Страх от градина-как да постъпя?

  • 1 051
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 533
k.a.l.i., стана ми интересно какво би казала на детето в такава ситуация. 
Ако трябва да се казва истината, или поне моята истина за тази ситуация ми идват такива думи след които това дете никога повече няма да има нито распект,  нито уважение към тази жена, при която ще бъде водено още две години.
Не че тя ги заслужава де. #2gunfire

# 16
  • Мнения: 314
Според мен проблема е не да се извини мъжа ми на даскалицата, а как да накарам детето да забрави лошите впечатления от случките.То знае,че тази госпожа се е държала лошо с нея и с това ще я свързва.....?!


Да забрави ще е трудно. Аз бих се опитала да изкажа на глас как детето се чувства, да му покажа, че го разбирам, че и аз щях да се чувствам така, че учителката се е държала недопустимо. Бих говорила с учителката, а ако трябва и с директорката.

# 17
  • Мнения: 135
Аз пък си мисля, че на госпожата щеше да и е по-лесно да си седи на бюрото и кой ял-ял! fiuuuuuu Който не иска-няма да го насилва я! Нищо ,че закуската след сън може да е например грис или кремче, с  което не знам как ще се засити.
Малко ми е трудно да повярвам, че с цел да депресира детето е седнала с лъжица в ръка.. Shocked.

Намалете постепенно млякото в къщи и помолете на ваша отговорност да не я хранят/не пред детето разбира се/.Пред госпожата  кажете на детето си да се храни ''колкото иска'',а не''ако иска''! С най-добри чувства  bouquet

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
k.a.l.i., стана ми интересно какво би казала на детето в такава ситуация. 
Ако трябва да се казва истината, или поне моята истина за тази ситуация ми идват такива думи след които това дете никога повече няма да има нито распект,  нито уважение към тази жена, при която ще бъде водено още две години.
Не че тя ги заслужава де. #2gunfire
Респекта и уважението учителите си ги градят с много опит и професионализъм,по мое време учителите бяха едни от най -значимите и ценни хора за децата,рядко имаше подобни образи и те определено бяха обект на атракция както за децата ,така и за родителите и голям срам за учителския колектив,но поради партийни линий трябваше да се търпят подобни индивиди,лошото е,че  в днешно време броят им е значително увеличен-много жалко....... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт