Първа пролет е сега, а ние с радост носим Юлските деца

  • 15 179
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 741
И на мен ми се е случвало,така става като ти пада кръвното.А тово с хората е  без коментар.Всеки се прави,че не те вижда,отношението е просто отвратително!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 175
Честита пролет!Записвам се и аз в новата темичка...
Мале,elpet,направо не знам що за хора са тия  #2gunfire Уф,направо отвътре ми ври и кипи,като чувам за такова отношение(по-скоро НЕотношение)към бременна жена  #Cussing out
Дано поне ти да си добре и да ти е преминало!
Аз исках да ви питам,че ме гризе едно любопитство и малко воайорствах при юнките Embarassed,та става въпрос за обиколката на корема.Досега не си я бях мерила и се оказа,че ми е 98 см!!! Там като гледам мамчета в 28-29 седмица са с такава обиколка и сега почнах да се замислям,че тумбака ми бил много голям  #Crazy
Кажете при вас как е.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
Емче и аз не знам що за хора са. Не искам никой да ми прави място или метани или квото и да е, но да виждаш как на някой му е зле и то очевидно зле и да стоиш като пън, е такова нещо не ми се беше случвало и не го пожелавам на никой!
За обиколката- за съжаление днес пропуснах да питам  за всички размери които имам в картата при доки, само че беби е между 600-700 грама според някаква таблица. Иначе според мен си е индивидуално колко ти е голямо тумбито. Днес имаше едно маме което е някде с поне 2 седмици пред мен но аз си мисля че моя тумбак поне видимо е по-голям от нейния.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 476
На мен ми го мерят на всяко посещение (на 2 седмици), но до сега не съм питала колко ми е обиколката на шкембака. Обаче разни познати с които не сме се виждали скоро все ме питат в 7 месец ли съм?!? Като им кажа в пети и  #Crazy ей такива ги вадят.  Joy
Питах док, дали ми е по-голям от нормалното корема, а той каза че си бил наред. Зависело от таза на майката - ако е по-тесен, корема стърчи напред, ако е по-широк, бебока се събира навътре и корема е по-прибран. От тогава не съм се и замисляла повече.  Hug

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 523
за коремите - при всяка жена е индивидуално. също така зависи от начало колко е бил. Simple Smile
аз имам вече голям корем, обаче си го харесвам - понеже знам че това е квартирата на бебо Simple Smile

# 35
  • Мнения: 329
за коремите - при всяка жена е индивидуално. също така зависи от начало колко е бил. Simple Smile
аз имам вече голям корем, обаче си го харесвам - понеже знам че това е квартирата на бебо Simple Smile

И аз съм на същото мнение и ми е много кеф  с корема напред  Joy
Току що хапнах един мазен чипс-от тези най-някогашните и изпих една чаша кола, не можах да се сдържа  #Cussing out Гледам да ям по здравословно-ама днес какво ми стана, като видях в магазина чипс и  newsm53 и веднага си го заплюх:)))))))))

Имам да върша много работа в офиса ,ама от сутринта само се ослушвам и нещо ме домързява  Blush

Има ли майчета, които се занимават със счетоводство.Аз в момента правя годишно приключване и   #2gunfire  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 26
Здравейте мами с коремчета!
Аркси   пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот. Да се обичате и уважавате и да имате най-сладкото мъниче юли месец, а защо не и юни  Laughing
Ani_s честито постижение и на теб.
Честита пролет и от мен мами.
Как ви завиждам като чета, че ходите на разни училища, срещички и т.н
Някой от вас няма ли да пътува насам към Благоевград та да пием по едно кафе.Хайде лек ви ден от мен

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Елпет много съжалявам за това което ти се е случило. Много е лесно да си пън - защото не накара някой учтиво да стане пък да си мисли каквото ще - не е нахално, неговото нахалство е по голямо да стои и да не ти отстъпи място.

За корема - моя се прибира и излиза  Laughing. Когато съм лежала или стояла пред компа ми ли4и леко. Ако походя 30мин. ми щръква много. И така сутрин нямам много корем е ве4ер е голям. И съответно сутрин ми ми нават разни мисли не е ли прекалено малък беб4о, а ве4ер се успокоявам 4е вси4ко е наред. Но като са споменати см и аз ще проверя мойте колко са, пътреки 4е е много относително кой от колко е тръгнал. Но да си премерим коремите я  Joy

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 156
Цитат
Утре списание 9 месеца има рожден ден! Ще има торта и подаръци! Хайде да се съберем повече мами на училището - макар да не знам дали ще мога да дойда, но ще се опитам!
там съм , там съм, щом ще има и торта!  newsm68

# 39
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте момичета! Честита пролет!



Томасе, що тъй бе Душко?! Дано да те пусне вируса до утре, та да можем да се видим. Чакахме те вчера, чакахме, но уви. Много ми хареса новината за Рожденния ден на 9 Месеца. Чудех се дали да идвам утре, но ти определено ме свали с тази информация. Мисля да ида обаче по-раншко, щото вчера в 9,10 пред пицарията имаше опашка  Shocked Shocked Shocked

Татяна, Донси, там съм утре. Хайде на тортитеееееееееееее  261uu  261uu

em4eto, точно толкова е и мойта пупа. Току що в твоя чест я премерих.  preggo

arksi_, аз също много се кефя на тубмата ми. Все ми се иска такива дрехи да нося дет да я подчертават!  newsm10

 

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Адаш що не вдигна някой. Нека се почувства неудобно като се прави че не вижда  #Cussing out #2gunfire
А пък за коремчетата и моя е като за в седмия месец с баткото като бях. Вчера си купувах ластик за да си го подменя на панталона и викам на продавачката да ми отреже 1 метър, като си мисля че и ще остане  ooooh!  Joy Малееее вечерта като тръгнах да го сменям и си опасвам снагата с ластика и за малко да не стигне имаше само 3 см които трябваше да изрежа  hahaha приличам на малко буренце вече  ooooh!

# 41
  • Мнения: 140
И аз съм с вас утре. Само се надявам да ви позная, че какъвто съм заплес. Момичета на картата видях, че Кракра е пряка на Дондуков. Има ли нещо, по което да се ориентирам по-добре за мястото?

# 42
  • Мнения: 295
хайде пак да попиша Simple Smile виждам, че коментирате големината на тумбаците - моят е малко над 100см вече... уж ми се виждаше, че не е толкова голям, ама май си е бая. преди да забременея ми беше залепен за гърба и сега явно си "наваксва" Wink

приятно изкарване на всички, които ще ходят утре на РД на 9 месеца! да се повеселите и за нас, работещите Wink

# 43
  • Мнения: 741
Кракра е пряката до английската гимназия,а пицарията е зад ритуалната зала-бивша Лиляна Димитрова

# 44
  • Мнения: 238
И на мен познати са ме питали дали не съм в 7 месец  Laughing . Обиколката ми беше преди 2 седмици 91 см, с таткото се шегуваме че си има мацки с 1м талия  Joy
 Днес и на мен нещо ми става, по принцип не съм пощалива, но днес влезе една жена при нас с баничка и веднага пратих да ми купят, после видях фанта и пак пратих да ми купят  Wink иначе гледам да избягвам мазни храни и газирано, но пък сега ни е паднало и да се поглезим малко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт