Нека да ви се похваля за мойта баба!

  • 1 234
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
.................
Аpv, все така да й се радваш на бабето-заслужава  Wink
А кой знае, един ден може и ти да станеш странна бабичка.   tooth thumbsup

О, много и се радвам, и ми е много скъпа  Heart Eyes. Тя е била осиновена от прабаба ми и е нямало кой да и дава съвети за кърмене. С  вътрешно усещане си е гледала децата Laughing,
100% ще бъда ако не странна то, смахната баба smile3533
Много ми стана гадно за баба ти, миличката  SadHug

# 16
  • Мнения: 1 043
Като седна в парка и започна да кърмя има няколко баби "редовни посетителки " който си мислят че аз съм единствената останала кърмеща майка в града  Mr. Green всички шишета вадели само аз съм била кърмила  Joy обеснявам им аз че и вода дават по съвет на лекарите с шишета а те - че защо им била вода ако кърмели  Mr. Green ама това много стари баби
попитаха щерка ми имала ли стари баби тя - и им беше отговорено, че и тя имала баби но не толкова стари  Joy

# 17
  • Мнения: 3 423
и моята баба е кърмила баща ми до 2 годишна възраст Simple Smile

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво на твойта баба! Аз пък нямам баби, починаха отдавна, бях малка. Но пък майка ми още докато дъщеря ми беше на 4месеца й пъхаше шише с разредено кисело мляко, че "бебето не може само на кърма". Аз бях на 18, кой да ми каже...
Хубаво е да има такива разбрани баби, има какво да се научи от тях.

# 19
  • Мнения: 888
Да са ви живи и здрави бабите!Страхотни съвети! Hug
Аз за съжаление вече нямам такива Cry, но съм, сигурна, че биха ме подкрепили за кърменето!

# 20
  • Мнения: 107
и баба ми е кърмила вси4ките си деца.баща ми е кърмен до 3 годинки

# 21
  • Мнения: 1 691
Ей, страхотна баба!
Моята за съжаление почина около месец преди да забременея, така че не знам какви съвети би ми дала. Тя е кърмила 4 деца далече от баби и роднини и щом се е справила, сигурно щеше да ми даде добър акъл.

# 22
  • Мнения: 1 128
Браво на баб4ето.
Моето за съжаление ми е дале4е Cry,оба4е бабката на мъжа ми е на 87 и не пропуска повод да каже,4е кърмата е най доброто за детето.Отгледала е три деца и и е много мъ4но,4е едното е трябвало да го гледа с АМ,така и не засукало .И разправя как дъщеря и на по4ти три годинки ходила с малко стол4е след нея да се кърмят Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 735
Отгледала е три деца и и е много мъ4но,4е едното е трябвало да го гледа с АМ,така и не засукало .
Съжалявам за отколонението, ама и АМ ли е имало нарвемето?  Flutter
Може би имаш предвид КМ?

Общи условия

Активация на акаунт