МАРТ е тука, идва малкото човече няма скука вече!

  • 10 244
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 122
Мини, случайно забелязах, че имаме и двама юнаци с хубавото име Калоян /относно най-харесваните имена/, а пък Викториите са три   Hug
така, така гледайте и вие че не е лесно с кърлеж на цица да се пише  smile3514
ша са поправя

# 271
  • Мнения: 492
Мини, случайно забелязах, че имаме и двама юнаци с хубавото име Калоян /относно най-харесваните имена/, а пък Викториите са три   Hug
така, така гледайте и вие че не е лесно с кърлеж на цица да се пише  smile3514
ша са поправя

знам, знам, миличка, всички сме така  Mr. Green

# 272
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...

знам, знам, миличка, всички сме така  Mr. Green

Не точно  Crossing Arms ама айде  Mr. Green

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Честито на mi, trust и ala-bala   bouquet Много здраве и радостни моменти с бебоците  Hug

Айде, бременлинки, март не остана. Чакаме ви и вие да се похвалите  Wink
Днес времето много гадно. Ще се стои цял ден из къщи  Sad Ние вече на няколко пъти излизахме на разходки и то за по 2 часа и повече. От едното до следващото хранене. Нещо още не събирам смелост да се кърмим навън Embarassed Вие какво мислите по този въпрос, момичета? Удобно е, че няма да се прекъсва разходката, но от друга страна в БГ още те гледат като изтърван ако направиш нещо подобно.
P.S. mini, честито на патерици  Hug Да са ти живи и здрави и двамата и с много любов да се гледате  smile3525

# 274
  • Мнения: 492
...

знам, знам, миличка, всички сме така  Mr. Green

Не точно  Crossing Arms ама айде  Mr. Green

ама вие още ли се мотате, а  Crossing Arms  айде давайте вече

# 275
  • София
  • Мнения: 1 076
Четири дена вече преносвам  Sad

# 276
  • Мнения: 11
Четири дена вече преносвам  Sad

Ами не те ли викат в болницата. Мен на 28 ме викат да ме приемат, ама защото и плацента ми е узряла

# 277
  • Мнения: 1 004
Здравейте момичета.
При нас новините са все така зле - Дени с мъжа ми са вече в болница в Плевен - на системи, има разтройство от антибиотика и отделно гърло, хрема....с мъжа ми като се чуем само плачем по телефона. На него му е мъчно за нас, на мен за тях.
Не съм вярвала че така боли да не можеш да видиш детето си.
По цял ден сълзите ми текат и сърцето ме боли. Искам поне да я гушна. Като я чуя по тел как плаче и стене и направо ....нямам думи какво ми става.

Вики, уж засега е по-добре с носа но ще видим до 1-2 дни какво ще става.

# 278
  • Мнения: 492
Зайо, какъв е твоя късмет не знам. Много ми е мъчно. Искрено ти съчувствам. Дано бързо да се оправя Дени, а на Вики да й се размине.  Ще се моля за вас.  Praynig  Бъди силна и смела  Hug , нали знаеш какво са казали хората - да си имаш, но майка да не си ..., защото лесно няма и това си е. Все за нещо имаме да се тормозим ... 

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 13:03 от mila_pa

# 279
  • Мнения: 4 406
И аз съм още 2 в 1 и първи ден преносвам, аман  #Cussing out
продължавай с разходките в ранни зори, дано тръгне да излиза наследника...  Laughing Laughing
стискам палци!

# 280
  • Мнения: 1 004
дано Мила...аз незнам на кой свят се намирам. нещо много ми дойдоха промените наведнъж. Вчера се изплаших че от нерви, притеснения, рев ще ми спре млякото, но засега още имам слава Богу...
Дано скоро се съберем всички здрави пак  Praynig По цяла нощ си ги сънувам и поне там съм с тях.

Наистина с 2 деца е супер, но пък и 2ни грижи - мисли едното, мисли другото. И за двете боли еднакво, но едното не може да замести другото  Sad

# 281
  • Мнения: 267
Зайо, стискам палци да се оправят нещата колкото може по-бързо   Praynig

# 282
  • Мнения: 1 232
уф зайо Cry като те слушам и аз почвам да рева,дано Дени се оправи бързо и да се приберат в къщи.примири се,че така е по-добре миличка,ако трябваше да я лекувате в къщи,щеше да трепериш пък за Вики,уф както е казала  Мила,майка да имаш ама майка да не си.И хормоните още не са ни на мястото,аз миналата седмица,цяла седмица "ревах",че Вики спи у баба си,те живеят на долния етаж Simple Smileа колко ме улеснява това нямам думи,ама на изпитах ревност ,че чавето спи у баба си не у нас,ама милата като дойде повърти се повърти се и като не и обърнем много внимание се лепне за компютъра.А на мен ми е мъка,че единственото внимание където и даваме е да я приобщим в гледането на бебето,дай шише,дай памперс,няма време дори за една приказка,докато се обърне,човек шишетата мръсни,памперса пълен,детето гладно и тъй мъка ми е,че нямам време за Вики.Уф оплаках ви се отделно,тука вали и не можем да излезем все още и мен ме хващат лудите вече Embarassed

# 283
  • Мнения: 1 004
Бимба, аз пак треперя за Вики покрай хремата й..защото бяха 1 ден заедно и Дени кихаше нон-стоп.
Но сега уж не й текат сополи само хърка, смърка, пък знам ли...надявам се да й мине..

# 284
  • Мнения: 1 232
Бимба, аз пак треперя за Вики покрай хремата й..защото бяха 1 ден заедно и Дени кихаше нон-стоп.
Но сега уж не й текат сополи само хърка, смърка, пък знам ли...надявам се да й мине..
по този повод нашата педиатърка каза,нямаш си представа колко са издържливи бебетата,те имат вроден имунитет от майката до 6 месеца и да прихванат нещо казва,те го карат много леко,за нас оставали притесненията.Тез думи не ме успокояват кой знае колко ама знам ли  как Вики за първи път се разболя сериозно на 6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт