Отговори
# 15
  • Мнения: 83
И аз ти препоръчвам д-р Тановска. Аз ходя от години на зъболекар при нея,брат ми и още много други приятели сме изпращали и всички са много доволни. А сега си премести кабинета в 25-та поликлиника и кабинета и е и по-добре оборудван от преди.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Не знам дали още търсиш, но аз забравих да ти препоръчам моята зъболекрака, при която си ходя от дете - доктро Зоя Попова, сл. тел. 884 04 31 и дом. тел. 978 32 56. Странно защо на визитката няма мобилен, а и аз не го знам защото в повечето случаи ходя на място. Simple Smile Кабинеътт й обаче е в "Младост"1 и не знам дали те устройва. Ако не, здраве да е.
И да кажеш на кой педиатър се спря. Hug

# 17
.......

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 11:27 от Ros

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравей ninochka
Аз от опит НЕ ти препоръчвам д-р Симеонова!

Подкрепям с двете си ръце това мнение и аз от личен опит идеми да #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Само майка ми остана при нея, но след вчерашната случка която е  N-та на брой  беше върна на НАГЛОСТА и вече и майка се отказва от нея. Самоче преди това ще и спретна една среща с хората който ги се занимават с лекарите и некоректното отношение към пациентите им.

# 19
Може ли да дадете някакъв телефон на д-р Тановска и график на смените? И работи ли със здравната каса?
Ще съм много благодарна ако някой отговори, че ме боли зъбчето... Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 389
тъй като аз се бях запътила към Д-р Симеонова, моля ви бихте ли били по конкретни в мнението си за нея, аз все пак не разбрах защо не я харесвате, като човек или като специалист? Ще съм благодарна за по конкретни мнения за да мога да избегна неправилен избор на педиатър.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Мили мами, не забравяйте че има две др. Симеонови в 25-та поликлиника.
А и подобно оплюване без обеснения е доста невъзпитано.
kimba77 извинявай, но какво прави майка ти при педиатър  newsm78
 
На мен тази докторка ми е препоръчана от човек на когото имам пълно доверие, лично мнение още не съм си създала.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма читаво педи в 25-та...Това е ясно, като бял ден. От 10г. търся там и не намерих.  Confused
Ама за зъбари само жени се споменават. А аз чакам предложение за мъж, щото това си е мъжка професия и не желая да си експериментират в нея разните му там женички.

# 23
  • Мнения: 533
Има аз съм много доволна от Ранева! Hug

# 24
 Със сигурност съм закъсняла с информациятаза педиатър, но все пак да напиша и аз моето мнение, понеже се е споменало името на най-добрата педиатърка д-р Симеонова, много добър специалист, много умерен и интелигентен човек. Детето ми с нетърпение влиза в кабинета. За кърменето е,  не се бърка на майките . Преместихме се в Сухата река и пак ходя до Младост заради нея, коства ми много време и неудобства, но си заслужава. Тя има едно хубаво изречение, "Ако ме слушате ще отгледате едно здраво и добро дете", и аз естествено не я послушах по въпроса за обеците и сега съжалявам. Тя казва след 3г., но аз бързах и не сложих и обеци, които ми препоръча, въспалиха се ушите, не можех да движа обеците, защото бяха неподходящи. С една дума непрекъснато се убеждавам, че тя за всичко що се отнася до детето е права. На ТИ е с хомеопатията, винаги пробваме с нея, след това друго лечение прилага.Няма да сгрешите ако се спрете на нея.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
meggyv   Сега видях наново темата, и да ти кажа цялото семейство сме от 100 години при нея / бяхме/ , нещо не ти разбрах въпроса  newsm78  как какво  прави майка ми там  newsm78.
 А по повод оплюване без обяснения да кажа писала съм в друга тема и даже имам ТЕМА специално за нея с питане и проблемите ми с нея, в момента не ми се търси, но ще я намеря и ще ти пусна линк да четеш за какво става дума  Peace
Не знам, че има две Симеонови, но тази нашата е всестранно развита личност, то не бе педиатър, гинеколог, очна и т. н. да не ги изброявам, от всичко лекува "адекватно" само и само да не даде направление.

