С лекота ли казвате ДА?

  • 1 039
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Веднага се съгласявам.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пак ще кажа, че зависи от обстоятелствата. Аз съм дъщеря на счетоводителка, ама за разходи винаги казвам ДА ooooh!

# 17
  • Мнения: 5 877
Мхм! Бързо решавам "това - да, това - не".
От уговаряне няма смисъл. Впрочем колкото повече ме уговарят, толкова повече решавам, че не е чиста нещо тази работа.

# 18
  • Мнения: 2 070
Ами аз онази тема я пуснах, защото определено ми е по-трудно да кажа не на нещо, което ме тормози. С да-то ми е по-лесно.

# 19
  • Мнения: 2 070
Мхм! Бързо решавам "това - да, това - не".
От уговаряне няма смисъл. Впрочем колкото повече ме уговарят, толкова повече решавам, че не е чиста нещо тази работа.

Аууу, много не обичам да ме карат, да ми увъртат и да ме молят настоятелно. Е тогава вече лесно казвам не, някаква еуфорична съпротива ми идва от вътре.

# 20
  • Мнения: 250
Ако ми изнася....  Twisted Evil

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
по-лесно казвам "не" и по-късно променям мнението си;
напоследък много трудно се съгласявам за каквото и да е било;

# 22
  • Мнения: 2 353
  С учудваща лекота, а после седя на бач до 18:30. Мисля, че много скоро ще се науча да казвам "не" по един болезнен начин.

# 23
  • Мнения: 4 451
С голяма лекота, за съжаление. Често пренебрегвам себе си и собствените си желания, за да помогна примерно на някого. "Не"-то ми е много трудно, тепърва трябва да се науча. Но кажа ли Не за секс, то си значи не Joy

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Да. И трябва да се науча да казвам "не". Но това е от притеснение да не разочаровам шефовете си, неприятните си познати и съседите...

# 25
  • Мнения: 2 723
Уффффф, много лесно казвам да, ама понякога след това горчиво се разкайвам ooooh!

# 26
  • Мнения: 677
Нито да,нито не..
Харесва ли ви?На мен нито да,нито не..

# 27
  • Мнения: 4 473
Когато кажа да, това значи точно да. Лесно се съгласявам, но естествено зависи за какво става въпрос. С не-то май имам по-сериозен проблем Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 364
Зависи за какво става въпрос. Лесно се съгласявам.

Общи условия

Активация на акаунт