Само аз ли не мога да си харесам обувки!

  • 10 658
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
От седмица две се заглеждах без да се задълбочавам, тази седмица вече направо търся обувки.
Какво установявам - пълно е с пайети, финтифлюшки и всякакви изрязани къде ли не и после съшити кожички.... Sad Sad Sad
Зимата доколкото въобще я имаше вече отмина и искам да си купя елегантни, стилни обувки / едни черни и едни екрю примерно/ които да мога да нося с костюми. А не тъпоносите пантофки окичили магазините в страховити цветосъчетания, обсипани с мъниста, пайети и какви ли не още причудливи допълнения.
Спортни обувки и маратонки имам, така че за свободното време съм оборудвана, но срещам огромен проблем да намеря нещо стилно, и по възможност да не е на супер висок и тънък ток, защото освен да изглеждам добре искам и да мога да ходя през деня насам натам  Embarassed Embarassed Embarassed
Помагайте ...
Това все едно,че аз съм го писала.Никак не ми харесва модата в момента и направо незнам как ще си харесам обувки,а имам нужда.Започвам да се чудя кой налага модата и трябва ли да и робуваме.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 511
Никога, ама никога нищо не си харесвам!!! Много съм зле с обувките!

# 17
  • Мнения: 2 495
Aз пък не мога да си харесам чанта.Днес съм обиколила почти всички магазини и не мога.Тъкмо се решавам да си купя, в следващия момент се отказвам.Все си мисля че ще съжалявам Tired

# 18
  • Мнения: 4 175
И аз съм зле с обувките! smile3511 smile3514 Много харесвам високите токчета и предимно това нося освен ако не спортувам,но много трудно си намирам удобни токчета за работа.Много мразя като седна да работя и на краката да ми убива. smile3518

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
И аз се причислявам към групата с проблемно пакетиране на крачета. При мен и зимата беше лош сезон с тези обиколки на прасеца от по 35 см. Sick сега пак отначало. Харесвам изключително изчистени форми(може с едва доловим акцент), а се оказва, че почти няма подобни на пазара. Всичко е с ресни и капси и железа и за паетите не искам и да споменавам, мъхчета и висулки. Sick Аз ли съм старомодна, такова ли е търсенето newsm78, но проблема си е факт. Ако пък си харесам нещо добре изглеждащо отгоре, като видя тока и побеснявам.

# 20
  • Мнения: 2 386
Не е истина ..в тая тема видях две мацки с мои (уж автентични) аватари....
Днес съм царица на спама,сори  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 159
ох имам същия проблем, тези цвички, които са писнали навсякъде Twisted Evil не е истина просто Mr. Green

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз съм в кюпа, от както излязоха на мода острите обувки, никъде не мога да си намеря хубава обувка. Нещо което не е по модата.  Close Чак мразя да ходя по магазините.  Cry Вече имам проблем и с дрехите, от както излезе на мода кича десет пласта, накъсани, раздърпани и т.н.  Sick

Че и аз ще трябва да ходя да си търся обувки и ми прилошава само като си помисля какво ме чака. Искам нещо стилно и изчистено. Тази зима обикалях няколко пъти магазините докато си намеря подходящи ботуши, бях се отказала вече, но по настояване на мъжа ми се реших още 1 да отида.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 13:58 от Tinka79

# 23
  • Мнения: 3 268
Мили момичета,ще ми помогнете ли в избора на обувки,подходящи за дънки.Къде сте видели такива,споделете! Flutter

# 24
  • Мнения: 7 263
За спортни обувки нямаш проблеми. Магазините на Геокс имат сега намаление и предлагат доста приятни модели, също така по МОЛ-овете има приятни спортни обувки и маратонки. По Графа и в базара Света София също видях нелоши модели подходящи именно за дънки.
Виж с елегантните модели положението е направо бедствено  ooooh! ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 268
Маратонки не харесвам,искам нещо в спортно-елегантен стил.

# 26
  • Мнения: 77
Момичета,мислех си,че само аз имам такъв проблем, и че съм  станала много капризна ,но явно не е така.Въпреки това ,успях да си купя много сладки елегантни обувки-естествена кожа и естествен хастар,с каишка около глезена(аз такива харесвам) и токче около 4-5 см.Отпред са заоблени (сега такива ги правят).Сравнително ниски,но удобни.Цената е 62 лв.и са български на Пещера.Предполагам,че и в София ще са ги заредили.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз търсих такива обувки : http://www.missselfridge.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDi … 188&langId=-1  . Но не услях да намеря толкова изчистени, и зи взех подобни, но с малка чвъчка отгоре, от магазина за обувки до Славейков, мисля че се казва Carlo Danieli  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 268
лелеее,страхотни са!този даниели как е с цифрите?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами тези, които си взех са 109 лв #2gunfire А като гледам , че в центъра на Лондон, по-хубавите са 35 паунда, т.е. около 100 лв, направо ми се доплака. Иначе повечето обувки в магазина са около 70 - 80 лв.

Общи условия

Активация на акаунт