Отчет на набор 2003 - 5

  • 12 618
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Явно е присъщо на повечето. Дени е същата кипра! Само стои пред огледалото и се фръцка! Laughing

Ааа, и да се похваля, че от днес е с варицела! Сега 10 дни в къщи с нея, после още 10 сигурно с малката и ще полудея съвсем! Crazy

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Павлина - Честит празник! Жива, здрава и щастлива...    bouquet


Моя не е суетен и добре, че не е... Но ако го разревеш сутрин рано - майко мила... едвам отива на детска... то е рев, тръш и цяла програма. Не, че реве от отиването на ДГ... просто нещо си е наумил или е станал с лице към възглавката и затова... Тогаз мама вади на помощ дъвки, бонбони и киндер-шоколади и се прави на клоун. Ееееееееей, мъжка му работа ви казвам... Сакън, да не му се наруши рахатят  Twisted Evil
Още не мога да го науча да се обува правилно... постигнах само това, да ме пита - мамо така ли е...?  Rolling Eyes  Сега даже и за чорапите ме пита  ooooh!
Споменах ли вече че иде реч за мъж  Thinking

# 77
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Павлина - Честит празник! Жива, здрава и щастлива...   Peace Peace
Шани , поста ти все едно аз съм го писала същата картинка е и моя мъж  Whistling
Болничките бързо да оздравяват , Георги и той е на АБ защото му се зачерви ушенцето и се страхуваше докторката да не направи гноен отит и му го изписа .В петък сме на контрола.За сега е добре вече не го боли и апетита му се върна ,което ме радва много.
Радвам се за всички малки кипри които държат на външния си вид ,но съчувствам на майчетата им  Mr. Green
Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 78
  • Мнения: 8 769
О, irka, честито ви варицела! Аз я чаках таз варицела да ни зарази още преди Коледа, но така и не се случи. А цялата група беше болна... Crazy
Шани, Томи не взема ли пример от каката бре? Защото Филипиня от време на време се сеща да гледа какво прави сестра му и се старае да й подражава  hahaha
А, да, и да не забравя да се похваля-от два дни Кейти се опитва упорито да говори с "Р". Не го слага навсякъде, но затова пък получи сондрома на "Р"-то вместо "Л" в някои думички.... Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 3 421
 На всички болни бързо оздравяване!

Шани и моят е такъв - спокоен, но като си науми нещо и е кисел -правим циркове(т.е. ние с баща му само и само да се укротят работите). Само, че нашият основно тези му състояния са вечер(когато си е недоспал в детската и му се спи).
 При нас сутрин каката е кисела, а той се събужда и за 5 минути е готов. А вечер обратно - той мрънка, а каката е спокойна. Т.е. за нас няма спокойствие нито сутрин, нито вечер.

  Иначе не е суетен, но трудно можеш да го убедиш да облече нещо, което той не иска(по незнайни причини) - е това е голям проблем. Може да си ходи по цяла седмица на детска с един панталон. От време на време(все по -често) забравя да капризничи за такива неща, та се надявам, че пораства и този детски пубертет дето го друса вече да е отминал.

# 80
  • Мнения: 319
Подписвам се и аз в темата!

Мойта госпожица говори много, при това изключително правилно. Всичко и се разбира и я приемаме по-скоро като голям човек, отколкото като бебе. Наскоро проведе с баща си разговор по темата пишона, като започна оттам, че само момчетата имали пишони, после го пита дали и той има, а след това го пита дали му е голяма. Аз седях и се кефех.  Mr. Green Татито каза после, че му било адски неудобно да говори с тригодишната си дъщеря за размера на пишоната си. Ама какво да се прави, тва е положението.

Иначе е голям инат, класна манипулаторка и доста палава - като за две момчета! Пийва ни соковете - да е жива и здрава!

# 81
  • Мнения: 1 311
Дайте идея как да го отуча да нахълтва в банята, когато вътре има някой? Говорим си, обясняваме се, той е (уж) наясно, че не трябва да се влиза в банята когато вътре има някой, той влиза сам и много държи да му е затворена вратата. Т.е. ясна му е теоретичната постановка на нещата, но на практика понякога нахълтва ...

Банята и тоалетната са в едно помещение, което прави нещата още по-неприятни. Загубили сме много отдавна ключа от вратата, а и за него от известно време не е особен проблем да отключва и заключва, както с нормален ключ, така и с тези ключалки, които обикновено се слагат на вратата на баня/тоалетна.

Вашите деца така ли правят? Ако не - как ги отучихте?

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С райбер Joy
Сериозно говоря. Василена още с паяка се научи да се засилва и да нахълтва в банята. Сложихме райбер и след два-три леко болезнени сблъсъка се отказа.
Но от много време не е правила опити да влиза някъде, когато е затворена вратата. На нашата спалня стои до вратата и пита може ли да влезе.

# 83
  • Мнения: 8 769
Вашите деца така ли правят? Ако не - как ги отучихте?
Не, моите влизат в тоалетната  Tired
След като се скарахме и сериозно говорихме доста пъти по този въпрос, а и след като се заключих на 2 пъти, май поспряха да влизат. А може би просто си начесаха любопитството. Crazy

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вашите деца така ли правят? Ако не - как ги отучихте?

малкият - рядко, но ако все пак иска, заключвам. Сестра му вече си знае урока Wink
Така, че райберче ще ви свърши работа   Laughing

Защото Филипиня от време на време се сеща да гледа какво прави сестра му и се старае да й подражава  hahaha

ооооооо, почти непрестанно. Дори леко изнервящо е на моменти.

Честито "Р" на Кейти.  Peace Моя джентълмен е мноооооооооого далеч от него.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 421
  И ние решихме проблема с райбер. Щерката вече се е научила, но малкият от време на време забравя.
 Най-интересното е, че правилата ги спазват ако има някой друг в банята/тоалетната, но за тях си -не. Явно не го намират за лошо, колкото и да повтарям.
 Щом на единият му се доходи до тоалетна и на другият автоматично също и понеже тоалетната е една - намерили са си компромисно решение - каката на тоалетната, той на гърнето и си говорят през това време - страшно важни неща ooooh!

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ооо, това го изкорених в зародиш. Бяха много впечатлени, когато ги заведох в една тоалетна на магистралата - 10 кабинки в редичка. Обясних им, че ако в тоалетната се ходи колективно, няма да ги има тези стенички. Разбраха от първия път. Явно в къщи я възприемат като обща и не могат да си го представят така образно.

# 87
  • Мнения: 11 315
Ох, това с тоалетната е направо досадно.
Няма случай да не тръгна да влизам и на него да не му се припишка.
Опитвала съм да се заключа, ама...

# 88
  • София
  • Мнения: 3 421
 ДЕ Ваня и моите са ходили в такива тоалетни и съм обяснявала, но ефекта е нулев. Надявам се, че още малко и щерката сама ще въведе ред(за сега срам между тях двамата няма).
 

# 89
  • Мнения: 6 461
Тошко тази седмица е в почивка.
Прекарва си много добре в къщи с малкото си братче.
Само ми е труден в яденето.
Вечно с молби ......и пак не става.
Сутринта ми е закусил ...толкова мъничко...колкото врабче.

Общи условия

Активация на акаунт