Орифлейм - 7

  • 13 753
  • 327
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 10 858
аз знам че е преди крема, ама толкова са хубави че ак не искам да развалям ефекта с крема Blush

ха,ха, и аз така Mr. Green затова мажа само от тях Mr. Green
Просто са разкошни!!!

ти остави ами и 1 капсула така като гледам не за 2, ами за 3 дни ще ми стигне Mr. Green

Аз една си я намазвам на цялото лице.
Как я оставяш отворена - то вит. С - то веднага  се окислява и губи свойствата си. Те за това така ги опаковат - по 1 доза.

# 301
  • Мнения: 9 095
затварям бързо в кутийката, ами много ми е за 1 път, и хубаво слагам и на шията и на лицето, ама на, много е newsm78

# 302
  • Мнения: 3 782
По въпроса за капсулите и аз така смятам.Първият път нанесох едната цялата,но ми дойде много и сега една капсулата си разделям за два дни. Въпросът ми някой случайно да знае дали лосионът от тази серия е хубав, още е рано,но все пак да питам?

# 303
  • Мнения: 9 095
кой дневния щит ли? незнам ама много хубави неща пише за него, ако е той, иначе имаш ли кода на ролките дето са заместващ продукт, че хем ми трябват хем една консултантка има малка поръчка Flutter

# 304
  • Мнения: 3 782
кой дневния щит ли? незнам ама много хубави неща пише за него, ако е той, иначе имаш ли кода на ролките дето са заместващ продукт, че хем ми трябват хем една консултантка има малка поръчка Flutter
Теди,ти по интеренет ли я пускаш поръчката.Питам защото за заместващите продукти такса доставка и такса обработка имаше един код, независимо какъв продукт има в съответния месец.

# 305
  • Мнения: 3 782
Влязох в сайта, но не мога да изтегля информацията.Тя е в главната на консултанти - заменете такса "обработка" или такса "доставка", изтеглям го ,но не мога да го отворя.Ние инсталирахме някои програми на ново в компютъра и нямам всичко.А иначе цената на ролките е 3.90 лв.

# 306
  • Мнения: 9 095
за цената знам, ама незнам с тези заместващи кодове, не ми се е налагало, ще питам направо какво има и ще пускаме, ще видя в сайта аз да отворя, а забелязахте ли че прословутите капсули имат някакви мини частички, нещо като ексфолиант в тях?

# 307
  • Мнения: 3 782
Говоря зо този лосион.

# 308
  • Мнения: 9 095
цъ, само него още не съм поръчвала май Flutter, ексфолианта от серията е страхотен Peace

# 309
  • Мнения: 3 782
цъ, само него още не съм поръчвала май Flutter, ексфолианта от серията е страхотен Peace
Аха, и на мен страшно ми харесва ексфолианта. Ориентира ли се за кода,знам че беше от пет цифри и започваше с 99....? Но не помня.?
Сори,че не мога да ти помогна.  ooooh!

# 310
  • Мнения: 3 782
Да попитам още нещо, някой да знае кодовете на мострите на богат овлажняващ крем или богат нощен крем?Нещо не мога да ги намеря. Thinking

# 311
  • Мнения: 302
Този код за ролките не го ли пишеше във формата за заявка? newsm78

Аз искам да ви попитам как се използва това горещо масло за коса с кокос?Предполагам се втрива в косата преди миене или как? newsm78

# 312
  • Мнения: 9 095
аз със всичкия ми акъл си хвърлям формите за заявка, ама все някоя стара ще има останала и ще погледна довечера Peace

# 313
  • Мнения: 9 095
Този код за ролките не го ли пишеше във формата за заявка? newsm78

Аз искам да ви попитам как се използва това горещо масло за коса с кокос?Предполагам се втрива в косата преди миене или как? newsm78

нямам форма Blush, маслото слагаш за 15мин в гореща вода и на мокра коса слагаш за още 10-15мин и отмиваш и става една мекичка косата...

# 314
  • Мнения: 3 782
във формата за заявка няма код за ролките, има само цената им.

Общи условия

Активация на акаунт