American седянка # 7

  • 12 396
  • 330
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 091
Тандури, съжалявам че съм такъв заплес и не съм видяла за 7те и половина чаши, подкрепена от експертното ти мнение, ще си прегледам за всеки случай инструкциите, ще взема сито и кантар, че днес ми се очертава пазар, така или иначе... И ЩЕ СЕ ПРОБВАМ, като ако нищо не стане няма да се хваля, ама ако станееее   chef ще разберете  Laughing

Аз сито не можах да си намеря, не знам дали ти ще намериш, но ако не, да ти кажа аз какво ползвам Simple Smile Просто голяма цедка, от най-големите Simple Smile Peace

# 91
  • Мнения: 7 837
Една чуденка ме е обзела... Самуил продължава да е фен на Диего.
През май в града ни ще идва новия тип "бродуейски" спектакъл с Диего и Дора. Чудя се, дали  на 2,6 г. дете ще му е интересно и дали ще му задържи вниманието за 90 мин.  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 7 091
Една чуденка ме е обзела... Самуил продължава да е фен на Диего.
През май в града ни ще идва новия тип "бродуейски" спектакъл с Диего и Дора. Чудя се, дали  на 2,6 г. дете ще му е интересно и дали ще му задържи вниманието за 90 мин.  Rolling Eyes

Калин беше на 2 години като го заведох за първи път на кино ( в киносалон) да гледа The Heffalump movie  на Мечо Пух, седя като хипнотизиран през цялото време Simple Smile. Дори и след като тръгнаха последните надписи не искаше да си тръгва  Joy.
Мисля, че е достатъчно голям за да му хареса, само че няколко съвета-
- сложи го да се наспи, преди да отидете, за да е достатъчно свеж и да не се "пренатовари" емоционално
-вземи си ( ако позволяват)  нещо за хапване вътре( хубаво е ако е леко гладен, не много, за да може докато зяпа да му пробуташ разни неща за ядене)
- в крайна сметка се приготви, че може да излезете по някое време преждевременно, но пък няма да си единствената с малко дете на такъв спектакъл, струва ми се, че проявяват разбиране хората и никой не би ви изгонил дори и да вдига шум и т.н.
Успех и да кажеш как е минало! Peace

# 93
  • Мнения: 7 837

- сложи го да се наспи, преди да отидете, за да е достатъчно свеж и да не се "пренатовари" емоционално

Мда, аз затова смятам да купя за сутрешното шоу от 10.30.

# 94
  • Мнения: 3 367
Keйси,
2 рьце  ЗА;правят ги много интерактивни,почти не седят децата,ще му е много интересно;дора-манията продължава до днес у дома!

# 95
  • Мнения: 7 091

- сложи го да се наспи, преди да отидете, за да е достатъчно свеж и да не се "пренатовари" емоционално

Мда, аз затова смятам да купя за сутрешното шоу от 10.30.

В БГ като ходихме на кино единствената прожекция на този филм беше в 1:30  Confused Да се чудиш кой точно може да си заведе децата по това време, да не говорим, че повечето спят следобед, ако не спят пък обядват. Едно никакво време, ама  Rolling Eyes
ПОжелавам ви да си изкарате чудесно и на малкия много да му хареса!  bouquet
На теб как ти понася втората бременност в сравнение с първата?

# 96
  • Мнения: 7 837
На теб как ти понася втората бременност в сравнение с първата?

Много, много, много зле  Laughing
Със Самуил качих 5 кг още първите 3 месеца, изобщо не разбрах що е гадене, едва спрях цигарите (попушвах от време на време)...
Обаче сега е ужасия... Нито мога да ям, нито ми се пуши(поне това е добре)  Laughing

# 97
  • Мнения: 7 091
Много, много, много зле  Laughing
Със Самуил качих 5 кг още първите 3 месеца, изобщо не разбрах що е гадене, едва спрях цигарите (попушвах от време на време)...
Обаче сега е ужасия... Нито мога да ям, нито ми се пуши(поне това е добре)  Laughing

Не искам да те отчайвам и аз бях така Simple Smile Ама поне ти съчувствам искрено, само се чудя като така върви прогресията...как ли е с трето newsm78 ПОне покрай бягането със Самуил ще си във форма, а и с гаденето по-малко килца ще качиш в началото Simple Smile Аз този път се разминах с 12 кг ( при 22 първия път Simple Smile ), а за да те успокоя още повече, много бързо ще ги свалиш после като се роди бебчето, с бягане покрай двама  Simple Smile.
Аз бях толкова зле, че бях започнала да готвя с маска за да не ми мирише на храна, така ми се повдигаше.

Дано се пооправяш!  bouquet

# 98
  • Мнения: 2 256
Лелеле,като чета гадене...дано не си като мен...9 мес.не се спря.Все си ми беше гадно.Все ме успокояваха,че само първите 3 е така...тц,нъцки.
  Я,споделете на кои детски предавания са фенове децата ви?Не обръщайте темата в насока,"моите гледат само 30 мин на ден.или на месец..."само за шоута искам да си говорим.Аз съм готова да изброя кои ме дразнят,и сменям канала.Но по закона,синът ми един ден точно тях ще харесва Mr. Green

# 99
  • Мнения: 7 091
Лелеле,като чета гадене...дано не си като мен...9 мес.не се спря.Все си ми беше гадно.Все ме успокояваха,че само първите 3 е така...тц,нъцки.
  Я,споделете на кои детски предавания са фенове децата ви?Не обръщайте темата в насока,"моите гледат само 30 мин на ден.или на месец..."само за шоута искам да си говорим.Аз съм готова да изброя кои ме дразнят,и сменям канала.Но по закона,синът ми един ден точно тях ще харесва Mr. Green

Калин гледа ( е, не всеки ден всичките) " Каю", "Сезами стриит", " Артър и неговите приятели", "Бъстър" ( едно от любимите му) " Между лъвовете", " Любопитният Джордж"( осоообено много му харесва), понякога гледа " Мистър Роджърс".
Аз ги харесвам, мисля че са направени добре и много неща може да научи детето от там.  Peace

# 100
  • Мнения: 1 593
Ето още една чудесна новина (днес съм добрата фея) : http://www.dnes.bg/article.php?cat=2&id=34314 
Дано... Grinning

Ммм, това е екстра - чакам завръщането на полетите от по $400 за двупосочен (аз прелитам по 4-5 пъти годишно до БГ и дълбоко се вълнувам  Praynig)

# 101
  • Мнения: 7 837
Сами гледа предимно Nick и Noggin - Дора, Диего, Lazy town, Backyardigans, Wonder pets,  Jack, Upside down show (те са му новите любимци)

# 102
  • Мнения: 650
Doodlebops, Handy Manny - на Дисни сутрешното и вечер Cars- Laughingаз го водих на концерт на Doodlebops  скоро на 2.5години е-не мръдна Laughing

# 103
  • У дома
  • Мнения: 1 741
От две години сме само на Уигълс и Бейби Айнстайн, тивото ми е задръстено от тях.

Tandoori , пробвах ти козунака и стана супер!!! Много ти благодаря за рецептата. Имам десетки рецепти, но твоята пробвах първа. Даже мъжът ми току що ми се обади, че ми е купил нова машина за хляб, защото му надух главата какво си говорим тук. Та, благодарение на теб ще имам подарък до няколко дена Simple Smile

# 104
  • Мнения: 7 091
От две години сме само на Уигълс и Бейби Айнстайн, тивото ми е задръстено от тях.

Tandoori , пробвах ти козунака и стана супер!!! Много ти благодаря за рецептата. Имам десетки рецепти, но твоята пробвах първа. Даже мъжът ми току що ми се обади, че ми е купил нова машина за хляб, защото му надух главата какво си говорим тук. Та, благодарение на теб ще имам подарък до няколко дена Simple Smile

Радвам се, че ти е харесал и честито за покупката ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт