Давате ли газирано на 2г. си деца?

  • 8 896
  • 195
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 146
Бира харесва синът ми, но ме давам само по глътка, че това гърло Sad(
Ние и баз друго рядко купуваме...
Мъжът ми сега е с ангина, заради тая бира и кола. Лекарите изрично му забраниха, ама
той не е бебе, не мога и на него да му давам по глътка  Hug Wink

# 91
  • Мнения: 295
Синът ми е на 3, но знае че ще пие чак, когато порасне и сам си се успокоява. В нас пием доста кола и явно затова му се иска и на него. Но не смятам скоро да му разреша каквото и да е газирано.

# 92
  • в Низината
  • Мнения: 705
На моя мъник не съм давала никакво газирано - и без това е бяс и сутрин е кукуряк още от 6 часа, а с кола не ми се мисли какво ще стане  #Crazy. Иначе вкъщи пием най-много кола - с литри на ден - но Дани знае, че е още малък и не е за него.

# 93
  • Мнения: 294
В нас такова чудо не се купува.
Ако види навън иска, но му се обяснява, че е за голями хора и като порастни ще пие. При голям "зор" съм му давала разгазирана фанта Joy

# 94
  • Мнения: 1 021
Не давам! Обясняваме му, че не е за деца и щипе!  Понякога иска да опита от чашата на баща си, но не му харесва особено! Май, биричката повече му се услажда  Mr. Green , но ние рядко купуваме!

# 95
  • София
  • Мнения: 3 688
ако аз пия и той опитва,но не му спипвам специално:)
Фен е на бирата!

# 96
  • Мнения: 1 434
На  2 год не сьм дававала но и на него не му е харесвало Laughing   bouquet

# 97
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не давам! Обясняваме му, че не е за деца и щипе!

хъ-хъ... и аз така казвам

# 98
  • Мнения: 3 164
Аз нуе му давам, той сам си сипва Crazy ooooh! добре че рядко пия газирано иначе незнам как ще се справя с него Twisted Evilс батко му не съм имала проблем, дори съм му давала да пробва, но не му харесваше  Grinning

# 99
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не.
дадох му веднъж да си пийне от една много студена кола с лед , не му хареса и от тогава не пита Mr. Green

# 100
  • Мнения: 819
Не и няма и да и дам и в бъдеще.Не само са газирани,а са и пълни с толкова боклуци-аз дори не ги пия

# 101
# 102
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, рядко. Но давам, с изключение на кока - кола.
Газирана вода също пие с кеф.

Не смятам, че е так толкова фатално, ако е в умерени количества и не всеки ден, разбира се.

# 103
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не. Скоро ще стане на пет години и не смятам да му давам. Аз самата пия много рядко газирани напитки. Не намирам нищо полезно в тях.

# 104
  • Мнения: 2 529
Никой вкъщи не пие газирани напитки следователно и детето ми не е опитвало и не възнамерявам и да му давам.

Общи условия

Активация на акаунт