Купували ли сте си нещо домакинско заради конкретна рецепта?

  • 2 875
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Още не, но съм на път да го направя.Искам да си купя отваряща се форма за торта заради чийз кейковете, които прочетох тук.Ми не мога все от съседката да взимам...


  И аз на това съм се нагледала. Joy Joy Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами не съм си купувал за сега - имам си форма за кекс, тостер, гювеч, йена и т.н.
Но се замислям за машината за хляб  newsm78
Може би това ще ми е покупката заради много рецепти с този уред във форума , но като си я купя ще се похваля  newsm44

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Има много интересни рецепти с машина за хляб и това ще е покупката ми.  Flutter
Това ще е и моята инвестиция в най-скоро време Peace И без това не се оправям с маята машината сама си втасва и меси Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 916
Забравих да напиша, че сега си търся алуминиеви формички за броколи и карфиол  Peace и за тях разбрах от форума  Hug

# 19
  • Мнения: 11 747
Рецептите и снимките на готовите хлябове във форума ме накараха да си купя машината за хляб! Mr. Green
На път съм да си купя кексова форма по същата причина! Crazy

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ОООО, даааа. И още как ! Купих си форма за панетоне, тази Коледа си купих форма за щолен. Купих си и обемна форма мече, заради една торта. А това, от което ме е срам е , че си купих силиконова полукръгла форма специално за едни пастички и така  още не съм я пробвала. Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 829
да--най-редовно го правя Winkформички,сач,щприц и т.н.

# 22
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - шприцове, форми и т.н. Яд ме е, че не си купих и едни шаблони за украса на торти, които имаше в БигШоп, а сега естествено изчезнаха #Cussing out Не че толкова често правя торти, ама като гледам украсите тук и просто не издържам Mr. Green
Иначе за готварските неща (деля ги на готварски и сладкарски) си ги имам от преди и засега нищо ново не съм си заплюла. За машина за хляб мислех по едно време, ама после се научих да си меся сама и реших, че и без това нямам достатъчно място в кухнята, само да се чудя и нея къде да слагам.
Но ако някой има идея за подходящ съд, в който да се меси и да втасва тесто (без Тъпъруер, плз - такива покупки не са ми по силите), да свирка Grinning

# 23
  • Мнения: 3 927
hedra,
и на мен Тъпъруер са ми скъпи за стандарта, но честно, не съжалявам нито секунда за дадените пари за тях., въпреки, че съм месила в голямата купа най-много 3-4 пъти. И аз меся на ръка......
А за хлебопекарна се навивам още от първата тема във форума, но наистина нямам никакво място къде да я сложа  Sad

# 24
  • Мнения: 7 106
Още не бях дочела миналата година цялата тема за Машина за хляб изаведох мъжа ми в най-близкия ТСМ да я купим. А една година по-рано той ме увещаваше и ме убеждаваше какво чудо била, ама аз не бях много навита.
Иначе за другите специални неща дето съм купувала заради  дадено нещо, лично ти много добре ги знаеш, защото с последните се снабдих благодарение на теб  Wink. За сладкарски джаджи става въпрос, някой да не си помисли нещо  hahaha.

# 25
  • Мнения: 3 927
А, сега се сетих, заради снимката на Bambinkamalinka на хилядите кошнички, които беше направила, си купих около 65 формички за кошнички  Laughing и вече пробвах една рецепта......мляс, вкусно.....

Зори, то нашето си е направо лудост. Смятам скоро да се разкрием и покажем туй-онуй, какво ще кажеш  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7 106

Зори, то нашето си е направо лудост. Смятам скоро да се разкрием и покажем туй-онуй, какво ще кажеш  Simple Smile

Няма да е лошо, мацките могат да има само полза от тая работа  Grinning.

# 27
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами да, купувала съм си. Сега търся формички за мъфини, че съм си харесала рецепта, а нямам.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ooooo  po4ti vsi4ki ne6ta koito imam  sam gi kupila po tozi na4in  sega izdirvam edna kragla forma  7ili 8 sm. viso4ina bez dano Triabva mi za edna salata vsa6tnos ia izdirvam ve4e 4 mesec i mai , mai 6te triabva da si ia napravia sama ot konservena kutia   ako niakoi niama drugo predlojenie razbira se  newsm78

# 29
  • Мнения: 201
Формички за мъфини има в момента в Метро и са в промоция на цена около 8 и нещо Peace

Общи условия

Активация на акаунт