Номинации за магазин с най-сладки бебешки дрешки

  • 9 131
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Напълно споделям мненията на повечето от вас!

# 16
На мен най-много ми харесват дрешките Noppies от магазин 9+. Цените са по-ниски от Бенетон (които също ми харесват, но момчешките модели не са кой знае какво), качеството е страхотно, а моделите са като за големи хора.

# 17
  • Мнения: 5 255
Към всички изброени добавям и   Peace
Фирмен магазин: гр.София, ул.Солунска № 21

# 18
  • Мнения: 4 668
Към всички изброени добавям и   Peace
Фирмен магазин: гр.София, ул.Солунска № 21

Това е и моят фаворит  Peace Особено новата им колекция е уникална  Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 255
Особено новата им колекция е уникална  Hug Heart Eyes

Да, дааа  Peace Heart Eyes

# 20
[За Овиесе и аз не съм съгласна.Там се предлагат дрехи с много ниско качество а цените никък не са от най-добрите.

# 21
  • Мнения: 1 544
[За Овиесе и аз не съм съгласна.Там се предлагат дрехи с много ниско качество а цените никък не са от най-добрите.

По какво рабра ,че качеството им е ниско  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 547
[За Овиесе и аз не съм съгласна.Там се предлагат дрехи с много ниско качество а цените никък не са от най-добрите.

По какво рабра ,че качеството им е ниско  newsm78

Ами, Мики, ще ти кажа аз. Не зная какви впечатления имаш от Овиезе Италия, но Овиезе София Сити Център е пълен парцаларник.
Много шум вдигнахте тук като го откриха и отидох да видя. Е, нищо особено. Не бих пазарувала оттам. Некачествени материи, обикновени модели, някакви барбита по момичешките дрехи - пълен кич.
Така че наистина не намирам, че този магазин заслужава вниманието ни.

# 23
  • Мнения: 1 544
[За Овиесе и аз не съм съгласна.Там се предлагат дрехи с много ниско качество а цените никък не са от най-добрите.

По какво рабра ,че качеството им е ниско  newsm78

Ами, Мики, ще ти кажа аз. Не зная какви впечатления имаш от Овиезе Италия, но Овиезе София Сити Център е пълен парцаларник.
Много шум вдигнахте тук като го откриха и отидох да видя. Е, нищо особено. Не бих пазарувала оттам. Некачествени материи, обикновени модели, някакви барбита по момичешките дрехи - пълен кич.
Така че наистина не намирам, че този магазин заслужава вниманието ни.

Ами май не си ми прочела внимателно въпроса затова го задавам пак   -  По какво разбра ,че качеството им е ниско ????? Отиде откри магазина и го разгледа така ли? Мисълта ми е ,че не говориме само за това как изглеждат дрехите защото всеки си има вкус и на теб ако не ти харесват на друг може пък да му харесват затова важен фактор е и качеството ,но все си мисля ,че за да се дава мнение и да се взима отношение човек трябва да е ползвал поне 1 продукт на марката а не само да ги е разгледал в магазина. Аз обличам дъщеря ми от там почти от 6 години а сина ми от една и оплаквания нямам затова писах в темата  Peace

И още нещо - Не е ОвиеЗе а Овиессе  Peace

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
Извинете за оффа - някой може ли да ми каже дали в БГ има магазин на OSH KOSH BIGOSH ( май така се пишеше  newsm78?

От тази марка сме купували дрешки в магазин на "Солунска" (не е техен фирмен, просто внасят и такива), може и другаде да има, но аз не знам ...

# 26
  • Мнения: 1 547
... Мисълта ми е ,че не говориме само за това как изглеждат дрехите защото всеки си има вкус и на теб ако не ти харесват на друг може пък да му харесват затова важен фактор е и качеството ,но все си мисля ,че за да се дава мнение и да се взима отношение човек трябва да е ползвал поне 1 продукт на марката а не само да ги е разгледал в магазина. Аз обличам дъщеря ми от там почти от 6 години а сина ми от една и оплаквания нямам затова писах в темата  Peace

И още нещо - Не е ОвиеЗе а Овиессе  Peace


Благодаря за поправката! Не знам как се произнася правилно на италиански  Laughing

Не мисля, че мога да се изказвам за качеството на нещо само ако съм го ползвала една година.
Радвам се, че на теб ти допадат, но аз мисля, че не са изработени от качествени материи. Не са скъпи, но за тези пари има много по-добре изглеждащи ишлемета от по-мек памук и с доста по-добър дизайн.
Дамските и мъжките дрехи също не изглеждат добре според мен.

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
На мен ми допадат дрешките в бебешкия Fox.Много хубави модели и цветове,а и качеството не е за пренбрегване.

и на нас много ни допадат и имаме доста дрехи от там, освен тях харесвам много и Бенетон, от тях също имаме бая

# 28
  • Мнения: 226
Никой нищо не е писал за Lapin House?  Аз мисля, че са страхотни, но цените са убиец!!!Преди два дни гледах новата колекция и ми изтекоха очите!

# 29
  • Мнения: 1 919
да добавя Nortons kids на бул.Черни Връх до завод Витоша. Noppies  и детския Levi's също.

Общи условия

Активация на акаунт