Случи ми се нещо странно..

  • 244 660
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 208
Не успях да прочета темата до края, но искам да споделя нещо. Като малка имах много такива страшни преживявания и родителите ми постоянно бяха в процес на местене заради мен. В последният ни апартамент, който е все още наша собственост, не съм имала никакви странни преживявания и затова не сме се местили от много дълго време. На 20 години се приместих в Щатите и преживяванията пак запо4наха. Точно в нощта преди цунамито, сънувах как огромна вълна ме заля и след това се събудих цялата в пот и парализирана. На другият ден цунамито се случи и аз запо4нах да си въобразявам, 4е имам някакви способности. Една ве4ер 4ух как някой отвори външната врата и влезе в апартамента ни...след това изведнъж цялото ми тяло изпадна в парализа, но усещането беше страхотно....имах чувството, 4е някаква огромна позитивна енергия влезе в мен. В един момент, запо4нах да се задушавам и с голям зор успях да поема въздух.. След това се уплаших малко. Мъжът ме накара да отида на доктор, защото устните ми бяха посиняли. Доктора каза, 4е тези преживявания са съвсем нормални за моята болест и диагнозата ми беше следната- hallucinogenic sleep paralysis. Оказа се, 4е това е нощна парализа и доста хора страдат от нея, но изобщо нямат представа. Брус Ли е умрял то4но от тази болест. Затова и Брус Ли е имал доста такива свръхестествени преживявания. Както и да е, доктора ми изписа лекарства, но аз не ги взех, защото не се страхувам от преживяванията, за които разказвате...От 4 години не съм имала никакви сранни слу4ки и взех да чувствам малко носталгия....Simple Smile

# 796
  • Мнения: 127
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275518.0
Това е една доста интересна тема за сънищата и различните състояния чрез тях.

# 797
  • София
  • Мнения: 1 223
Мисля, че дойде времето и аз да споделя - достатъчно се посмях за ваша сметка /скептична съм към някои от историите тук/, със сигурност ще има и хора, които няма да повярват на моите, но надявам се поне да им е забавно  hahaha
Преди три години, на първият РД на малкия, братовчедка ми му подари голямо плюшено  мече с мелодия и светещи червени очи. Не помня точно след колко време беше /1-2месеца/, една вечер чувам в просъница, че мечето се разсвири и минути след това - страхотен трясък. Станах, светнах лампата и видях, че едното стъкло на терариума /гледам хамелеонче/ се е счупило, липсва парче 1/3 от стъклената стена , а останките от счупената част 7-8 парчета, са пръснати по пода. Хайванчето изписка няколко пъти, цялото се петноса  и наежи – върти очи като обезумяло  във  всички посоки /до този момент не знаех, че е способно да издава звуци , само веднъж след това го чух  пак да  пищи, когато се наложи ветеринар да му спука гноен оток без упойка/.   Преместих  го в един кашон, да не се нареже и занесох го в кухнята , да не ми шуми в кашона...  Легнах си,  не бях изплашена, а по-скоро ядосана, че дадох сума пари за терариума, а стъкларя си е оставил ръцете... Мечето хич не го мислех – китайска му работа, прецакало се нещо...Тъкмо се унасях  и  чух някави гадни драскащи звуци – помислих, че е хамелеона в кашона, но ми „светна”, че е в кухнята, а същевременно мечето пак се разсвири – е в този момент вече се паникьосах – страх  неописуем. Изстрелях се от  леглото и светнах всички лампи, събудих майка ми , тя полуспяща се премести на спалнята, хич не и се слушаха фантасмагории в 2ч. през нощта. Заспала съм някак, но усещам по едно време, че майка ми се обръща в обратна посока – питам я какво прави, тя ми казва да престана да и шумя с найлонова торбичка до ухото /да си призная,  нищо не чух.../. Мечето отново се разсвири – за трети път. Гледах го със смесица от страх и яд, идваше ми да го зафуча на момента през балкона , но някак не можех се насиля  да го докосна.  Станах  - гледам  5 ч. – отидох    в кухнята, светнах  лампите, пуснах ТВ-то и компютъра, да се залисам с нещо докато съмне, но не би – принтера  се включи сам и пусна лист с емотикон Simple Smile . Изключих го от щепсела и до 7 и  нещо, когато се съмна, през цялото време четох  вицове в нета , по-това време ми  минаха страховете,  а майка ми като се събуди, почти нищо не помнеше, но ме пита  кошмар ли съм сънувала, та съм я  викнала и защо е легнала наопаки.

Историята си има продължение /според мен/ - твърдо бях решила да изхвърля мечето, но към  9 ч. се отби една комшийка на кафе. Разказах  и  всичко с подробности, понеже беше споделяла, че  вярва в магии, ходи по врачки, екстрасенси и пр. – помислих, че няма да ме помисли за куку... Да, ама не –  като разбра, че ще хвърлям играчката, ме изгледа много странно – и като ме заврънка да и го подаря, колко ще му се радват близнаците, защитена била от зли сили   .... подарих и го и до ден днешен се чувствам  някаква  вина за бедите, които я сполетяха през следващите 3м..

