Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 762
Като ни станат по големи коремчетата ще обсъждаме на ой какво му е и какво бебенце ще си има и ще видим! Peace Аз сега мисля да си лягам,че пак ще ставам рано Simple Smile и стискайте палци да ми кажат утре какъв е бебо Sunglasses че нали все се крие,а утре ще ходя при друг док койте ще ме гледа на 3 де а не като на моя видеозона от първите с екранче една педя Mr. Green Цункам ви по тумбачетата и ви пожелавам сладки сънища!  Hug Heart Eyes   

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Първия път това с киселините важеше с пълна сила при мен. Тантича се роди не само с коса, ами и с прическа. А какви киселини имааааах.

# 272
  • София
  • Мнения: 430
bruno: за йогата в гео милев: Ами..аз ходих преди 2 месеца и не останах очарована. Въпрос на вкус обаче. Ако си мислиш, че ще се раздвижиш - НЯМА. Седиш през цялото време на земята върху възглавница и издаваш звуци като Шаман - оооооооооооо, аааааааааааааа, еееееееееееее..мърдаш малко с ръце на ляво, малко на дясно и това е. Ето част от спомените ми от инструктурката "Вдишайте през петите светлината на слънцето, енергията на не знам си кой, чистотата на не знам си кое....следва задържане на въздух до 40 сек  #Crazy и издишайте през ВАГИНАТА отрицателната енергия на еди кое си, еди що си и т.н.. - Ако търсиш това, успех ! Иначе е в апартамент, приятна е обстановката, събират се около 5-6 момичета. По чорапки сте.

# 273
Искам да ви кажа че коремчето не е никакъв критерий за пола ,защото аз съм с много остро коремче и абсолютно всички казваха и даже бяха сигурни че ще имам момче но както вече ви писах ще си имаме момиченце! smile3503За мен лично повечето от нещата са суеверия!

# 274
  • Мнения: 1 554
здравей те мами много съм щастлива днес бях на триизмерен ехограф вси4ко е ок ще си имаме мом4енце

# 275
  • Мнения: 223
Честито, Франито! Сега ще си имаш една много вълнуваща нощ, за да свикнеш и да се радваш на окончателното решение на докторите! Много вълнуващ момент!
Аз забелязах едно смешно нещо - струва ми се, че с изключение на три мамаи всички други, които очакват момиченца, са с втора бременност. Аз нали вече съм започанала да си представям как добре ще си имам батко и малко момиченце, та гледам дивотии. От бременността е.... оглупявам.
Днес имах изцепка в един магазин за обувки. Започнаха да ми казват как аз не съм разбрала или запомнила какво са ми казали предния път. Аз, крайно ядосана, казах, че бременността по никакув начин не ме прави глуха и глупава и да не си измислят. Нещо се ядосах! Сутрин като видя как си ме гледат непукистки и не се мръдват в тролея ме хваща яд - не ти се радват, а все едно те обвиняват за нещо. Абеееееееее, аз май наистина съм оглупяла:)
Лека нощ

# 276
  • Варна
  • Мнения: 443
Franito , ЧЕСТИТОО и добре дошла в отбора на мъжките майки  Hug

Момичета, моя бебок напоследък постоянно ме ритка, през 2-3 часа прави цяла серия Simple Smile И даже вчера вечерта си гледах корема как се мърда Simple Smile Направо щях да падна  ooooh! Crazy А иначе и татито го усети преди няколко дни Simple Smile Ето го, сега пак рита Simple Smile))) Това е най-невероятното усещане на света...а майка като ми казваше , че е уникално, ми звучеше пресилено  hahaha

За коремчетата, и на мен май ми е остричко..но още не може да се каже Simple Smile) Ще видим след един месец  Party Ще се снимам тази вечер и ще пусна утре снимчици на тумбака Simple Smile

За гаденето, наистина е възможно да е от ниско кръвно...казвам от опит  Peace И преди да забременея ми се е случвало и след като забременях до 13-14 седмица ми се случваше.

# 277
  • Мнения: 222
Добро утро скъпи мамчета!   bouquet

Beli4ka
-не се притеснявай, почти при всички бременни жени се появява ненавиждането към месото. При мен също е така. Това е и една от основните причини да ми е много нисък хемоглобина и да пия хапчета. Дори лекарката последния път ми се кара защо не консумирам достатъчно месо. Дори  на момемнти имам задух заради това. Така ми казаха и докторите.

August20
-наистина те съжалявам с това гадене, много е неприятно. Слава Богу аз не съм имала проблеми до сега.
Dimianki-днес трябва да се отчетеш за бебенцето.  Simple Smile
Franito
-честито синьо щъркелче

Мами, аз отново неможах да спя цял нощ.  CryТакова въртене му направих, като погледнах сутринта чаршафа, беше от едната страна на леглото събран. Незнам какво ми става. До преди 1 седмица спях като бебе, а сега ми е едно нервно и неспокойно.

А иначе снощи бебето толкова силно риташе, дори мъжа ми остана очарован!

Хубав ден!  Sunglasses

# 278
  • Мнения: 361
Леле мамииииииииииии, ама вие вчера сте се престарали в писането newsm10
Аз вчера бях на ФМ във Фемина при д-р  Марков и ви казвам, че е страхотен.
Обяснява всичко подробно, гледа всичко подробно и накря даже пита има ли въпроси.То той ти е казал и показал абсолютно всичко и накрая пита-супер е.
Каза ми, че всичко на бебо е наред, гледахме всички органи,кости,крайници,всичко.
Каза, че плацентата ми е малко нисичко, но не покрива главата на шийката, защото анатомично ми е изкривена на ляво и само това ме спасява от 100 % секцио.
Шииката иначе е добре, гладка е.
Каза да пия 1седмица 3х2 Магнерот и после до 30 седмица по едно.В 28 седмица трябва да отидем за 2 ФМ.
И най-важното-моята синя кукличкатрябва да бъде сменена с червенатакава
 newsm44 newsm44 newsm44Аз съм най-щастливия човек на земята.Доктора каза, че е 100% сигурен.Ами това е за сега от мен.По-късно ще кача снимка в албумчето,защото не знам тук как да кача.

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Адиии Честито ти Здраво момиченце!!!  bouquet

# 280
  • Мнения: 564
Добро Утро Мами  Hug!
Днес май има доста от вас за ФМ..Очаквам с нетъпрение отчети и най-вече стискам силно палци на всяка една от вас  Peace!
Аз отивам да пия кафенце!

# 281
  • Мнения: 1 392
AdrianaD, както обещах давам адреса на Йога студио "Гаятри"- ж.к. Гео Милев, ул. Николай Коперник 21, вх.Б, ет.1 (входът е на гърба на сградата) тел. 8736413. Курсът за бременни е сряда от 10 до 12 и неделя от 16 до 18. Аз се обадих преди малко и ми казаха, че няма нужда да се записвам, а направо да отида. Мисля утре да пробвам, че имам нужда от някакви упражнения. Няма ли да се присъедини някой?
Аз ходя на йога откакто забременях и е перфектно, а кумата ми и една приятелка ходят в това студио при Роси(учителката) и са много доволни. Чувстваш се одухотворен и приемах по-лесно промените на които си подложен през бременността.

# 282
  • Мнения: 4 546
adriana d, честито ти момиченце, а на Franito - честито момченце   bouquet
за гаденето - и на мен сутрин ми се гади напоследък, но съвсем за кратко, не така както в първите месеци
аз не вярвам нито на това за коремите, нито за киселините. за киселините казват, че косата на бебето те дразнела и затова имаш киселини. матката няма общо със стомаха, не виждам как може от това да имаш киселини. ето обяснението :
"Случва се, когато храна и киселини от стомаха се връщат обратно в езофагуса – тръбата, която свързва устата и стомаха. Това често се случва по време на бременност, тъй като повишените нива на хормона прогестерон предизвикват отпускане на мускулите, които нормално предотвратяват това връщане. Растящата матка също може да предизвика връщане като притиска нагоре стомаха и езофагуса. Признаците са киселини, усещане за дискомфорт, пълнота в стомаха или парене, гадене"
моето бебе не съм го усещала вчера, а онзи ден съвсем слабо. и като гледам момичетата, които с като с моята лентичка и казват, че бебетата са като акробати и виждат и как мърдат през корема - вземам да се шашкам нещо  Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 361
Мами, не знам дали на вас ви се гади, но аз сега си изпих цялата шепа хапчета-Нош па, Магнерот и фолиева и върнах всичко на куп, барабар с водата и фафлата дето изядох.
Вие как го пиете тоя Магнерот, явно той ми дразни стомаха newsm78 или пък вече ми е по малък и не може да събере хапчета, вода около 500 мл и фафла.

# 284
  • Мнения: 4 546
adriana d, пробвай да хапнеш по-стабилно преди да изпиеш една шепа хапове  Laughing и гледай да не пиеш чай на гладно.

Общи условия

Активация на акаунт