Стик, рол-он или спрей?

  • 6 173
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Стик според мен. Най-добре ме предпазва. А с цапането на дрехите уж внимавам  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 916
Гел, дерматоложката така каза  Hug
Защо? Обясни ми доводите й, моля. Интересува ме здравната и еко страна на въпроса (по еко точката съм се отказала от спрейове)


Не си спомням дали е имало еко-страна на въпроса  Thinking Но ми лекарката обясняваше, че понякога, след използване на антиперсипанти, стават едни бучки под мишниците от запушени пори, които трябва да се отстраняват оперативно  Sick Според нея гелове съдържали най-малък риск от запушване на порите, тъй като се разпределят сравнително равномерно, лесно се отстраняват при измиването и пр. И така - от тогава съм на гелове.

Малко офф - вчера същата лекарка ми каза и нещо много интересно за слънцезащитните фактори - през лятото трябвало да използвам над 50-ти фактор, представяте ли си  Shocked. Много съм печална - това означава, че няма да почернея. Мъжът ми казва, че тя е фанатичка  Joy

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Всъщност е права, но това е друг въпрос Grinning

# 18
  • Мнения: 4 916
Всъщност е права, но това е друг въпрос Grinning

Сигурно е права, ама все пак  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 952
Стик за мене.
Рол он-а някак си ми мърля и ми е лигав.
А пък от спрея ми се разранява кожата.

# 20
  • Мнения: 3 537
Стик   Peace не съм имала проблеми до сега със оставяне на потна по дрехите.

# 21
  • Мнения: 1 418
Ползвам спрей Рексона след баня,а в чантата си нося стик Нивеа пърлза през деня.
И от двете съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 424
В момента ползвам рол-он  и съм доволвна  Peace

# 23
  • Мнения: 510
Стик. Според мен е най-ефикасен. Внимавам като си обличам дрехите и дори и да се изцапам някъде малко, лесно го изчиствам с вода.

# 24
  • Мнения: 2 255
гласувах - рол-он
тъй като в момента това ползвам - на Личия - напоследък много ме кефят  Peace
преди ползвах предимно стик, но нещо много "забелват" всичките  Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
Ето ви рол-он, който не зпушва порите http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48755&goChar=D

Само дето малко скъпичко ми се струва......
В момента ползвам стик, но търся друго решение......чела съм за изследвания, които намират връзка между стиковете и т.н. и рака на гърдата.

# 26
# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
чела съм за изследвания, които намират връзка между стиковете и т.н. и рака на гърдата.
Заради запушените от талка пори, да. Затова и се чудя дали рол-он (бистър, може би Thinking) не е по-добрия вариант.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 326
чела съм за изследвания, които намират връзка между стиковете и т.н. и рака на гърдата.
Заради запушените от талка пори, да. Затова и се чудя дали рол-он (бистър, може би Thinking) не е по-добрия вариант.
Мисля, че не само запушването, а и разните им там химикали, които неутрализират миризмата........ Thinking. Решението е някой натурален продукт, със същото ефикасно действие.

# 29
  • Мнения: 2 723
ПОлзвам стик на CK - мъжкия (обикновено дамския, ама нямаше Embarassed) Много съм доволна, почти не мирише и не оставя никакви петна, защото е прозрачен Naughty

Общи условия

Активация на акаунт