Изключвате ли мобилния си?

  • 4 209
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Изключвам го петък вечер и събота вечер.

# 107
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Не го изключвам....служебен е.

# 108
  • Мнения: 2 040
Не го изключвам, докато той сам не се изключи ..  Grinning

# 109
  • София
  • Мнения: 6 810
Не го изключвам, не виждам защо. Не си изключвам домашния,защо да си изключвам мобилния? newsm78

# 110
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и аз не го изключвам никога, имам гласова поща, но се включва само като ми падне батерията. на кино или на такива места го оставям на вибрация и отговарям само ако е някой много важен!!!

# 111
  • Мнения: 560
"ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ТЕЛЕФОН,КОЙТО НЕ ЗВЪНИ НЕПРЕКЪСНАТО,СА 6 ТЕЛЕФОНА,КОИТО НЕ ЗВЪНЯТ НЕПРЕКЪСНАТО."-това е част от мисъл,която изтеглих от късмитчетата на някакво кафе.
Мразя телефони-професионално изкривяване.
Мобилката....хммм,ако изобщо я взема в себе си,лежи неоткриваема в дън чантата-тилилейска.Като падне батерията и ако не съм на работа да ми трябва като будилник,лежи запокитен и невклюбен докато ми потрябва.
Мога и без него.

# 112
  • Мнения: 2 491
В болница, на гробищата, на концерт... Но тогава си е на вибрация-дори не го поглеждам като вибрира, но си е включен  Rolling Eyes

И аз така Peace

# 113
  • Мнения: 1 564
Не го изключвам, не виждам защо. Не си изключвам домашния,защо да си изключвам мобилния? newsm78
Само вечер го оставям на вибрация.

# 114
  • Мнения: 3 674
ДА ....ве4ер го слагам на "silence".../тих режим /  smile3521

ИНА4Е ПРИЯТЕЛИТЕ 6ТЕ МЕ СКЪЪЪСАТ ОТ ОТ ЗВЪНЕЕЕЕНЕ. НЕ МОГААААА    ДА ИМ СМОГНАААААА   БЕЕЕЕЕ, ХОРААА smile3514

# 115
  • Мнения: 6 958
Да (при желание за уединение и тишина)  Peace

# 116
  • Мнения: 1 925
Моят е включен денонощно 365 дни в годината.
Когато не бих могла да отговоря на обаждане, просто го оставям на вибрация.
Когато не искам да отговоря на обаждане, го оставям да си звъни  Mr. Green
Нощем също е на вибрация.
Но никога не го изключвам  Crossing Arms Мразя да си мисля, че някой е трябвало да свърже с мен, а не е успял  Rolling Eyes
Нещо аз ли не съм в час?! Или повечето от вас действат по подобен начин?
Аз съм по същия начинCrazy

# 117
  • Мнения: 407
И аз не го изключвам.

# 118
  • Мнения: 236
изключвам го често, просто понякога си имам работи за вършене и не ми се занимава с никой или пък ако нещо си гледкам интересно и като ми звънне някой ужас.

# 119
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Включен - изключен.Включен - изключен. Не схващам къде е смисъла.....цели 6 страници #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт