В крайна сметка какво....?????

  • 1 320
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Та вече ме е страх да чета.... И в крайна сметка - какво да сложа на масата днес и утре...???

нЕма да се пУашиш  Laughing
чети и се информирай, ама не стигай до фанатизъм.
информацията ти дава силата да избереш по-малкото зло.
това че хлапето ти е изпило един сок с подсладител, не е края на света.
а и стресът е много по-вреден от генно-модифицираните храни или от маргарина.  Confused
Peace

# 16
  • Мнения: 11 607
За всичко сте прави, мамчета....

Чудя се и какво ли слагат на масата другите, които пишат - това не, защото..., онова не, защото....., а в крайна сметка какво?

Смятате ли,че ние жените сме по-податливи на такива теми за здравословното ядене, май до сега не съм видяла мъж да чете съдържанието на някой продукт, или пък да казва на жена си - Мила, защо си сготвила това месо, то е пълно с хормони! Мъжете май са по-непукисти от нас....

А за градината само да вметна.... Имам такава градина, на вилата на родителите ми, където синтетична тор се използва в минимум количества, почвата е чернозем, вода от кладенеца и наистина имам претенции,че това е единственото място, където ям екологично чисти, истински пловоде и зеленчеци. Там от дървото направо в устата. Майка е майстор -градинар! Проблема е,че е на 600км. и се радвам на въпросната градина малко време в годината. И още нещо - убий ме аз така като тях не мога да гледам градина. Възхищавам им се на родителите ми, но аз да го направя такова нещо - в момента е в сферите на фантастиката......

  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 420
Всичко хубаво на този свят или е вредно или от него се пълнее.
Съобразявам се до колкото е възможно, но не се вживявам.

Общи условия

Активация на акаунт