Domestos и пролетни цветя?

  • 8 007
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
Благодаря ви за разясненията за гипсофилата, ако случайно поникне ще свиркам Whistling Laughing Карамфилчетата също ме заинтригуваха, май ще потърся такива семенца. Иначе аз си купих ароматизатор за WC Domestos от един супермаркет, даже в магазина не забелязах за какво става дума, а чак вкъщи...

# 16
  • Мнения: 420
  newsm44 newsm44 newsm44

Нямам търпение да се похваля!!!

Моите маргаритки вече пуснаха мънички зелени листенца.

В понеделник ги посях /просто ги изсипах в една саксия/ и днес са вече покарали.

Не знам какво да ги правя по-нататък, че не съм голям специалист.

Може би като пораснат още, ще ги разсадя.

 newsm68 newsm68 newsm68

Толкова са сладки!!!

Отивам да търся от карамфилчетата.

# 17
  • Мнения: 4 916
А, и още нещо - някой да е пращал смс? Аз се подлъгах от ниската цена /30ст/, ама май за да научиш дали печелиш трябва задължително да се обадиш на написания телефон. Иначе няма как денонощно да слушам Дарик Радио Crazy

Е, ако спечелиш, предполагам че те ще те потърсят  Peace

# 18
  • Мнения: 14 490
А, и още нещо - някой да е пращал смс? Аз се подлъгах от ниската цена /30ст/, ама май за да научиш дали печелиш трябва задължително да се обадиш на написания телефон. Иначе няма как денонощно да слушам Дарик Радио Crazy

Е, ако спечелиш, предполагам че те ще те потърсят  Peace

да и аз така мисля и пратих смс. и мойте са гипсофила и ще ги садя днес Grinning

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И аз си взех Доместос, и аз ги посадих.. и излязоха.. но милото събори саксията и сега се съмнявам дали нещо ще излезе??!!  Sad
Иначе, от предната игра на циф и доместос съм горда притежателка на Микровълнова с цената на един СМС и един ЦИФ... така, че не се знае!!!!

# 20
  • Мнения: 4 324
Да ви се похваля Simple Smile

И трите вида семенца, които ми се падна взеха че покараха Simple Smile - гипсофил, циганче и някакво друго (ама не се чете) Simple Smile

Много ми е готино, че успях Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 916
Да ви се похваля Simple Smile

И трите вида семенца, които ми се падна взеха че покараха Simple Smile - гипсофил, циганче и някакво друго (ама не се чете) Simple Smile

Много ми е готино, че успях Simple Smile

Честито!!!

Да не е карамфилче третото цвете?

# 22
  • Мнения: 4 324
Не е карамфилче.
Понеже умните глави са залепили с лепенката там където се чете етикетчето на цветето, не мога точно да кажа какво е. Пише "Градинс ...." само това се вижда.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Оооо, да, естествено, че е заради препарата.  Grinning Но при нас няма такава търговска верига. Ще дебна по другите.
В Билла има, ако още не си си купила Simple Smile
Сега ме сетихте...аз си купих още преди 2 седмици. Лепнах пакетчето на гардероба с идеята да сея и там си и стои още... ще посея довечера, пък да видим Simple Smile

# 24
  • Мнения: 780
А гипсофила има ли на семенца в препаратите?
Искам гипсофила!



Има, нали това споменаха по-горе, но аз от опит ще ти кажа, че почти никога не поникват семенцата. Правила съм проби има-няма 7-8 пъти, при различни условия. Ако има някой с готов разсад шапка му свалям.
преди 4-5 години аз си бях изкарала разсад от гипсофила / тогава имах сергийка за цветя /

# 25
  • Мнения: 4 176
Имам семена от циганче,петуния,градински карамфил,гипсофил.Все още не съм ги посадила. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Тъкмо се чудех дали има такава тема...
Като ви прочетох - видях какво ми се е паднало - циганче. Няма си на идея как изглежда това цвете.  Embarassed Продавачката ме накара да търкам някакво картонче и ми се падна саксия за награда. Така че точно нея смятам да използвам за циганчетата.  Grinning

# 27
  • Мнения: 175
Моите покараха, но си изхвърлих етикетите и не знам какво съм посадила - явно е било лепнато наопаки:) в едното пликче бяха много и дребни семенца, а в другото само 3 големи черни, какво ли ще ми излезе от саксията? newsm78

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моето цигане
преди:


сега:

# 29

Общи условия

Активация на акаунт