Каква кола карате сега?

  • 16 309
  • 238
  •   1
Отговори
# 195
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, леле, Барбалекс, как ти се ще? Laughing

# 196
  • Мнения: 4 371
Разбира се, че Милена кара мерцедес!

# 197
  • Мнения: 1 069
Ето го моят бонбон!

# 198
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

А, това е новото Чинкоеченто, нали? Поне нямаш проблеми с паркирането - то е колкото един контейнер "Бобър" Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 13:17 от ДЕ ВАня

# 199
  • Мнения: 1 069

А, това е новото Чинкоеченто, нали? Поне нямаш проблеми с паркирането - но е колкото един контейнер "Бобър" Heart Eyes
Не, това е Сейченто. Доста непознато в БГ. Но с паркирането наистина проблема е никакъв. Освен това в гаража остава място и за фитнеса.

# 200
  • Мнения: 195
Вече година карам Опел Корса 2000 година. Мнооого ми е сладичка  Whistling  Предпочитам разбира се голеееми черни джипове ама... другия път!
Дразнят ме наглите шофьори, а такива в София дал Господ...  #Cussing out

# 201
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз съм си Japan Pink Arrow Driver Simple Smile

# 202
Не обичам да се хваля и ще се въздържа от отговор. Въобще ми направи впечатление това, че много майки не са вникнали в ситуацията и са се похвалили къде заслужено къде не. Съжалявам.
Мерцедес или БМВ ? Хайде де , не бъди скромна - тя тази тема е затова .

Не си мисли, че колите ми са от една марка. Проумей нещата, жено.

# 203
  • Мнения: 25 899
Кракомобил.  Mr. Green

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 850
голф "девойка" опс .... ааааа.... Двойка  ooooh!

# 205
  • Мнения: 157
Чисто нов Нисан Микра ... и страшно и се кефя!!!

# 206
  • Мнения: 1 299
за сега пеша или колело, но скоро Мини Купърченце  Hug Hug Hug

# 207
# 208
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз бръмча с Голф 4, златен на цвят! Кефя му се на това возило, защото е автоматик и е много удобно за градско шофиране с дете. Естествено бих искала нещо още по-новичко, ама следващия път.
Никак не се дразня на БМВ-та и Мерцедеси, още повече, че като ми бутне аванта половинката и аз успявам да се насладя на шофирането и лукса на возило Мерцедес. Не смятам, че тези автомобили са само за квадратни глави, ама и те не са чак толкоз прости щом знаят какви коли да карат!

# 209

Общи условия

Активация на акаунт