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 21:06 от kimba77

# 26
  • Мнения: 87
meggyv   Сега видях наново темата, и да ти кажа цялото семейство сме от 100 години при нея / бяхме/ , нещо не ти разбрах въпроса  newsm78  как какво  прави майка ми там  newsm78.
 А по повод оплюване без обяснения да кажа писала съм в друга тема и даже имам ТЕМА специално за нея с питане и проблемите ми с нея, в момента не ми се търси, но ще я намеря и ще ти пусна линк да четеш за какво става дума  Peace
Не знам, че има две Симеонови, но тази нашата е всестранно развита личност, то не бе педиатър, гинеколог, очна и т. н. да не ги изброявам, от всичко лекува "адекватно" само и само да не даде направление.


ооооо ooooh!, тези дето им се свидят направленията направо са за убиване  #2gunfire  само задълбочават проблема, вместо да се лекува навреме.

ето ти линк, скоро пуснах тази тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235536.0

# 27
моля за отговори и то обосновани, за да мга наистина да взема решение - и двете са ми много важни!!!
педиатърът да си е с практика в ДКЦто и ми се иска да бъде модерен, да подкрепя кърменето, да не изписва токутъй антибиотици, повече хомеопатично и внимателно лечение... за бъдещото ми детенце живот и здраве  Heart Eyes  ако е ДжиПи и ние с таткото отиваме при него  Laughing   сега ходим там при д-р Даниела Николова, но просто не я познавам достатъчно добре, за да й имам достатъчно доверие  Rolling Eyes
зъболекарят да е частен и ми се иска да е също проверен от вас лично  поне 1-2 години назад  Praynig   щото един направо ме беше побъркал: готин кабинет, мил, познат и накрая ужасна работа върху зъбите, гангрени и т.н. / имам си ултра яка зъболекарка, но в бившия ми квартал Разсадника - досега макар и от Младост си ходех при нея, ама занапред с детенце, живот и здраве Heart Eyes, просто няма д аимам възможност да ходя...
предварително ви благодаря за мненията
  bouquet
Здравейте,аз съм един от многото хора,които имат проблеми със зъбите и съм ходила къде ли не!Често съм оставала много разочарована,докато най-накрая открих моят стоматолог Д-р Григорова!Кабинета и е в 25 п-ка,номер 336- луксозен,всички са мили,любезни и си вършат перфектно работата!Дори ми дадоха 1 година гаранция за пломбите и за коронките от металокерамика,които си правих там!Много съм доволна и ви я препорачвам горещо!Благодаря на нея и на целият и екип,защото именно те ми върнаха усмивката!

# 28
Здравейте,аз съм един от многото хора,които имат проблеми със зъбите и съм ходила къде ли не!Често съм оставала много разочарована,докато най-накрая открих моят стоматолог Д-р Григорова!Кабинета и е в 25 п-ка,номер 336- луксозен,всички са мили,любезни и си вършат перфектно работата!Дори ми дадоха 1 година гаранция за пломбите и за коронките от металокерамика,които си правих там!Много съм доволна и ви я препорачвам горещо!Благодаря на нея и на целият и екип,защото именно те ми върнаха усмивката!

# 29
Здравей, не знам дали не отговарям касно,но понеже живея в Младост рших да отговоря.Според мен най-внимателна и мила е Д-р Недялкова от самото25 ДКЦ,но за нея трябва талон от Джипито.Всички други за които говорите са джипита в поликлиниката.                                                                                            За стоматолог ,който работи в Младост и кабинета му е вМладост 2 препоръвам Д-р  Грънчев-0888554782

Общи условия

Активация на акаунт