Защо ваксината ДТК не може да се бие в дома на бебето?

  • 2 536
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: Sim
Аз още за първата ваксина на дъщеря помолих педиатъра й да дойде в къщи да й я бие, защото навън беше много студено.Лекарката ми отказа категорично за ДТК, каза че е забранено и е свързано с възможните алергични реакции - ако не дай си Боже се появи такава, все пак  е по-добре да е в медицинско заведение. Тя така ми обясни.
 Да, като предпазна мярка е правилно! Grinning

# 16
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Anonymous
  А-у-у-у! #Shocked Какви върховни глупости - та поставянето на ваксината го знае всеки лекар или сестра /мускулно или подкожно/.А това за "дефектната ваксина" откъде  го чу?Само плашиш майките с тези фантасмагории. Shocked Наистина за първи път чувам толкова много безмислици накуп.... ignore2


 #Crazy  #Crazy  #Crazy
ДТК ваксина подкожно ???

# 17
Цитат на: Biby
Цитат на: Anonymous
  А-у-у-у! #Shocked Какви върховни глупости - та поставянето на ваксината го знае всеки лекар или сестра /мускулно или подкожно/.А това за "дефектната ваксина" откъде  го чу?Само плашиш майките с тези фантасмагории. Shocked Наистина за първи път чувам толкова много безмислици накуп.... ignore2


 #Crazy  #Crazy  #Crazy
ДТК ваксина подкожно ???
        Flutter Говоря за поставянето на ваксините въобще, не само за ДТК!Грешно съм иписала думата - "ваксините", а не "ваксината". Thinking

# 18
  • Мнения: 6 206
На моето джи пи кабинетът й е една обикновена стая в подблоково пространство, какво медицински заведение е това?
За ваксините знам от свекърва ми, която всеки път се обажда на джи пито, че държим да ни се сложи ваксината не по-късно от час след като е отворена. Може би има връзка със съхранението в хладилник. Но от нея знам, че е изключително важно васкината да не е престояла отворена.

# 19
  • Мнения: 2 575
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Sim
Аз още за първата ваксина на дъщеря помолих педиатъра й да дойде в къщи да й я бие, защото навън беше много студено.Лекарката ми отказа категорично за ДТК, каза че е забранено и е свързано с възможните алергични реакции - ако не дай си Боже се появи такава, все пак  е по-добре да е в медицинско заведение. Тя така ми обясни.
 Да, като предпазна мярка е правилно! Grinning


стига бе  Shocked - алергична реакция може да има след неопределно време - да не би децата да прекарват повече от 10 мин в така нареченото здравно заведение?
на нас никога не ни е отказвано и всички ваксини дотук са ни слагани вкъщи. е, сигурно проблема е ако поискам да дойде педиатърката безплатно -тогава може и да си измисли причина Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт