Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 413
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Rosonieri - 5

# 16
  • Мнения: 521
Потвърждавам за поръчката!Как ще се разберем?Кога да бъда в "Лагера"-ау-у-у колко е далече!Нали трябва да се съберем....Пишете!

# 17
  • Мнения: 8 462
Дороти,пусни на лични телефон и адрес,за да знам как да се свържа с теб!Мерси!

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз се включвам към поръчката. Само с плащането как да стане? Никак не е евтин... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 504
От Пловдив вече сме 2 Peace Покрай ББустера ще се срещнем  и с Майчето Hug Laughing

ljuboznatelna , ще държим връзка с Мая, щом тя ще ни го донесе и на нея парите ще дадем, поне аз така си мисля, изпитана работа.

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз се включвам към поръчката. Само с плащането как да стане? Никак не е евтин... Rolling Eyes

6 бр


Анане ти къде си – аз всеки ден около 14.30 – 15 съм на Семинарията. По-точно 107 училище срещу Математическия факултет

# 21
  • Мнения: 1 193
Хайде който иска към  обяд да се срещнем пред представителството на АД медицин на 26.03.07- понеделник

# 22
  • Мнения: 521
Хайде да е вторник,моля ви,моля ви!!!В понеделник ще ходим с Рая до една детска градина и сигурно ще се забавим.Моля ви!Иначе живеем в Дружба.Става ли за вторник?Ако сте съгласни кажете някакъв час,че то към обед е доста разтегливо понятие.Ще стане ли за вторник?Лека и спокойна нощ!

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ние с Бебоче ще ги вземем в понеделник, а с теб щом вторник вторник. Нали ти казвам, ако искаш и някъде в Лозенец.

# 24
  • Мнения: 521
Ох,пак не разбрах!Дороти,Бебоче нали трябваше да сме повече в пакет, за да е по евтинко...Дороти ако може да ти дам тел.да ми кликнеш само-аз ще ти звънна,за да се разберем...Или пък остава Лозенец...Как да го наместим???

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Купуваме утре 7 бр и Кифла се обади и после лека полека се срещаме. Мая явно я няма за да и предам двете за Пловдив. Но и тях ще ги вземем.

# 26
  • Мнения: 521
Ей-й,да не сте обрали банка , бе хора!!!Дороти ще ти дам тел. Във вторник ще дойда пред 107 в 14.30-ще го открия!Благодаря!

# 27
  • Мнения: 1 710
Дороти, ние ще ходим по Великден към Пловдив, а Пепа Георгиева май и по-рано, така че все ще ги пренесем до там. Само че аз не мога да дойда на срещата ви и трябва да се разберем нещо отделно, ако може  Praynig

# 28
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ОK Мая, взимам ги и до Великден все ще се срещнем, впрочем трябва да се срещнем до четвъртък сега, но ти живееше май аблизо до нас.

# 29
  • Мнения: 1 710
В Красна поляна съм вечер, а през деня в Младост - така че по избор  Wink - то в Младост си е почти до Пловдив, та мога да го метна към росонери  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт