Отрязаха ме като краставица !!!

  • 4 151
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Рязали са ме,но беше толкова отдавна, още от времето когата Толбухин не беше Добрич. Аз съм от Варна той от Добрич-срещата е на селото на майка ми.Държим се за ръце и това е всичко.И после аз пиша писма с обяснения в любов и няма отговор BlushКолко тъпо.

# 16
  • Мнения: 5 468
Като краставица са ме рязали, когато вече сме излизали няколко пъти и изведнъж - храаааац!!! Тъкмо, когато вече си мисля, че той е влюбен во веки веков сега и завинаги в мен, той се размрънка  и ме зареже.
Но да се натегна на някой и да го направи това - не е било..., може би, защото не съм се предлагала никого Thinking Thinking. Аз съм демоде парче Laughing.

# 17
  • Мнения: 3 447
Ми... не са ме  Simple Smile Ако има да се случва нещо, то е взАимно и химическо. То се усеща. Ако е само от моя страна, си го слагам в чекмеджето за несподелени любови и толкова. Аз самата се чувствам адски тъпо, когато някой ни в клин, ни в ръкав вземе, че ми се обясни.

# 18
  • Мнения: 3 423
Аз не се обяснявам.
Даже и на младежа
от Сделка или не едва
ли ще му споделя какво
ми е. Обясненията ги има,
когато и другата страна е
на тоз път. Иначе - монолог.

# 19
  • Мнения: 871
Вероятността да те отрежат при директен подход е доста голяма, предвид шока, който се предизвиква в мъжките им душици. Иначе, не не са ме отрязвали, но и аз никога не съм била директна. Флиртът му е цаката, а ако отсреща не зацепват, то тогава беж да ме няма.
Обясненията ги има,
когато и другата страна е
на тоз път. Иначе - монолог.
Мммда Peace

# 20
  • Мнения: 1 629
И после аз пиша писма с обяснения в любов и няма отговор BlushКолко тъпо.

Ай, това с писмото си го държа в чекмеджето с дълбоко заровени неприятни спомени Grinning

# 21
  • Мнения: 3 405
Отрязала съм доста, питай тях. И мъжа ми отрязах първия път, ама той беше напорист. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 418
НЕ са ме отрязвали.Винаги аз съм
постъпвала така.Все така се получава.
И ми е правило:Не пробвам там,където
имам съмнение,че няма да стане.

# 23
  • Мнения: 4 079
Първата голяма любов, ходихме 3 пъти.
Първият път бяхме на 14, накрая ме отряза след една дълга негова семейна драма.
Прескочих аз няколко гаджета и на 16 - хоп - пак заедно. Този път не ме отряза, просто се разделихме лятото и не се чухме впоследствие.
Накрая на 20, срещнахме се случайно, аз имах гадже, но нейсе. Карах два месеца на 2 стана, и накрая реших, че стига сме се рязали, отрязах го и край.
Но междувременно докато го преживявах, изпоотрязах една солидна бройка, лошо от моя страна.

Всъщност май за друго отрязване се питаше тук, но нямам опит с отрязване без никаква консумация.
думата "отрязване" няма да я ползвам поен един месец, изпълних си лимита Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Рязали са ме веднъж.Лоша работа,ей!

# 25
  • Мнения: 985
Признавам си- рязала съм многократно. Ама не защото съм някаква надута и високомерна-бях влюбена в един, дето не ме забелязваше на времето. И него отрязах... след като го влюбих в мен.  Blush

# 26
  • Мнения: 390
Не са ме рязали никога-аз обаче режех на поразия-ми то мъже като моя сега няма по света никъде-как да не ги режа newsm78

# 27
  • Мнения: 2 229
Е не е голяма трагедия, по-хубаво да те отрежат, отколкото изобщо да не си пробвал. Peace Поне няма да се тормозиш, че е можело да стане нещо, пък не си попитал. Whistling Така поне си знаеш. Simple Smile

# 28
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Мен многократно ме е рязала първата ми любов ... тук важи израза "тъпо и упорито" Simple Smile. Добре, че след много години се осъзнах, че има и други мъже ... та почнах и аз да ги режа много здраво Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 358
Хммм, общо взето май важи правилото, ако са те отрязали като тийнейджърка, после ти режеш главоломно! Така е  и при мен, само дето с детската ми неразгърната любов се срещнахме пак като студенти и докато не се взаимоконсумирахме докрай, не се пуснахме! После вече се успокоих и спрях да режа, от което пък извади  късмет мъжО Laughing

Общи условия

Активация на акаунт