Изключвате ли мобилния си?

  • 4 213
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 039
изключвам го при първия удобен момент
радвам се, когато го забравя
с 2 думи - мразя го!!!

# 121
  • София
  • Мнения: 1 350
Само на места които изискват това

# 122
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Включен - изключен.Включен - изключен. Не схващам къде е смисъла.....цели 6 страници #Crazy
  Joy Joy hahaha hahaha

# 123
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
АЗ даже съм с два и гледам и двата винаги да са включени.А за да има винаги връзка с мен имам и МТЕЛ и ГЛОБУЛ.Вивателци имам малко познати,затова не са ми приоритет.Не си сама в боя.А все пак и родителите ни живеят далеч от нас и трябва да имам връзка по всяко време на денонощието ,ако недай боже стане нещо.
Също. И аз, и те се притесняваме, ако не можем да се свържем с другия.

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
изключвам го при първия удобен момент
радвам се, когато го забравя
с 2 думи - мразя го!!!

Уф, как ми се иска да съм като теб  Crossing Arms Аз без телефон се чувствам като без ръце например. И ако ми падне батерията някъде като съм навън, полудявам  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 126
Да има моменти през които си изключвам телефона,но те са много малк0!!!

# 126
  • Мнения: 596
изключвам го при първия удобен момент
радвам се, когато го забравя
с 2 думи - мразя го!!!

Същото е при мен!

# 127
  • Мнения: 466
Не, почти никога ,дори когато го зареждам пак е включен. Държа да имам непрекъсната връзка с близките ми.

# 128
  • Мнения: 7 007
и 2та са постоянно включени, освен ако случайно не им падне батерията. Звука изключвам на лекции, театри,кина, ала-бала, но самия телефон - не.

# 129
  • Мнения: 4 111
И аз действам по същия начин. Peace Никога за нищо не си изключвам телефона.

Точно.

# 130
  • Мнения: 2 759
изключвам го при първия удобен момент радвам се, когато го забравя с 2 думи - мразя го!!!
                 Същата съм  Peace. Не обичам телефони, и не обичам да говоря по телефони. Изключвам редовно, обичам да съм неоткриваема понякога, независимо какво ще ми чуе кратуната после  Crossing Arms...

# 131
  • Мнения: 183
не го изкл,когато не ми се говори с някого или съм на лекции и т.н. си го слагам на безшумен или на вибрация

# 132
И АЗ НЕ ГО ИЗКЛЮЧВАМ  LaughingАКО НЕ МИ СЕ ГОВОРИ  ПРОСТО НЕ ГО ВДИГАМ

# 133
  • Мнения: 255
И АЗ НЕ ГО ИЗКЛЮЧВАМ  LaughingАКО НЕ МИ СЕ ГОВОРИ  ПРОСТО НЕ ГО ВДИГАМ
И аз така  phoneuu

# 134
  • Мнения: 1 353
Винаги е включен, но само на вибрация. Само ако  забравя да го заредя и му падне батерията е изключен

Общи условия

Активация на акаунт