Извинявам се, много дълго стана – имам още 5-6 случки,  ако ви е интересно ще разкажа....

# 798
  • Мнения: 77
Давай,давай..

# 799
  • Мнения: 740
А какво й се е случило на комшийката? А с мечето?

# 800
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Да разказвай.  Сетих се и за друга история която ми е разказвала майка ми. Преди много години когато съм била малка както вече споменах живеехме в една къща в края на града. Тя е малка и тогава нямаше мръсен канал в квартала. Та тоалетната ни беше на двора, за да стигнеш до нея се минаваше през място което не е осветено. И майка ми една вечер става да отиде до тоалетната към 10-11 часа. Но насреща си вижда една жена с бяла нощница, която върви към нея. Майка ми не е от страхливите и в първия момент помислила че е бабами. И не се уплашила. Но през ума и минава ,че може да не е баба и се връща в къщи, като стояла до прозореца и чакала жената да мине. Но тя така и не минала. Майка ми влязла в стаята на баба да провери дали е там. А баба ми си спяла. От тогава щом и се наложило да ходи вечер викала баща ми.

# 801
  • DE
  • Мнения: 967
daniabc, моля те, разкажи! Няма да мога да спя от любопитство!

# 802
  • Мнения: 22
И аз веднъж сънувах, че летя и беше много готино. Не помня нито гледки нищо друго, само че беше супер приятно самото летене.  А другото невероятно нещо, което ми се случи веднъж да сънувам беше, че ходя по вода (Не ми се смейте  Embarassed). Спомням си само как стъпвам в/у водата тя се усеща твърда под краката ми и аз си мисля - "Мале то било супер лесно". Не ми се случвало друг път да сънувам това, а искам защото беше много готино...

Miss_independent, аз мисля че това, което сте сънували е проява на телепатия. Единия е искал много да бъде в Бълагрия на рожденния си ден, а другия е усетил това желание Simple Smile Супер е спред мен, че можем по този начин да сме свързани с близките ни хора.

DuBa, все още като се сетя за тази случка ми става много мило. Най-странното е, че той няма почти нищо общо с България, не е българин и не сме се виждали от 6 години! А преди имаше някак много силна връзка между нас. Предполагам, че може и на това да се дължи. Не зная дали е телепатия, но е нещо специално. Simple Smile

Kahlan Amnell, наистина е страхотно. Поне е някакво особено чувство, придружено с приятен лек гъдел под лъжичката Wink))

# 803
  • Мнения: 77
Айде,дееее....
Виж колко сме се навряли в темата и чакаме ... Mr. Green

# 804
  • Мнения: 161
хмм...нека и аз да се включа в тази темичка...винаги съм искалада ми се яви някой починал човек,ама не някой непознат,ами скъп за мен роднина и в същия момент си мисля как ще скоча през прозореца от страх

и такааа....Една приятелка ми разправя за майка си как преди известно време се премести да работи в др държава...и  живеела в къща (или апартамент не помня точно) и като спала и  като се събуждала през  ноща и се превиждало някакво момиченце...споделила с момичето с което живеела и тя казала,че  й на нея и се е случвало и поразпитали за предищните живущи там и те казали,че имали някакво момиченце което било починало  в къщата   #Shocked #Shocked

знам и др историйки ,ама др път

# 805
  • София
  • Мнения: 1 223
А какво й се е случило на комшийката? А с мечето?
С комшийката - тривиални неща, ама като съм си навила да правя връзка  Confused Беше опитна брокерка поне от 5 г. и реши, че настъпил момента  да продаде 3-стайния си апартамент. Е, продаде го - за две седмици цените се юрнаха, изнесоха се на квартира, обраха им квартирата с 1/5 кеш пари от продажбата - приготвена за капаро на къща в покрайнините на София, а момиченцето и много се влоши здравословно /то имаше проблеми със сърцето, понеже близнаците и се родиха в 7м., Илиянка милата много мъничка се роди -  700 гр./ . Влезнаха в болница, 2 сърдечни операции направиха на малката,  а мъжът и който я боготвореше -внезапно се влюби в друга /след 5г. примерен брак/и я заряза с децата.
Последно чух, че се прибрала с децита в провинцията при роднини, а никаква връзка нямам, че "любимия" и прибра тел. още тогава. Тя не ме е търсила...
Не твърдя, че има връзка - но ми е странно, че за толкова кратък срок, така и се разби живота...
И всичко това - 3 м. и се изсипа - след въпросната случка.


# 806
  • Мнения: 167
Най -вероятно не е случайно, но пък най - малко ти имаш вина, за това че си й дала мечето. Не забравяй, че тя го е поискала. 
Всякакви неща стават под небето и за всяко нещо си има причина, само че ние не винаги я знаем за съжеление... Аз мисля, че не трябва да се ходи по врачки, носят лош късмет....

# 807
   Много пьти ми си е слъчвало да си мисля за някого и да го видя сьщия а ведньш бях с грьб кьм този кото минаваше и го познах  . 

# 808
  • Мнения: 1 554
размърдала се е теми4ка Flutter
хайде пишете 4е ми е интересно Simple Smile

# 809
  • Мнения: 7
Успях да прочета само половината , затова се записвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт