усещането на майката за пола

  • 2 615
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 561
При мен беше точно обратното  Mr. Green
От самото начало бях убедена, че ще имам момиче- даже си имаше и име!
Майка ми пък от самото начало твърдеше, че ще е момче, а аз упорито не и вярвах! Примирих се, че греша едва на втория ехограф, на който познаха пола!
 И Йоана, стана Йоан  Joy

# 31
  • Мнения: 1 409
Още от самото начало съм сигурна,че е момче.
Така ми каза и док,пък да видим какво ще излезне,да не вземе да ни изненада  Laughing

# 32
  • Мнения: 4 555
В началото бях сигурна, че е момче. Сега нищо не усещам. Може би понеже много искам момиче и в началото бях загубила всякаква надежда и се бях примирила, а от известно време си казвам "От къде на къде съм сигурна, че ще е момче?".
Вече ми изчезна тази увереност, така че не се знае.
Има много време преди докторите да се изкажат. Свекърва ми смята по някакви таблици и само ме дразни, че излизало 100% момче.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Когато забременях веднага "усетих",че ще е момче.Пола не се виждаше много месеци,доктора клонеше към момиче,но аз бях абсолютно убедена-момче! Simple SmileИзбрахме име,говорехме му.Родих момче.До последно с мъжа ми се смеехме,че ако се роди момиче нямаше да има име няколко дни,докато си изберем. Hug

# 34
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Желанието ми беше за момиче и такова се роди!

И аз бях така,винаги съм искала да имам момиче Flutter,доктора до последно твърдеше ,че ще бъде момче.Така или иначе ни се роди прекрасно момиченце,най-шокиран беше мъжа ми #Crazy,той вярваше на доктора!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 264
Аз си мислех, че ще имам момиче, но аще в 5-тия месец ми казаха, че 100% ще е момче  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 391
По-скоро желанието ме караше да мисля, че ще имам момиче.Имам момченце Grinning

# 37
  • Мнения: 256
И при 2те бременности бях сигурна че ще са момчета Joy

# 38
  • Мнения: 617
Когато разбрах, че съм бременна и вече усещах че е момиче, но докторите казаха точно обратно че бебето е момче.
Незнам съвсен скоро се разбера дали докторите бъркат или  моето усещане е само желание!

# 39
  • Мнения: 154
Знаех си някак си, че ще е момче и все не ми идваха имена за момиче на ум. Майка ми пък ми е разправяла,че и за мен и за сестра ми все женски имена са измисляли и все не знаели как да го кръстят ,ако е момче, въпреки,че много са искали момченце.

# 40
  • Мнения: 857
бях сигурна че ще е момче,но накрая имам най-хубавото момиченце и се чудя как може да съм искала момче Simple Smile

# 41
  • Средната земя
  • Мнения: 371
А бях 100% сигурна, че ще е момче, но ей на - МОМА!!!  Heart Eyes

# 42
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз бях 100% сигурна,че ще е момиче,но досега четирима различни лекари ми казаха да очаквам малък мъж Joy
Ще видим дали ще познаят... Party

# 43
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
От самото начало знаех, че ще е момче и познах  Grinning.

# 44
  • Мнения: 227
 И аз си мислих, че ще е момиченце и си имам момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт