Купували ли сте си нещо домакинско заради конкретна рецепта?

  • 2 873
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
Да, хартиени кошнички за кошнички със сирене. (не станаха в тях  Rolling Eyes)
Форми за мъфини, още не съм ги пробвала  Rolling Eyes
Китайски уок, още неизпробван също  Rolling Eyes
Кръгла тава за питка заради Болярската питка на Биляна (ползвана  Party)
Това е засега май  Hug

# 46
  • Мнения: 8 505
Не не съм.Или поне не помня.

# 47
  • Мнения: 1 546
Така си купих лъжица (или както там се води) за оформяне на топки - заради една гарнитура, която се слага в такъв вид. Използва я и за друго, де - за сладолед (класика), мисля да пробвам лятото плодова салата с топка изцедено кисело мляко, че много ми похвалиха въпросното лакомство

Тъкмо и аз това си взех. Ама нещо не ми се баш получи...може би за сладолед ще става.

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ISOLDE, правоъгълни форми за козунак видях вчера в Практикер  Peace



А дали наистина са от хубавите  newsm78, а спомняш ли си колко парички са?

# 49
  • Мнения: 952
Напоследък като се замисля май купувам главно неща, които съм видяла във форума и са ми били необходими за рецепти от тук.
Така се сдобих със силиконова форма за кекс, форма за кекс във вид на сърце, уж тефлонова форма за мъфини, хартиени формички за мъфини понеже в голямата залепваха, нов шприц, нови формички за сладки, заради едни страхотни сладки на Танита от миналия Великден. От тук се запалих и за кухненски робот и за хлебопекарна. Робота ми го подариха за Коледа, но за хлебопекарната никой не е навит, че и без това сме с пухкави снаги.

# 50
  • Мнения: 5 228
Купих си форма за кекс заради един картофен пай. Тази форма, която намерих в близкия магазин, се оказа комплект с форма за торта (две различни дъна - за торта и за кекс, с една и съща подвижна странична част, така че се сдобих и с форма за торта.

# 51
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Купих си форма за кекс заради един картофен пай. Тази форма, която намерих в близкия магазин, се оказа комплект с форма за торта (две различни дъна - за торта и за кекс, с една и съща подвижна странична част, така че се сдобих и с форма за торта.
Ей, и аз искам такова нещо, а колко парички е? И откъде?  Praynig

# 52
  • Мнения: 5 228
Струва 10 лв. и някакви стотинки, купих я от едно магазинче за домашни потреби на Черковна и Оборище, на спирката на автобуси 72 и 9. Много е удобна.

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Фукла, благодаря!   bouquet

# 54
  • Мнения: 8 505
Не не съм.Или поне не помня.

Ето че се сетих-купички за крем-карамел Simple Smile

# 55
  • Мнения: 872
Бях забравила ,че и тях ги имам...



























































# 56
  • Мнения: 6 461
Да тези дни смятам да си купувам по-голяма форма за кекс ,понеже моята ми се гледа много малка. Thinking

# 57
  • Мнения: 5 500
ISOLDE, правоъгълни форми за козунак видях вчера в Практикер  Peace



А дали наистина са от хубавите  newsm78, а спомняш ли си колко парички са?
Купих си аз  Laughing два размера са, 30 и 35 см, алуминиеви и покритие подобно на тефлон, но май не е! Втората взех, щото алуминий  Naughty , 30 см - 5.50, 35 см - 5.90 лв. На алуминиевите не погледнах цената.

# 58
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ISOLDE, благодаря!   bouquet

# 59
  • Мнения: X
Още не, но съм на път да го направя.Искам да си купя отваряща се форма за торта заради чийз кейковете, които прочетох тук.Ми не мога все от съседката да взимам...
Вече си купих такава форма. Mr. GreenСъседката може да си отдъхне, че няма повече да й досаждам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт