Изключвате ли мобилния си?

  • 4 189
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Много рядко ми се налага да го изключвам, когото не искам да говоря с някоя досадна личност да речем или пък искам пълно спокойствие-нищо да не ми звъни,дрънка и подобни, случвало се е и домашния телефон по същите причини да го изключвам за час-два.

# 16
  • Мнения: 7 837
В женската консултация има молба да се изключват. Сигурно е нещо, свързано с апаратурата.
На други места, го оставям на вибрация.

# 17
  • Мнения: 3 334
не го изключвам..............изключен е когато му падне батерията,а нямам зарядно наблизо,но това се случва много рядко!

# 18
  • Мнения: 1 418
И двата са си сключени перманентно.
Понякога само на вибрация.Когато
мястото изисква го изключвам обаче.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ние си изключихме домашния, след като месеци наред никой не позвъни на него. Но това е друга тема.
С мобилни телефони са снабдени и свеки, и мама. Това е единственият им начин за комуникация с нас. Няма да им го отрежа, защото ми се спи в неделя.

# 20
  • Мнения: 397
Само в самолета!

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност, докато бях в реанимацията след секциото, не можеше да звъня и да се нахваля на всички, защото имаше една жена, включена на монитор. След като се стабилизира и го изключиха, ми разрешиха. Явно влияе.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 
Ние си изключихме домашния, след като месеци наред никой не позвъни на него. Но това е друга тема.
С мобилни телефони са снабдени и свеки, и мама. Това е единственият им начин за комуникация с нас. Няма да им го отрежа, защото ми се спи в неделя.
 
 ДЕ Ваня - близките предполагам няма да звънят по никое време без причина.
 Аз говорех по принцип за отношение към телефона. Ясно е, че като няма друг начин за комуникация няма да си изключваш телефона.
  В къщи сме с 4 мобилни - за връзка с близките е достатъчен само моят да е включен- както и е, но не... мъжът ми държи и 4-те да са включено(особено служебният му)- това вече не го разбирам.
 

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Никога, той сам го прави  Mr. Green Mr. Green
Редовно забравям да го заредя и си стои незареден по 2-3 дена.
Всъщност не обичам да ме търсят по мобилния. Ако ми е в чантата, едно ровене докато го намеря... Не обичам да ми звънят телефони като цяло.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Етиа, абе и аз, като твоя мъж, подхождам лееееко параноично - те да са включени всичките, за всеки случай Mr. Green

# 25
  • Мнения: 420
Не го изключвам, но това не ми пречи да го захвърля някъде и да забравя, че съществува.

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не.
действам като Тарталет-ката.

# 27
  • Мнения: 5 577
Не го нося просто, почти никога не е в мен.  Blush

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Вергилийо, ти знаеш ли що е то "Мобилен телефон"?  Joy И от къде произлиза името му?

# 29
  • Мнения: 6 167
докато имах служебен нон стоп беше вкл. голям стрес.
сега имам два лични, и двата не ги знам къде са.
голям рахат

Общи условия

Активация на акаунт