Подарък за първи рожден ден?

  • 1 863
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Бабата и дядото ще му подарят триколка, а ние с татито най - вероятно столче за кола (9 - 18 кг), защото кошницата вече страшно ни умаля... Grinning
И аз съм за практичните неща, но все пак... важна е и радостта в детските очи, може да е нещо дребно, но това си е празник на човечето, не го лишавайте от играчки, мисля, че на това най - много се радват мъниците. А сега по магазините има избор.  Peace

# 16
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Можете да вземете басейн(много хубави продават сега).На синът ми такова му подариха и чакаме с нетърпение лятото,за да си цапка в него.Също като подарък получи и конче люлка,което след време може да си кара сам.

# 17
  • Мнения: 4 621
Аз също се чудих много преди първия рожден ден на малката- исках да е нещо голямо и запомнящо се ooooh! Купихме надуваем детски център с топки. Е вече останаха само топките Hug

# 18
  • Мнения: 1 264
И аз съм за практичните неща, но все пак... важна е и радостта в детските очи, може да е нещо дребно, но това си е празник на човечето, не го лишавайте от играчки, мисля, че на това най - много се радват мъниците. А сега по магазините има избор.  Peace
И аз съм на същото мнение. Вземете нещо, на което ще се зарадва. Не е нужно да е скъпо.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 424
И аз съм за практичните неща, но все пак... важна е и радостта в детските очи, може да е нещо дребно, но това си е празник на човечето, не го лишавайте от играчки, мисля, че на това най - много се радват мъниците. А сега по магазините има избор.  Peace
И аз съм на същото мнение. Вземете нещо, на което ще се зарадва. Не е нужно да е скъпо.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт