Коя количка да избера-Маг Ингланд или Хаук?

  • 2 753
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Mag England  Peace

# 16
  • Мнения: 292
Хаук Peace
Ние сме с Хаук много е удобна и здрава Peace

# 17
  • Мнения: 30
В Пловдив всяка втора количка е Маг Ингланд, поне в моя квартал е така. Joy

# 18
  • Мнения: 339
Mag England-супер проходима, а е маневрена и най-важното е, че е много широка и удобна за бебето!

# 19
  • Мнения: 57
В Пловдив всяка втора количка е Маг Ингланд, поне в моя квартал е така. Joy
Peace

# 20
  • Мнения: 72
Ние имаме и двете въпросни колички и не ти препоръчвам нито една от двете Mag England  е много хубава и удобна количка стига да не трябва да я качваш до втория етаж (ние също бяхме на 2-ри ет.и беше голям проблем качването всеки ден) А колкото до HAUCK-а - едва ли има по неудобна и неманеврена количка

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
Ние ползваме Хоук от скоро и на мен ми се струва доста тежичка, но пък е маневрена, не мога да й го отрека.
Аз се колебая дали да не вземем Маг ингланд принцес но тук има доста разнопосочни мнения. Основното ми условие е да не тежи толкова много колкото Хоук-а, защото няма как да я изкарвам иначе сама Thinking

# 22
  • Мнения: 2 891
И двете колички са неудобни.

# 23
  • Мнения: 832
аз съм с хаук - отглежда 3-то дете и ще може още  Laughing
нямам забележки
изключително здрава и надеждна

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
още един глас за Маг

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Най- добре - нито една от двете, особено пък Маг Ингланд.


В Пловдив всяка втора количка е Маг Ингланд, поне в моя квартал е така. Joy
Peace

Кой квартал е това?  Защото аз почти не виждам такива по улиците.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 524
Отново се включвам в темата- взехме Маг ингланд принцес-ата и съм супер доволна от нея- много маневрена, комбинирана е и за такава е доста лека ( в равненеи с хоук-а е като перце), с чудесни амортисьори, разглабя се лесно, обръща се дръжката, всичко й се пере, просто е чудна ( за мен поне). Peace

# 27
  • Мнения: 2 891
Отново се включвам в темата- взехме Маг ингланд принцес-ата и съм супер доволна от нея- много маневрена, комбинирана е и за такава е доста лека ( в равненеи с хоук-а е като перце), с чудесни амортисьори, разглабя се лесно, обръща се дръжката, всичко й се пере, просто е чудна ( за мен поне). Peace

Радвам се, че сега ти харесва. Ще говорим, като натежи бебчето  Laughing

# 28
  • Мнения: 30
Mag England Wink Ние сме с такава

# 29
  • Мнения: 75
за хаук не зная, но маг не ти препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт