Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 430
бели4ка:аз принципно не ям месо, най-много веднъж в месеца да ми се дояде. Сега пък съвсем и също си мислех дали няма да е проблем. Но като минат 10 дни, в които не ям купувам кайма и правя пикантни кюфтенца та да ми се осладят Simple Smile
lily_dj : Честито момиченце ! На мен също на последния преглед се установиха контракциите на екрана и пиех магнезии 15 дни, няма страшно, четох, че били нормални..нещо като подготвителни за истинските контракции при раждането.
крокодилче: Честит ти празник ! Много професионални успехи да съпътстват красивите емоции около новия член след няколко месеца baby_neutral  Laughing

Аз искам да питам относно тези креватчета, които са съчетани с шкафче, на което има дъска за повиване. Не са ли по-къси от другите, които са без такова приспособление? Защото ми изглеждат адски удобни.

# 256
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте мами, 4естито на узналите пола, браво, попьлваме редиците на моми4енцата. Бели4ка и Елхи4ка  Simple Smile 4ЕСТИТО  Hug  bouquet.
Много по добре съм, ама малко сьм под параноя и о6те мажа с крема като луда. Направо косите да ти настрьхнат като трьгне 4овек по лекари, аз вве4е 4укам на дьрво, 4е то освен 4е не ти помагат, ти кьсат и нервите. Днеска му казах и аз на ли4ния, 4е ми е дал гре6на диагноза и само сам се тровила без да има за6то. Е, и той вдигна рамене и каза 4е не вредяло на бебето. Ей, казвам ви идва6е ми да му тегля една солена, едва се сдьржах. Викам му и сега какво, 6те ми дадете ли 4ас за гинеколог или не? (  има6е ли смисьл и да питам де), той ми вика ако иска6 аз 6те ти взема проба, да видим дали са се махнали габите.
Еее..., мерси, няма нужда. Така 4е не си полу4их 4аса, определено се 4увствам много по добре и гледам сега положително да мисля 4е сьм се излекувала.
Препорь4а ми тук една бьлгарка, ена лекарка срьбкиня. Мьжьт ми е сьрбин, така 4е 6те ни е и по лесно да се разбираме, та утре 6те ходя да видя, дали има свободно място да се запи6ем при нея и да го махаме този некадьрник. Посъветваха ме, ако недай си боже се наложи да се ходи до спе6ното, да казвам 4е нямам ли4ен, 4е да не ме пратят пак при него.
Абе хора, казаха ми 4е на жидеозон се определя датата на термина по размерите на главата на беб4о. Ами ако се е метнало на ба6та си и има малка глава, то какво. Дадоха ми с по4ти две седмици, по кьсна дата и то направо излиза 4е 6те сьм бременна 40 и кусур седмици. Незнам сега коя дата да с4итам за вярна, или е май по добре, не6то по средата.
За месото, аз сь6то не сьм много от месоядните, ама пьк ям много риба, богата е на протеини и омега 3, тук само се трьби, 4е омега 3 е много важна за мозька и когато се пие, организмьт не сьхранява толкова изли6ни мазнини. Затова пьк сьм луднала последно време по 6околада и знам 4е трябва да спра, ама няма спира4ки. Незнам как е ама сьм +3 кг, успокойте ме 4е не е много да продьлжа о6те малко да си ям  Embarassed Laughing.
Поздрави   bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 5 760
На мен често ми се гади  Sickтук от 10 ина дни и се чудя защо ли се едно съм в първите месеци!

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не само ми се гади ами и пак гушкам тоалетната....А до 12г.с нищо
Честито на разбралите пола.Момиченцата наваксват Mr. Green

# 259
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
dimianki, може да е не6то храносмилането, аз бях така преди седмица, плюс това 4е каквото хапнх направо го усе6тах все едно ми остьргва 4ервата, ама сега ми мина, знам ли. Нали по малко място ни остава за стомасите. Както и да е, надявам се като при мен е временно и 6те ти мине  Wink

# 260
  • София
  • Мнения: 5 760
ДАно е от това че е много неприятно!Особенно в кола като се кача става страшно и може би е от друсането  Confused Crazy

# 261
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
На мен запо4ва да ми се гади и като ми падне крьвното, ако има6 ниско крьвно, може и от това да е. Пробвай с натурални сок4ета, да са кисели4ки като портокал и грейпфрут. На мен ми действа безотказно  Peace.

