зверски ми се пие бира

  • 2 868
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Нищо ти няма от една бира. Има обаче безалкохолна бира на Каменица, аз през бременността ми съм пила 2-3 пъти по празниците от нея и по нищо не можеш да познаеш, че е безалкохолна. Същия вкус и е много приятна.

# 16
  • Мнения: 6 461
Пийни си една биричка...нищо няма да ти стане Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Не само, че си пийвах по принцип съм и любител  Blush, но в 9 месец само тя ме спасяваше от гадните киселини.
Пийвай си щом ти се иска, едва ли е проблем за 1 - 2 чашки, още повече, че големите разфасофки са си повече вода...
Ха наздраве! Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Пийни си, но все пак внимавай, че в бирата има алкохол. А той е вреден за бебето в теб. Безалкохолната бира е чудесен вариант.
Леко раждане и здраво бебче!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 677
Много ясно, че ще си пийнеш!  Party
Когато докторът ми каза, че съм бременна, ме посъветва да ида и да се почерпя по повода с една-две бирички.  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 043
Хм, твойта е лесна - бира. Ми на мен като ми се пие водка  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 216
Ако толкова ще го мислиш да бириш или да не бириш - вземи си безалкохолна бира и се напий с нея:  разрешено е.   chef

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 559
Аз имам същия проблем, но подчертавам, че небременна алкохол не близвам никакъв, даже чаша вино не изпивам, просто не ми е вкусно  Sick  а сега умирам за бира, но си наливам стотина мл. и разреждам със спрайт. Но и аз го мисля бебо дали не му вреди. За безалкохолна не се бях сетила, така че мерси за идеята

  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 531
хехе, и аз снощи си пийнах чашка Crazy

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Пий спокойно Peace!

# 25
  • Мнения: 3 500
Mr. Green Ми пий ама гледай да отидеш трезва на раждането
  Peace cheers

# 26
  • Мнения: X
Хич и не ви питам може ли или не може, щото си отворих вече. Въпроса ми е колко? В 9 месец съм.  beer

Моята лекарка ми каза, че бирата е полезна заради витамин В.
Аз я питах дари мога по чаша веднъж в седмицата, тя каза, че мога спокойно да пия по една чаша ВСЯКА ВЕЧЕР. Дори на бременни, които повръщат им давали по една чаша сутрин на гладно. Пийвай си спокойно. Естествено, ти дори нотариално заверено позволение да имаш от лекаря, все ще се намери някой да ти обясни колко е вредно, така че утоли жаждата без угризения. И наздраве!  beer3

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 561
В някой дни съм пила и по 2 бири- много ми беше вкусна  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 429
На мене ми се пиеше бяло вино ... и си пийвах по няколко глътки.  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
1-2 чаши бира или вино може Peace

Peace На мен пък зверски ми се пие кола и си пийвам, а тя хич не е полезна. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт