Let's just kiss...and say goodbye!

  • 1 080
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
С бившия ми мъж се разделихме с ужасни скандали и трошене на покъщнина... На последното дело за развод той се опита да ме целуне  hahaha
С всички останали сме се разделяли като хора, но чак пък прегръдки и целувки... Прегръщали сме се и сме се целували, докато сме били заедно Naughty

# 16
  • Мнения: 5 577
С бившия ми мъж се разделихме с ужасни скандали и трошене на покъщнина... На последното дело за развод той се опита да ме целуне  hahaha

 hahaha hahaha Образи.

# 17
  • Мнения: 7 474
Тихо и мирно винаги  Wink Прегръдки и целувки май не е имало, честно казано не помня вече  newsm78

# 18
  • Мнения: 6 993
Различно - с дългите връзки - тип латино драма. Така и не разбрах, защот се сещаха да ме искат и търсят накрая, когато на мен ми писне да ги търпя, след като примерно по една година са си правили каквото искат и не са показвали кой знае какви чувства... Crazy
С тия за по един-два месеца много лесно (освен с един,но там аз бях с атино-драмите, не той) - точно по една цеувчица и мноо ми беше приятно Mr. Green Сега с повечето от тях сме си добри познати, чуваме се понякога, разказваме си Grinning

# 19
  • Мнения: 3 447
Когато аз съм зарязаната, казвам "Хм, чудесно", вирвам нос, фръцвам се и се отдалечавам с наперена походка, а всъщност сълзите ми рукват в момента, в който се обърна.
Когато аз зарязвам, вече има прегръдка и пожелания за светло бъдеще от моя страна, защото се чувствам виновна.

# 20
  • Мнения: 5 577
 Naughty ССФ никога не са я зарязвали!

Общи условия

Активация на акаунт