Изневярата

  • 3 053
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Абе Розе 66 ти не спиш ли бе ЖЕНА - опасна работа си !!!!!!!!!!!! smile3501 smile3525
Ооооох  но6тна птица съм аз   bowuuако ми види6 статистиката на публикациите,6те види6 4е но6тем съм активна...денем пасивна. 
Уффф 4е режим4е  newsm78  нали shushi 

Тези мои хи6тници у дома  /трима са + водната костенурка/   Joy както ти бе6е писала...не ме оставят през деня да си  седя на PC-то   Crazy та затова като ги приспя съм на линия  bowuu

АМА И ТЕ НЕ СПИ6 СЕГА   Joy Joy

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 23:59 от roza66

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не ти е леко и на теб   newsm78 Дъщеря ми е голяма 23 г. и не пречи но голямото дете- МАЖО де  ми се закани ,  че ако не му обърна малко внимание ще вдига стачка  smile3514 Какво ли ще значи !? smile3532

# 32
  • Мнения: 3 674
shushi пратих ти не6то на ли4ни Heart Eyes иди да си го про4ете6  Flutter

# 33
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ОК ВЕЧЕ БЯХ ТАМ  bouquet

# 34
  • Мнения: 5 317
Не,но има една приказка,никога не казвай никога.

# 35
# 36
# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И ТО ГОЛЯМ СРАМ  Embarassed  smile3516

# 38
# 39
да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!

# 40
  • Мнения: 42
да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!
а това твоето напук ли беше или вложи чувства?

# 41
  • Мнения: 125
Просто има хора с двойствен живот.ИЗНЕВЯРА ,ИЗНЕВЯРА явно е голям проблем за повечето хора,щом се скъсвате от такива теми.Какво толкова се ровите по тези въпроси,стига сте се дебнели ,че ще се хванете Mr. Green

# 42
да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!
а това твоето напук ли беше или вложи чувства?
и двете!

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За хора, които не изневеряват и не биха го направили, както и половинката им... форума е пълен с теми за изневярата Thinking

# 44
  • Мнения: 42
За хора, които не изневеряват и не биха го направили, както и половинката им... форума е пълен с теми за изневярата Thinking
Точно за това реших да пусна тази тема, та дано само на едно място се обсъждат тези проблеми, имайки предвид различните гледни точки.
да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!
а това твоето напук ли беше или вложи чувства?
и двете!
Руми, май си единствената, която се престраши да напишеш, което ти се е случило. Явно се иска голяма смелост. Може и в изневярата да се иска смелост. Понякога, яростта, която изпитва човек, когато узнае, че любимо на него същество му е изневерило, помага да се преодолее възпитаваното чувството за морал. Мисля, че един шок може да се преодолее, когато коренно се промени поведението (дори да е за кратък период от време). Ако попадна в подобна ситуация едва ли бих се изживявала на жертва, но ще ми е ужасно трудно да прескоча бариерата - прекалено емоционална съм. Все пак, Руми, надявам се да си постигнала душевно равновесие. Желая ти да живееш в любов, това е толкова прекрасно, нали момичета?

Общи условия

Активация на акаунт