бикини зона

  • 4 640
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

Би ли обяснила защо?  Thinking

И аз бих искала да знам.
Щото от епилатора не може да изкара някой лев  Wink
И аз се присъединявам към отварата от смрадлика - страхотно противовъзпалитено действие има.

# 16
  • Мнения: 131
Пробвай следващият път ленти Вийп за бикини зона.
малко боли, но малко и е по-добре от самобръсначка.

# 17
  • Мнения: 1 906
Защото там завършват твърде много нервни окончания и е опасно!  Peace
Аз й вярвам, защото има и няколко специализации в чужбина и едва ли си измисля!

Благодаря за бързия ортогор. Действително не знаех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 975
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

По-добре епилатор отколкото самобръсначка! Аз преди си ги махах с епилатор и нямах никакви оплаквания, сега ходя на коламаска - това е най-добрия вариант - има някое друго врастнало косъмче, но е много по-добре от "брада" Joy

Малко балъшки въпрос Embarassed Аз си махам само страничните косъмчета с епилатора, а останалите със самобръсначка, та искам да зная колата всичко ли чисти и не е ли много болезнено newsm78 Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 120
Малко балъшки въпрос Embarassed Аз си махам само страничните косъмчета с епилатора, а останалите със самобръсначка, та искам да зная колата всичко ли чисти и не е ли много болезнено newsm78 Embarassed

зависи от козметика.ходила на такива,които са ми оставяли гнезна с косми.от много време ходя при едно момиче,което ми маха абсолютно всички,без да ми сваля кожата  Naughty
първия път е много болезнено,още повече,че си ги махала с бръсначка толкова време.
ако и кажеш,че ти е първи път.може да ги маха на части и да правите почивки.както и да те намаже с лидокаин(не че помага много).с всеки следващ път ще те боли по-малко.аз ходя от около 2-3 години,космите са ми изтъняли,по-рехави са и вече растят на гнезда(демек тука има,тука нема)  Joy
според мен е за предпочитане

# 20
  • Мнения: 4 916

Малко балъшки въпрос Embarassed Аз си махам само страничните косъмчета с епилатора, а останалите със самобръсначка, та искам да зная колата всичко ли чисти и не е ли много болезнено newsm78 Embarassed

Първите един-два пъти е кофти, след това е по-добре. И поне месец спокойствие.

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На мен кола маската ми прави подкожни кръвоизливи, независимо от това кой и къде я прави. И не се препоръчва при проблеми със съдовете. С епилатора абсолютно нищо ми няма.

Общи условия

Активация на акаунт