# 262
  • София
  • Мнения: 5 760
Да може и от това е! Ще опитам Simple Smile А днес съм яла един път само.... не мога да повярвам  Flutter

# 263
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Жужка, мисля, че си гледала друга снимка Crossing Arms. Иди в темата на априлките на стр. 12 и ще видиш цялата серия от снимки, с които майчето е уловила този момент.

# 264
  • Мнения: 14
Момичета аз карах много тежка бременност в началото ако кажа, че спях в тоалетната няма да излъжа мъжа ми се видя в чудо. Но сега само сутрин се отчитам да не ми е скучно  Sad Надявам се скоро и това да мине

# 265
  • София
  • Мнения: 430
bob4enka:аххх +3...миличка, аз съм +10 !!!  Joy Ако бях само 3 отгоре щях да съм най-щастливия човек  bowuu

# 266
  • Мнения: 1 216
Много мацки са решили да се появят вече!!!! Очарована съм, ще има мацки наборки за мъжлетата.
Ще трябва да си направим едно вътрешно маминско проучване за женските и мъжките тумбаци. Нали казват, че като е момиче тумбито е по-разлато и широко, а като е момче е по-прибраничък. То още е раничко, ама като почнат да щръкват повече ще е забавно.

# 267
  • София
  • Мнения: 5 760
Това за коремите казват че не е така Simple Smile  Peace Само за киселините  още подържат дума ,че ако ги имаш в повече бебче ще е с косичка Simple Smile

# 268
  • Мнения: 223
Здравейте,да ви кажа моето дете ми се разсърди и не ритка.Ами то с право.Бях си обещала да не се тревожа за сжатбата, дане се ядосвам на неуредиците, да не съм суетна... И най вече - бях си обещала да се примиря, че и аз ще съм булка като всички булки, а няма да търся нещо различно.Аз намислих да имаме сватба, за да съм с всички, които обичам (е не с всички, а с повечето). После дойде бебето и съвсем всичко се върза. Но сегаааааааа....
С майка ми ходихме да си взема роклята - започна се едно кроене, едни махания на обръч, едно уголемяване на деколте и аз само стоя гледам се и не мога да повярвам - бях нещо средно между самодива и хористка от старите хорове.Много драматични моменти и доста сълзи.Сега взехме роклята и майка ми започва да я преправя (както винаги)...  LaughingМного ми докривя.Когато си бременна смятат, че трябва да се примириш с това как изглеждаш.А аз не сам качила повече от 2 кг. Верно с голяма талия трудно се нагажда рокля, но...
Извинявайте, прекалих, ама толкова се страя да не се разстройвам, а вчера не издържах.
Ето, оплаках се! Сега и бебето ще спре да се сърди - мъжка му работа, какво разбира от трагедията на голямата бяла рокля Laughing
И не мога да си намеря бели обувкииииииииииииииии  Crossing Arms Cry Помощ!
Беличка, честито! Сега започвам да чета назад
Коремчето ми (мъжка майка ще бъда) е стегнато малко по-нагоре и по-остричко към пъпа! Браво за момиченцата в групата!

# 269
  • Мнения: 1 216
Сигурна съм, че не е природен закон тов за тумбаците, но все пак по формата на корема може да се познае.
Ако си като Радост от "Огледала" няма да има разлика между бебе момиче и момче. Тя беше направо " небременна".  Peace
Според мен ще е любопитно и забавно.
А това за киселините май за мен не важеше, Дамян си беше с коса, а киселини не са ме мъчили хич.
Колкото мами - толкова бременности.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт