Изключвате ли мобилния си?

  • 4 212
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 229
Толкова не го изключвам никога, че вчера като ми падна батерията и се изключи сам, после 15 минути се чудя какъв ми беше пин кодът! #Crazy

# 136
  • Мнения: 14 133
Само на места които изискват това

# 137
  • Мнения: 1 384
Не го изключвам  Peace А на места, където се изисква това просто му изключвам и звука и вибрацията.  Whistling

# 138
  • Мнения: 3 050
Само звукът, но така се едно целият е изключен тъй като никога не ползвам вибрация-дразни ме нещо... Crazy Спирам звукът когато съм на лекции или на стаж. Не държа толкова на телефона, а повече на правилата и изискванията на публични места, и това че все пак ще ми пречи когато съм на тези места Peace

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 00:21 от iguanka

# 139
  • Мнения: 126
Не ..като се замисля.. Thinking Thinkingмай няма и за какво Hug

# 140
# 141
  • Мнения: 1 305
Моя винаги първо е на вибрация вече ако не вдигна почва да звани. Но телефона си ми седи включен абсолютно винаги, а на мъжа ми с предишната работа му го изключвахме заради нахални и несъобразителни хора

# 142
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Не ..като се замисля.. Thinking Thinkingмай няма и за какво Hug
Peace

# 143
  • Мнения: 6 206
Дълги години съм отговаряла за денонощни обекти и телефонът ми е звънял по всяко време на денонощието. Винаги включен, винаги до мен. Няма и грам спокойствие.
Била съм кума, по разни други важни неща, телефонът винаги до мен, водя си хорото, пък се мръдна да говоря. Направо кошмар.
Сега ми е рахат, в 20 часа приключвам и като се прибера просто го оставям в чантата, да си звъни, няма кой знае какво важно. Направо това е живота.

# 144
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Стои си включено животното постоянно. Ама като намаля звука и често не го чувам като звъни тъй, че май няма защо да го изключвам  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 11 607
Не го изключвам.....

Сещам се за една интересна и любопитна случка с моя приятелка....

Тя най-редовно си изключваше мобилния в 22ч. И съм и казвала,че от товя няма смисъл,че по-добре да е на вибрация, защото никога нищо не се знае и т.н. Но тя си знаеше своето... И една вечер точно е щяла да го изключва, когато телефона звъни и и се обаждат от Италия,че е приета да учи там с пълна стипендия на италианското външно министерство......

Отговорете си дали вече си изключва телефона.....

# 146
# 147
И двата не ги изключвам... само единия го оставям на вибрация понякога  Mr. Green

# 148
  • Мнения: 68
Непрекъснато ги изключвам. А дори и да не са изключени са завряни някъде и забравени.  Изключвам през нощта- за да се наспя необезпокоявана, изключвам през уикенда- за да не ме закача никой за нищо. Изключвам всеки ден от 14,00 часа до 17,00- да си спим с малките на спокойствие. Често ги изключвам, когато знам, че ще ме потърси някой, с когото не желая да разговарям. Понякога ги изключвам, просто за да "изчезна" поне за час от света, да бъда
насаме със себе си.
Изключвам ги когато съм болна, гледам интересен филм, чета за изпити, когато съм сред навалица и не желая 200 човека да слушат личните ми разговори. Абе с две думи- ако аз не реша да се обадя на някого, телефона  изобщо не съществува за мен.
НО...... не ме питайте преди да изляза в майчинство. Явно съм се наговорила достатъчно тогава! Laughing

# 149
  • Мнения: 1 364
Никога не го изключвам, но често е на вибрации

Общи условия

Активация на акаунт