Какви обувчици за проходилка?

  • 3 454
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Препоръчва се децата да прохождат боси или с чорапки/терлички.
Точно така е.Баща ми е ортопед и ме посъветва абсолютно същото.

# 16
  • Мнения: 5 391
Аз проходилка не съм ползвала, но мога да ти кажа че в нас детето стои само по чорапки, сега като проходи пак така си щъпука, само навън с обувки.

# 17
  • Мнения: 375
Препоръчва се децата да прохождат боси или с чорапки/терлички.
Точно така е.Баща ми е ортопед и ме посъветва абсолютно същото.
То е хубаво да се ходи бос ,ама как да стене в студените месеци или когато 1/2 от жилището е със студени настилки

# 18
  • Мнения: 2 891
Без проходилка  Naughty и по чорапи. Термо чорапи с гумени стъпки отдолу. Като цяло, много рано си решила да изправяш детето. Изчакай само да започне да се опитва!

# 19
  • Мнения: 374
Аз предпочитах да не обувам нищо на дъщеря ми по съвет на ортопеда, но у нас е много студен пода и износи 2-3 чифта от споменатите по-горе бебешки буйки но К&К. Това, че обувката на детето до около 4-годишна възраст поне, трябва да е с твърда пета, е вярно по мнение на лекарите, но много малко обувки отговарят на тези изисквания. Магазините за детски обувки са заляти с всевъзможни модели и цветове обувки, които обаче не са подходящи и продавачките предлагат това, което имат.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 433
Според ортопедите в Горна баня детето трябва да прохожда само с меки обувчици, тип буйки. Затова и аз такива слагам на щерката.

# 21
  • Мнения: 1 455
Ако е студено чорапки.
Най добре е босо.Дъщеря ми и сега като проходи е с чорапки в къщи.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По чорапки. От термото, които имат гумени фигурки отдолу, за да не се пързаля.

# 23
  • Мнения: 2 381
На дъщеря ми обувах чорапки, за да не й е студено на паркета.Лятото ползвахме проходлка.

# 24
  • Мнения: 1 975
В къщи в проходилката е по терлички, а като крачим навън сме с Първата стъпка на КиК Peace

# 25
  • Мнения: 60
Ние имаме буйки на К&К но ни падат постоянно от крачетата и затова стои с търлъчки или чорапки.
За проходилката аз съм го сложила още на 6 месеца и сега стои много стабилно и постоянно иска да ходи. Не съжалявам за това мое решение, а пък и поне от тогава мога да свърша нещо в къщи докато е буден. Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
С буйки на Колев и Колев бяхме докато проходи, после твърди обувки и т.н.

# 27
  • Мнения: 3 500
Не съм ползвала никога проходилка /Мони се справя перфектно и без нея, почти е проходила/. Вкъщи я държа само по чорапи. За навън й обувам обувките на Колев и Колев с ципчето отдолу.

# 28
  • Мнения: 209
По принцип се препоръчват и много други неща, които взаимно си противоречат. Мнения много...
Така или иначе я слагам в проходилката и съм ЗА проходилката.
Въпроса ми беше какви да са обувчиците и го задавам на майките които са сторили този "грях" да сложат децата си в проходилка. Grinning 
За щастие се ориентирах вече и благодаря на всички, които отговориха   bouquet

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не слагам обувки.Oбувам му чорапки или ако е хладно терлички.

Общи условия

Активация на акаунт