Какви асоциации ви навява?

  • 1 395
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Че са с мъжете заради парите им

И на мен такава асоциация ми навя

# 16
  • Мнения: 4 585
Кеш, в брой, на ръка
изгубих си мислата.
А, да. Банкомат-вибратор

# 17
  • Мнения: 920
- Момиченце, красиво като картинка на Графа. Срещу нея 1 огромен с още по-огромен джип й крещи -
Искаш ли да ти зашия 1 шамар. Тя седи, гледа виновно и мига на парцали.

- Едър бизнесмен, полуизлегнал се край басейна. Жена му, майка на 3 деца, неработеща, си взела куче. - Ти, ма, нищо нямаш твое, и това куче е мое.

# 18
  • Мнения: 2 407
В днешно време едното е свързано с другото.

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кеш, в брой, на ръка
изгубих си мислата.
А, да. Банкомат-вибратор

хи-хи-хихик неочаквоно добра комбинция  tooth

# 20
Навява ме на мисълта, че съжаляват за избора си за мъж, или че изобщо са се омъжили. Завиждат на жените, които са с пари и без мъже, без да ги интересува дали и те нямат проблеми. Според мен всяка жена, като е направила своя избор за мъж или е решила да е сама трябва да приеме плюсовете и минусите от положението си. Не може да искаме да сме хем омъжени и да ни помагат мъж, свекърва, хем да сме свободни, да имаме пари и да правим каквото искаме. И не трябва да завиждаме на другите жени, а да си дадем сметка за това, че всеки има проблеми. Ако не са от битов характер, те ще са от финансов, или емоционален и т.н.

# 21
  • Мнения: 2 723
парите нямат голямо значение в случая. По-скоро е въпрос на емоционална зависимост. Има жени,които искат и обичат да са обвързани и други такива, които не обичат. Тези думи ги чуваш сигурно от някои,на които им  се иска, ама не им стиска/ да са необвързани/.

И аз така мисля newsm78

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
А една омъжена съседка казва: "Мъже... С тях зле, без тях - по-зле"

Нямам асоциации. Но не сме създадени да сме сами, било то с или без пари. Парите се изкарват Simple Smile Човекът с теб е важен Simple Smile

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пари да имам, мъжете ще се намерят, може би! но май си е така  и в живота!

# 24
  • Мнения: 15
Ми,  навява ми асоциации, че мъжа и м изкарва повече пари от тях и е стиснат.Абе , не им стигат парите на тия жени.Ми това е- недостиг на средства  и следват лоши и зказвания.ЕЙ, недейте така, мъжете ви трябват, сакън Laughing

# 25
  • Мнения: 2 792
Какво мислите за израза: " Пари да имам, мъж не ми трябва ! " ?
 Чувам го все от обвързани жени и нито веднъж от някоя неангажирана сериозно.
Мисля, че е клише употребявано без смисъл, просто звучи фешън, придава  свободомислие и обяснява защо не се практикува то.

# 26
  • Мнения: 953
това може да го кажат тези,които незнаят какво да го загубиш и да останеш сама.
можеш да си купиш компания за вечерта,но тя няма да е истинска.
това не е за мен.аз предпочитам мъж,който наистина ме обича и заедно ще ги печелим и харчим тези пари.

# 27
  • Мнения: 480
Искам си мъжа ама с парите! Като имам пари - к'во, с тях ли ще се ч...м    smile3506

Общи условия

Активация на акаунт