Страхуват ли се мъжете....

  • 11 816
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207

И....се комплексирах малко Rolling Eyes, казвам на мъжът ми, как никой не се загледа в мен, как никой не ми предложи директно секс, как никой не ме гледаше и не точеше лиги...вече 20 години горе долу  - един не видях! Crossing Arms
Всички до сега едни такива сериозни, учтиви, никакви пламъци в очите, нищо секси не ми казаха....

Странно и на мен ми се е случвало ( не ми се е случвало) в последните 10 тина години Thinking.....има нещо гнило Naughty
Или съм много Убава или съм много Умна- това ще да е Mr. Green

# 16
  • Мнения: 266
Страхуват  се и още как! Не съм кой знае какво, но в страната която живея, заобиколена от всички "животни" от палеозоя, минавам за красавица. Излизала съм с приятелки които са незабележителни на вид и става така, че те цяла вечер бяха заобиколени от ухажори, а мен даже един да не дойде да ме заговори. Имаше само един, който цяла вечер стоеше и не отдели поглед от мен, но нищо повече. Аз така и правя ако не искам никой да ми досажда се накипрям. Имало е куризни случаи, когато не съм в настроение, излизам "чорлава", без грим, с някои грозен панталон и не мога да се оттърва. А може би мъжете са с някакви изкривени представи за красота.

# 17
  • Мнения: 3 674
Често си задавам въпроса, мъжете наистина ли се страхуват от красиви жени?
Много красиви жени и момичета съм видяла в този живот, е, винаги са били някак подминавани и незабелязани от мъжете.
След един разговор с мъжът ми, разбрах неговата гледна точка:
Мъжете се страхуват от красиви жени, защото в повечето случай те си знаят цената и мъжете ги е страх да не им откажат, тогава ще им падне самочувствието.
Грозната жена никога не отказва и за това, мъжете директно се насочват към нея -дори да откаже, няма да е голяма загуба Rolling Eyes
Едно било да ти откаже красавица, друго било грозотия! Thinking
Плюс това правила секс като за последен път (грозната), защото не знаела дали ще има още.... Thinking
Е, интересно ми е мнението ви ( за първи път пускам подобна тема)
Да страхуват се.... 15 години съм работила само с мъже...и не съм спирала да се 4удя на мъжката психика! Коренно разли4на от нашата ...женската.Жената ако е много крсаива...значи няма да е само негова....ами ще е  и на други  Rolling Eyes Мъжът иска да "притежава" да се 4увтсва "силен и господар"...Жената му е като "даденост".Той не може да е спокоен с красавицата ,всяка ве4ер борба в баровете...да запази " диамант4ето си" от останалите ....за кво такъв зор?? newsm78 Ами я там нещо по...грозни4ко.Тя ще ми е преданна и в о4и4ките ще ме гледа.  ooooh! Питам моите колеги,бихте ли се оженили за грозна жена...Казват  в един глас:"Дааааа!! Ако е свястна".  Shocked
А като свалят мацка...хва6тат  "кроки"/съкръ6тение на крокодил/....понеже с  красавицата 6те трябвало много да се плюн4и докато я свали...а грозната е винаго готова.. #Crazy.егати логиката!

Един ден моя ме видя как се пъна в къ6ти с Йога/дойде си по-рано от оби4айното/Вика :"Скъпа...за какво ги првиш тези Йоги?? Ти и така си ми хубава?" .....Ами викам...правая ги за да подържам формата си ...."
А той.."Оооо бабе,не се притеснявай...и 100 кила да станеш...пак ще си те обичам...  Joy външноста  на жената при нас мъжете не играе същественна роля...  Crazy"
 Е това е...поне се  успокоих ... Heart Eyes ако ка4а килца някой ден,няма да се мъ4а с диети  Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 05:10 от roza66

# 18
  • Мнения: 2 254
Мъжът ми е смелчага  Mr. Green
Тук и сега намерих отговора,защо си клесих толкова години девствена.

# 19
  • Мнения: 1 216
Като цяло не съм много съгласна.

Красотата е магнетична, привлича без да усетиш. И мъжете и жените са подвластни. 
Не ви ли се е случвало да видите красив човек и да искате да бъдете в неговата компания, да го гледате как говори, следите жестовете му, движенията, да попивате от красотата му? Човешко е в един миг да се смесят обожание, преклонение пред хубостта, малко тъга, завист дори.

В моята компания и по мои наблюдения красавиците винаги са били на почит.
Имам няколко близки - много свестни момичета, но страдаха, защото заради външния вид им лисваше внимание.

# 20
  • Мнения: 4 585
Допада ми темата. Научен труд мога да напиша. За 31 годишни наблюдения над себе си. Бях на 17, когато едно красиво момиче пожела да седне на масата ми и аз си разлях супата. Красивите жени са нещо което не е за мен. Те нямат нужда точно от моето внимание и комплименти - имат го в излишък. В резултат - те ме намират за идиот, аз не забелязвам съществуванито им, и така може да се живее. Работя с "другите" жени. Те ме слушат внимателно, по стриктни са и работата върви. Това, че някоя красавица си пили ноктите на работното си място е проблем на работодателя ми. Забелязали ли сте колко красавици има, омъжени за абсолютни папуаси? - Изглежда доста мъже се страхуват и са притеснени от красивите жени. Накрая анонсират папуасите.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Красотата е магнетична, привлича без да усетиш. И мъжете и жените са подвластни. 
Не ви ли се е случвало да видите красив човек и да искате да бъдете в неговата компания, да го гледате как говори, следите жестовете му, движенията, да попивате от красотата му? Човешко е в един миг да се смесят обожание, преклонение пред хубостта, малко тъга, завист дори.

В моята компания и по мои наблюдения красавиците винаги са били на почит.
Имам няколко близки - много свестни момичета, но страдаха, защото заради външния вид им лисваше внимание.
Това по принцип е правилно. Има си и нАучни изследвания, че по-добрият външен вид автоматично почти осигурява по-добър социален статус и успех в живота (не като да е обещано, но по-лесно достижимо, да кажем).

Но въпреки това - и мъже и жени се чувстват по-леко, заговарят по-лесно и общуват по-свободно с по-некрасиви представители на другия пол. Вероятно някакво неясно вътрешно усещане, че са по-безопасни, ако не са много по-хубави от нас самите...

# 22
  • Мнения: 1 533
Но въпреки това - и мъже и жени се чувстват по-леко, заговарят по-лесно и общуват по-свободно с по-некрасиви представители на другия пол. Вероятно някакво неясно вътрешно усещане, че са по-безопасни, ако не са много по-хубави от нас самите...

Ето още един плюс на интернета. И красивите имат шанс да ги заговорят по-леко и да общуват по-свободно.

# 23
  • Мнения: 5 577
Има си и нАучни изследвания, че по-добрият външен вид автоматично почти осигурява по-добър социален статус и успех в живота (не като да е обещано, но по-лесно достижимо, да кажем).

Съгласна съм с Мис Му, това са думи и на баща ми, който е много умен човек. (-> и мис Му е умна  Mr. Green).



# 24
  • Мнения: 11 747
Не мисля,че мъжете се страхуват от красиви жени!Просто зависи какво излъчване има жената,дали ги предразполага,дали има мил и отзивчив вид,или напротив изглежда строга и сопната!Няма нищо общо с красотата!

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

И хубава, и хубава. За това я слушайте.

# 26
  • Мнения: 5 877
По-лесно заговаряш човек, който прилича на тебе.
За часа да попиташ първия срещнат на улицата, пак ще гледаш да е що-годе "нормален". А за нормалността всеки съди по себе си.

# 27
  • Мнения: 5 577

И хубава, и хубава. За това я слушайте.

 Peace Респект.  Така е.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Права си, Анде. Обикновено външността на топмодел предполага точене на лиги, но нищо повече. Въпреки, че красотата е субективно понятие, всеки си е намерил своето красиво и му се възхищава, но от далеч.

# 29
  • Мнения: 3 423
Аз не си публикувам снимката,
защото изведнъж всички ще
спрат да общуват с мене. Най-
вече мъжете. От пусти страх.

Общи условия

Активация на акаунт