С лекота ли казвате НЕ?

  • 1 358
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Зависи на какво трябва да кажа "не" Grinning
Да,от това зависи наистина.Понякога ми е лесно,друг път -никак.Брад Пит ако ме покани на вечеря,например,няма да мога да кажа не.И друго ако иска след това-също ще минем без не.Само да не разбере Анджелина.Това ще ми е условието.На мъжо ще кажа сама. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 534
Зависи за какво трябва да откажа,за отношения ми е по-трудно,
способна съм да влача с години празни отношения само от "кумова срама",  Blush
но ако трябва да откажа нещо конкретно като услуга или задачка или нещо такова
предпочитам да откажа навреме,отколкото да се превърна в 'изтривалка'  Naughty
за всякакви навляци и мързеливи  досадници   Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 27 524
Зависи. Всичко е относително. За някои неща ми е лесно и го правя, за други обмислям, за трети изчаквам или не го казвам. Не мога да отговоря еднозначно. Би било твърде лекомислено. Нищо крайно не одобрявам.

# 18
  • Мнения: 3 268
Сега ще отговоря сериозно-много трудно казвам не.Много съм мекушава и отстъпвам.Аз съм срам за зодията си Овен. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 677
Трудно казвам не, много се колебая, винаги се питам дали това е правилно....
От зодията ми е сигурно Thinking
Уф..И аз съм така..От зодията е,от зодията..

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, няма от какво друго да е.... Flutter

# 21
  • Мнения: 1 547
С лекота казвам "не". Увъртането, колебанията и отлагането ми причиняват много по-съществен дискомфорт.

# 22
  • Мнения: 1 520
Смея да кажа, че да.

Въпреки, че си имам свойте ситуации, когато съм колеблива или по-скоро уклончива в подобен отговор.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Зависи за какво трябва да го кажа!Понякога ми е много лесно,всеки ден го казвам на дъщеря ми! NaughtyНо има  неща които обмислям дълго,за нещо сериозно не можеш с лекота ,просто ей така да кажеш Не! Peace

# 24
  • Мнения: 2 070
Дотук май само една-две са "по-твърди", повече излязохме тия, при които не става с лекота.

# 25
  • Мнения: 447
НЕ . и ми беше съвсем леко  Thinking

# 26
  • Мнения: 668
Ох, много ми е трудно.
Дори заради тази си колебливост и страх да не нараня близките си поддържах дълго време една връзка, която не ме правеше щастлива.
Общо взето към хората, които имат значение за мен съм доста мека и трудно им отказвам нещо.
За останалите не е така.

# 27
  • Мнения: 3 091
Решения взимам сравнително бързо! не ми е трудно да отказвам, да прекратявам контакти с хора, да сменявам работа...
никога не съм мислела, че ще работя на едно място през целия си живот. обичам промените

# 28
  • Мнения: 4 176
Казвам Не от раз.
Късам с хора, които са ме разочаровали без проблем.
Нямам угризения за нищо.
Кеф ми е на душата и имам вътрешен комфорт Simple Smile
Ехххххх кеф!

# 29
  • Мнения: 7 474
Зависи, но в повечето случаи ми е трудно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт