Позна ли ви доц. Томова 100% пола и в коя г.с?

  • 2 310
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Бях при нея в 20г.с. позна че ще е момче:)

# 16
  • София
  • Мнения: 191
И аз бях при нея на ФМ 21 г.с. и ми каза, че ще е момче.
После и другият ми лекар го потвърди.
А по тези таблици трябваше да е момиче.Laughing

# 17
  • Мнения: 630
Бях на преглед при нея в 17г.с. Пъпната връв на бебето беше между краката по време на целия преглед, но тя предположи, че е момиче и позна.

# 18
  • Мнения: 678
На мен ми позна пола в 17 г.с.

# 19
  • София
  • Мнения: 250
И при мен го видя, при това беше категорична. И на пук на всички големи "познавачи" се оказа права.
Тук думата "позна" ми се струва, че не е много уместна.

# 20
  • Мнения: 459
И при мен позна, бях 16 г.с и беше категорична че е момиче Simple Smile

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
И на мен ми позна  Peace отидох в 18 г.с

# 22
  • Мнения: 236
Момичета извинявам се  , че се намесвам без да е в темата , но бих помолила за координати на д-р Томова и горе долу колко време по рано трбява да се звънне , че знам че са доста заети тези лекари!
Благодаря Ви!

# 23
  • Мнения: 7 418
 0887606830 Доц.Томова

# 24
  • Мнения: 7 418
  На мен ми позна пола в 20 г.с.След това го подтвърдиха още 3-ма гинеколози и самия Бебок,когато се роди
  За таблиците........не им вярвам много,защото съм ги проверявала върху родили майчета.Познават 50%.Сега ще ти дам един тест хем забавен,хем познава повече от таблиците.На английски е...
   http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html

# 25
  • Мнения: 865
17 г.с ми каза, че ще е момиченце и позна  Mr. Green
А тия таблици.. как можеш да им вярваш направо не знам  ooooh!

newsm10

# 26
  • София
  • Мнения: 958
Много съм доволна от нея и като отношение и като специалист. Ходих при нея в 22 г.с. Позна, че ще имам момиче, както и че ще сме с по дребна главичка. Така и стана. Поздрави!! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 83
Май ще съм единствената, на коята доц. Томова не е определила правилно пола.....
Вътрешното ми усещане още преди да забременея беше, че ставам мъжка майка. Когато в 17-та седмица доц. Томова категорично заяви, че е момИче останах сиииилно изненадана и дълго се чудих възможно ли е да сгреши Rolling Eyes....В 26-та седмица седмица ходихме в МЦ Фемина при д-р Марков. И ,о, изненада! Мъжки пол! На Коледа родих прекрасно здраво момченце Laughing Sunglasses

# 28
  • Мнения: 132
В 18 г.с. доц. Томова ми позна че ще е момче въпреки че до тогава вътрешното ми чуство подсказваше че ще е момиче. Наистина е страхотен специалист и я препоръчвам на всичките бъдещи мами Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 455
Да позна.Каза момиче и това родих.
Много добър специалист Peace

Общи условия

Активация на акаунт