Има ли мами които са ползвали колички чико или куини?

  • 1 886
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Аз имам Куини Бъз и съм много доволна.За мен е по-добра от Чико.Куини има 2 год.гаранция и е холандска.До колкото знам Чико е китайска.Намирам куинито за по-практична и е с по-интересен дизайн.Толкова от мен. HugОстава ти да решиш Peace

Лелееееееее ясно,щом мислиш че Чико е китайска Mr. GreenАма нищо,нали пък знаеш че Куини са холандски,това ти стига Mr. Green
какво говориш Mr. Green,ти незнаеш ли ,че всичко освен Куини е китайско Mr. Green

Е днес разбрах  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 768
какво говориш Mr. Green,ти незнаеш ли ,че всичко освен Куини е китайско Mr. Green

Всичко не, ама Chicco наистина са китайски.

Аз съм ползвала и количка на Chicco и на Quinny, определено Quinny препоръчвам! Щом ще ти стои рамката в колата, значи ще ти е удобно, можеш  да носиш бебето  само в коша за новородено. А в момента, когато бебето натежа, аз оставях и коша в колата.

# 17
  • Мнения: 3 457
на чико производството е изнесено в Китай,по технология,изисквания и с инжинери на чико,както и Пег Перего и Мерцедес и т.н. PeaceАз пък лично от мой наблюдения харесвам повече чико и пег перего-и на двете марки количките са по-широки ,а някои модели и по-леки Peace

# 18
  • Мнения: 527
Е глупаво е да се твърди ,че Чико са китайски,това че се правят в Китай не означава,че са китайски.Ами то целият свят си е изнесъл  големите производства в Китай,означава ли това ,че всичко е китайско?!?Тя темата за Куини е доста деликатна  явно:mrgreen:

# 19
  • Мнения: 2 768
Аз пък лично от мой наблюдения харесвам повече чико и пег перего-и на двете марки количките са по-широки ,а някои модели и по-леки Peace

А, виж за широчината на количката може да поспорим, специално Speedi e една от най-широките колички, които се предлагат на пазара. В момента няма как, но ще намеря данни за размерите й.

Темата за Quinny не е деликатна, просто има хора, които правят определения и констатации само на база личен вкус, което не е целта на темата.
Все пак авторката е питала "Има ли мами които са ползвали колички чико или куини?", а не на кой какво му харесва.

# 20
  • Мнения: 4 422
Ползвала съм и ЧИКО и Куини Бъзз,кажи ккаво точно те интересува и ще ти отговоря.Дано сме ти от полза  Peace

Аз живея на 4 етаж и нямам асансиор, номисля да оставям шасито на количката долу в багажника на колата, който не е малък.  Вероятно ще раждам секщио и от тази гледна точка, да не мъкна и шасито по стълбите.
Искам да има зимен кош и да е удобенза бебето и за мен, ако е възможно  Grinning
Харесвам и кошче за носене и за кола, май не е много като инфо, но наистина не знам към какво да се насоча.
БЛАГОДАРЯ на всички  Hug

В такъв случай си вземи Куини Бъзз!Аз също не можех да качвам количката до вкъщи и в началото като бях с ЧИКО я държах в един хотел срещу нас.После обаче с Бъзз-а беше по-лесно рамата държах в колата,седалката също де.. и така.А Бъзз-а е достатъчно широка,моята дъщеря и на 9м се губеше вътре в нея..
Леко раждане!

# 21
  • Мнения: 3 457
Аз пък лично от мой наблюдения харесвам повече чико и пег перего-и на двете марки количките са по-широки ,а някои модели и по-леки Peace

А, виж за широчината на количката може да поспорим, специално Speedi e една от най-широките колички, които се предлагат на пазара. В момента няма как, но ще намеря данни за размерите й.
аз да съм казала нещо за спиди,май не съм  newsm78,лично визирам Фрийстайл-само не ми казвай ,че е по-широка от триколката на чико или пег перего  rotfImbo

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз още си ползвам нашето QUINNY Freestyle и съм много доволна , количката е удобна , страшно маневрена , широка е и е много лесна за бутане , дори и зимата  Hug
С чиста съвест я препоръчвам !

# 23
  • Мнения: 3 457
Твоята беше модел Канвас нали newsm78,тя е 33см широка в раменете,но я измери Комфорта и тогава ще си говорим за широка количка Stop.Пег перего е 37см,а чикото,не помня ,но пак е по-широка Peace от Комфорт 27см.

# 24
  • Мнения: 2 936
аз съм ползвала Спиди  Peace доволна съм!

но хайде дотук,защото пак ще се започне спор  Rolling Eyes

най-добре е да отидеш и да видиш!прецени си сама,тук само ще се объркаш от  "съвети " коя количка е по-добра от другата...

п.п.а за разликата в кг. на различните колички...едната била 9кг. другата 11кг. все си тежат  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 668
Някакъв спор има за широчината на количката ли ?
Не съм чела цялата тема ... нито претендирам моята да е най - широка ( друг е въпроса , че не ми е ясно , защо пък трябва да е толкова широка ... ) просто отговорих на въпроса  Confused

# 26
  • Мнения: 527
Най-добре да отидеш да си ги сравниш двете колички Чико и Куини,защото имат различни модели.Всеки ще даде мнение от негова гледна точка,едни търсят удобство,други дизайн,трети колко тежи и т.н. Аз съм се спряла на Пег Перего ,и смея да твърдя ,че съм направила проучване на много марки и модели.

# 27
  • Мнения: 2 768
п.п.а за разликата в кг. на различните колички...едната била 9кг. другата 11кг. все си тежат  Mr. Green

....и ако няма да я носиш по гръб, не виждам какво значение имат 2-3кг разлика, при условие, че колелата са лагерни и върви буквално сама  Peace

# 28
  • Мнения: 2 936
Някакъв спор има за широчината на количката ли ?
Не съм чела цялата тема ... нито претендирам моята да е най - широка ( друг е въпроса , че не ми е ясно , защо пък трябва да е толкова широка ... ) просто отговорих на въпроса  Confused

не,не за ширината ! имах впредвид самата тема като цяло,че може да се превърне в спор! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 11 004
не,не за ширината ! имах впредвид самата тема като цяло,че може да се превърне в спор! Mr. Green

... както стана с темата за Quinny Speedi Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт