Носят ли панталони

  • 1 753
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Свекърва ми е на 72 и носи САМО панталони. Ще се гътна от удивление, ако я видя някога с пола.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мама още няма 65, младее. Откакто навърши 60 започна да облича панталони, предимно с практична цел - да не и е студено през зимата.
Свеки е на 62 и откакто я помня, все е с панталон. А какви умопомрачителни клинове има ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 062
Си.
Само панталони.
Се моа туу.
Щерката и тя. (аз и тя не влизаме в категория над 65, но някакси изпитах непреодолимо желание да споделя, че си имаме традиции в облеклото. нещо като банкета за 8-ми март - трябва да си офицЯлно облечена, с нещо лъскавко и блестящо)

# 18
  • Мнения: 4 053
да,носят

# 19
  • Мнения: 11 004
Носят и още как Peace

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
И майка ми и лелите ми влизат във възрастовата категория и носят основно панталони. Свекърва ми и тя е там, но за нея това е работна дреха, ако се облича официално - рокля.

# 21
  • Мнения: 1 273
Майка ми е на 49, а свекървата на 52 , така че май не влизат в тая категория.Но иначе носят панталони, че и къси поли Mr. Green.Бабите ми, не носят панталони Peace

# 22
  • Мнения: 4 371
Майката на татко, Бог да я прости, нямаше един панталон в гардероба си. Струваше ми се много странно.
Майката на майка ми носи и поли, и панталони. И обича да се конти Simple Smile На нея приличам.

# 23
  • Мнения: 3 447
Баба ми носи и панталони понякога. На 84 е.

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Майка ми е на 61 и ходи с дънки Simple Smile И поли носи също Simple Smile

Чета заглавието, после анкетата и си помислих, че не питаш за жени  newsm78

# 25
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Мамето е на 64. И май през по-голямата част от годината е с панталон. Даже "за официално" понякога пак е с панталон.

# 26
  • Мнения: 186
Май повечето носят вече панталони,а полата стана демоде Grinning

# 27
  • Мнения: 12
Майка ми цял живот е носела поли , но след навършване на 50г. започна да носи само панталони, на въпросите ми
"защо?" отговаря, че няма нищо по-удобно от панталона. Сега никога не носи поли, дори и при официални случаи.

# 28
  • Мнения: 1 100
Редуват ги. Досега не се бях замисляла. Едната ми баба до скоро не носеше панталони и като ги преоткри много се кефеше, че било удобно.  Hug

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бабите ми не носеха панталони, защото и двете бяха доста дебелички. Свекърва ми и майка ми носят панталони.
Помня как ужасено гледаха разни бабички майка ми навремето, че носеше къси панталонки.
Тя от момичетата, на които са слагали печати по краката, защото носела къси поли. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт