Подарък за новородено

  • 1 430
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 942
Да ти кажя право...аз повечето подаръци не ги употребих изобщо...чудя се защо не ме попитаха от какво имам нужда а вместо това налице имам три бебешки албума,две играчки за леглото и прочие и пр.Затова първо консултация с майката и после шопинг Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 616
И аз съм за кенгуруто, евентуално от тия пеещите играчки за над леглото, активната гимнастика-ама тя е по-скъпичка, оделаце, спално чувалче и сега се замислих да си поръчам термобокс на някой ако ме питат.

# 17
  • Мнения: 1 455
Активна гимнастика,дневник на бебето Peace
И аз на това бих се зарадвала Peace

# 18
  • Мнения: 2 015
И аз съм за албум, дневник или маркова козметика Peace.

# 19
  • Мнения: 2 936
по този въпрос, миналата седмица случайно стана,че видях бебето на моя стара приятелка и направо я попитах има ли нужда от нещо или аз да си преценя какво да и подаря...
тя каза че иска музикална играчка за леглото...честно,аз нямаше да се сетя,че точно това би и потрябвало  Peace

# 20
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
 Peace подкрепям идеите за бебешки албум /има мнооого красиви/, спален чувалче, одеалце, активна гимнастика, музикална въртележка над леглото, стерилизатор, кенгуру ....
К-т шишета не бих препоръчала да се взимат  Naughty /освен ако не си се консултирала предварително с майката/, защото има доста голямо разнообразие както на видове и системи, така и на каучукови и силиконови биберони ....

Бих искала и да добавя  Thinking бебефон, красива рамка за снимки, рамка за снимка + място за отпечатък на ръчичка или краченце /виждала съм такива в Штъркела/,  уред за подгряване на шишета/бурканчета, сокоизтисквачка, проходилка, каишки за прохождане ... и не на последно място /въпреки че не е много практично, но ще остане на бебчо доживот  Mr. Green/ юбилейна монета от БНБ или от ПИБ /предлагат и швейцарски със сертификат/, имат и малки сладки златни фигурки/аз такава купих на нашето сладурче с парите дадане от прабаба му/ .... Ако все още се колебаеш, винаги може да провериш дали някои от бебешките магазини не предлагат ваучери за покупка /по този начин, майчето ще може свободно да избере това което наистина и харесва/  Peace

# 21
  • Мнения: X
Тук, някъде из форума бях гледала една торта от памперси.Беше много ефектна и нестандартна.Освен това и всичко в нея ще влезе в употреба.Ще се разровя за линк. Ако някой ме изпревари да ти даде ,няма да се сърдя. Peace




Разрових се. Mr. GreenМожеш да погледнеш ето тази тема.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 08:22 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 14 133
Аз бих питала майката на бебчо от какво има нужда. Peace

# 23
  • Мнения: 4 546
какво представлява детската гимнастика?

# 24
  • Мнения: 413
Активната гимнастика представлява дюшече със висящи от горе играчки.Идеята е докато бебчо си лежи,да гледа играчките и евентуално да се опитва да ги хване...интересно им е може би след 3-я месец.
Ама как го обясних... ooooh!
нещо такова активна гимнастика

# 25
  • Мнения: 1 546
Ние подарихме на нашите кумци бейбифон.Мисля, че поне малко им е влязъл в употреба. Peace

# 26
  • Мнения: 38
На мен лично всички идеи дотук ми харесват много и са добър вариант за подарък....това, което на мен ми хрумва е съвсем скромно и по скоро може би като допълнение към подаръка - става въпрос за диск или касета с детски песнички. Това е нещо изключително необходимо според мен - при нас пеенето върши чудеса и доколкото знам не сме изключение в това отношение:)

# 27
  • Мнения: 5 026
Албум-дневник; маркова бебешка козметика; питай майката  Peace

# 28
  • Мнения: 1 701
Благодаря на всички за идеите!  Sunglasses Бях се навила за един хубав бебешки дневник, даже го поръчах от една он-лайн книжарница, но нещо не стана и после нямах време да излизам по магазините да го търся... В крайна сметка купих много сладък термобокс и пееща играчка за легло с места за малки снимки на мама, татко и бебе!  Grinning

# 29
  • Мнения: 8 505
Най-добре ако имаш възможност питай майката от какво точно ще има нужда.

Това е и моят съвет.Иначе рискуваш подаръкът ти да се дублира.

Общи условия

Активация на акаунт