми мине след 2-3 седмици. Докато не ме ядоса някой друг  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 468
Не ми влияе, когато ми съсипват документите, а ми трябват по спешност.

Между другото, Валидол съм си пъхала под езика, но наистина хич не ми повлия. Същата работа.

Лелеее, Ню, сега звучи много смешно  rotfImao Извини ме, ама туй то - смех, смееех
Ами смешно е, наистина след време. Ама тогава щях да получа инфаркт от гняв. Надраска ми на първата страница на паспорта с големи букви: НЕВАЛИДЕН! , а аз отидох да си сменя адресната регистрация. Трябваше да си я сменя по спешност, защото от другия ден започваше курса ми за шофьорска книжка, а регистрацията ми беше софийска. Тогава се изискваше, където си на държавен курс записан, там и да ти е адресната регистрация..., а аз исках да с езапиша едно лято в Хасково на курс. Викам си, поне да изкарам книжка, докато съм тук. Предният ден бях говорила с инструктора, той каза само да си сменя регистрацията (за 5 мин. работа) и да дойда на следващия ден да ме запише.
Онази миризливка се заяде, че снимката ми била измачкана и паспорта ми можел да мине за невалиден... , аз се осмелих да й кажа, че е валиден до 2006 година (тогава беше 1995 г.) и оная ме погледна диво... и надраска онзи надпис на първата страница. Не можах да се запиша с приятелката ми в курса на другия ден, не можах нищо да направя, щото 10 дена чаках да ми извадят нов паспорт.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 23:31 от Ню

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Когато съм много ядосана ли...е, горкия ми съпруг, на него си го изкарвам. Embarassed

# 23
  • Мнения: 143
Гледам да се владея когато съм ядосана ама трудно ми се отдава. Например, ако ме ядосат децата, гледам да не крещя,понякога ми се ще да ударя, ама видя ли че ме завладява такъв момент, излизам от стаята и се залавям с нещо, докато ми мине. Обаче, когато става въпрос за човек, където има една дума ми е никакъв мога да реагирам по различни начини. Първоначално ми става обидно, понякога се разплаквам, но се е случвало и веднъж да го напсувам. Гледам обаче да не обръщам внимание, отминавам с безразличие, което пък от друга страна вбесява противника още повече от колкото съм аз ядосана.

# 24
  • Мнения: 63
Ядосана ли съм еееееееееййй мани, няма сила на земята, която да ме укроти. А и остави друго, много съм злопаметна и ми държи доживот Naughty - това е. Характер братче - скорпионски, няма близък, няма далечен, мачкам наред, което разбира се хич, ама хич не е хубаво, но просто съм си такава. А пък някой да ме излъже или интригантства зад гърба ми #Crazy Rageбоже опази, дотук съм. Изключително крайно, но факт. Но пък за хората, които ме уважават и имат истинска нужда от помощ - във всякакъв смисъл (финансова, морална и пр.) залъка си деля на две и давам  всичко от себе си.
Е същата работа и при мене! Имаше период от живота ми, когато се самообвинявах, че съм толкова крайна, но се уверих, че като почна да преглъщам и прощавам, нещата стават по-зле!
Иначе конкретни действия-говоря си-въображаемо, разбира се, с вбесилия ме човек и то това продължава седмици и постепенно се успокоявам!

# 25
  • Мнения: 6 993
Оф, преди въобще ги забравях. В смисъл - за мен тоя човек просто не съществува, следователно и не може да ме ядоса. Стига причината да не ми е спънала някаква работа.
Сега от мъжа ми усвоих навик да си изразявам гнева - тряскане на варти, удряне на стени, крещене ако има на кого. Не знам кое е по-полезно, но аз се стряскам от себе си след това #Crazy

# 26
  • Мнения: 270
Здравите хора изразяват гнева си, но винаги конструктивно. Нека не забравяме че виновен е проблема между мен и другия, а не другия, защото в един спор или кавга няма един виновен.Щом си се вързала да мразиш и обиждаш си паднала по долу и от тоя жалък несретник прездизвикал гнева ти. ПО добре е да се направят няколо неща, изрази гнева си но не към човека, тропай с крак , блъскай влазглавница , пооплачи се на мъжа си, щото не съм съгласна , че не трябва да му казваш..като ти поотмине помисли дали можеш да си поговориш човешки със съответната персона.Ако стигнеш до извода  че не просто се отдръпни. В такива случаи винаги можеш да кажеш че ти се ходи до WC... Но ако нещата достатъчно загрубят за какъв общ бизнес говорим?Звучи тъпо.Човек не прави бизнес със човек на който няма доверие или пък презира.По късно може много да се съжалява...та първо... навикай се на воля.  Peace

# 27
  • Мнения: 928
Щом си се вързала да мразиш и обиждаш си паднала по долу и от тоя жалък несретник прездизвикал гнева ти.

Къде пък прочете, че съм го обиждала  newsm78
Това просто не ми е в стила на общуване, колкото и да съм ядосана, се опитвам да говоря спокойно и да разреша проблема. Но това е възможно само, ако отсреща ти стои човек.
Освен това, проблемът беше ужасно глупав, за да занимавам мъжа ми с подобни неща. Но, както и да е, все пак го споделих.
По-скоро се чувствам ужасно разочарована от самия човек и поведението му. Явно съм се излъгала за него и ме е яд повече на мен си. Имах една представа за него, а той излезе простак. Е, вече ми е в игнор листата. И да се позлати все тая  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
Минава ми. Не съм злопаметна.

Иначе като съм много ядосана, си позволявам да кажа и онези неща(малко на брой), които не съм казала по една или друга причина при обикновени обстоятелства. Но те винаги са истината, не са измислени или изсмукани от пръстите, както много хора знам, че правят  Stop Съответно после не съжалявам, че съм ги казала, а изпитвам облекчение, че и това съм успяла да сервирам, без да търся подходящ начин  Wink

Варианти много да реагирам когато съм ядосана де..Това е само един. Не съм много предвидима сякаш. Самата аз не знам никога как точно ще реагирам....  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 3 674
Е, рядко бих си затраяла. По-скоро ще си кажа каквото мисля, пък после-бързо ми минава!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт